Kakovost hrane v Sloveniji

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 08. Sep. 2009 20:03

^^V isti stavbi je še neka restavracija pa neke manjše trgovicine,... Drugače je pa direkt nasproti Supernove in ima ogromen napis E-Leclerc, tako da ne moreš falit. :)
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 08. Sep. 2009 21:50

se strinjam, da so v merkatorju absolutno najpočasnejše prodajalke ever :D včasih se prav sprašujem če je počasnost in tečnost pogoj, da dobiš tam šiht.

sicer pa sem bla ful srečna ko je v slovenijo končno prišel hofer. to je namreč trgovina mojega otroštva :D ko sem živela v nemčiji smo skoz tam kupovali (tam je ta trgovina že vsaj 20 let in se ji reče Aldi), tako da mam tukaj zdaj končno košček "doma" :P izdelki so mi kr fajni, predvsem sladkarije so ful ugodne in dobre, pol testenine, omake, jogurti so najjači.. edino res slabo izkušnjo tam sem imela s tuno z zelenjavo. mojbog, tisto pa je bilo ogabno.. :/ drugač hodim še rada v špara kr majo dokaj zmerne cene. tuš in lidl sta mi nekako anti (nevem zakaj), merkator pa se mi zdi največji podn (kar se tiče cen), ampak vseeno grem večkrat tja, predvsem po kakšen posamezen liter mleka kr je pač najbližje mojemu prebivališču v ljubljani..
nikoli (več) pa nebi šla v jagra. sem bla 2x pa nisem bla ziher če sem na kmetijski zadrugi al kje drugje.. da o založenosti trgovine in informiranosti prodajalk o izdelkih ne govorim.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 08. Sep. 2009 21:57

wtf je jager? :D a to obstaja samo gor po sloveniji, ker na obali ga nimamo (vsaj ne da bi jst vedla)
Let's swim to the moon .....
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 08. Sep. 2009 21:58

kr ena štacuna :D ni sploh vredno opisovanja :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 08. Sep. 2009 22:07

Moja najljubša trgovina tako po ceni kot po kvaliteti je nedvomno Spar/Interspar.
Za njim je potem LIDL-do zdaj sem imela smolo le pri tuni z zelenjavo, ki je bila pokvarjena, ostali izdelki so bili neoporečni.
V Hoferju ne nakupujem, ker mi je ozračje tam kr neki, poceni itak ni.
Mercator je res zadnja trgovina, kamor grem po hrano, saj mi ni ne kvalitetna, poceni pa sploh ne, tudi trgovska znamka izdelkov je Sparova neprimerljivo cenejša.
I am not an enigma, just a contradiction!
speaker1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 3. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a speaker1 » 08. Sep. 2009 22:45

Letos sem bil prvič v leclerku na Rudniku v Ljubljani pa majo robe notri ogromno.
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 09. Sep. 2009 0:57

leclerc je najboljši :D aja pa piškoti linške oči iz hoferja... njaaaaammmmiiii!!!
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 09. Sep. 2009 10:45

V Hoferju so sladkarije res TOP! Čokoladne miške, keksi politi s šokolado, pa neke podolgovate čokoladne palčke polnjene z nadevi... Njammmi. Pa jogurti so tut super, pa kavice v pločevikah, sokovi. Men je vse fino v Hoferju.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 09. Sep. 2009 10:49

rachka_ napisal/-a:(tam je ta trgovina že vsaj 20 let in se ji reče Aldi), tako da


Joj Aldi je pa zakon! Ko sem bila na Nizozemskem smo skoz kupovali v Aldiju in so mel same super zadeve, predvsem sire! Oh, I miss Aldi now... :(
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Sep. 2009 11:21

lidla pa leclarca še nisem sprobala.
mi je pa v hoferju ful stvari fajn. razen tune. :cool:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
*zverinica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 510
Na forumu od: 10. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *zverinica* » 09. Sep. 2009 11:31

v Leclercu mi je zelo všeč dobro založena vinoteka, pa tudi žgane pijače imajo cenejše kot drugje, npr. 1 l jack danielsa je v Leclercu cenejši kot 0,75 jack danielsa v recmo Šparu al pa v Interšparu v Avstriji, kjer ga sicer kupujem...
drugač pa živila kupujem v Šparu, Merkator in Tuš me odbijata, se mi zdi taka šit roba... Lidl in Hofer mata pa super jogurte (tako ali tako so mi avstrijski in italjanski jogurti top, MU jim ne sežejo do...stopal), marmelade, sladkarije, drobne pekovske izdelke, sadje in zelenjavo, mlečne namaze...
pralna sredstva, čokolado, margarino in kofe ter žgane pijače pa kupujem v Interšparu v Avstriji (kvaliteta in cena)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 09. Sep. 2009 12:42

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 18:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
perpetua
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a perpetua » 09. Sep. 2009 15:32

Hoferjeve pice, štrudli, zeliščne štručke :ja:
Drugače pa v lidl, spin po alkohol :oops: :)
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 09. Sep. 2009 15:40

;)
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 18:09, skupaj popravljeno 1 krat.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 09. Sep. 2009 17:48

meni so sadne vodke iz eurospina zakon :D , pa hoferjevo pivo je tud kar solidno. Po 2 itak nikol več ne vem kaj pijem :P (joke)

Drugače bolj malo kupujem v teh trgovinah (ker ni nobene blizu mojega doma :? ), ampak za kakšne čage, ko treba nabavit veliko sladkarij, pijače in slanega peciva, grem pa vedno tja. :P

No ja, če bi bil kak hofer ali euro spin blizu mene bi šla večkrat tja, zdaj pa po večini hodim v mercator.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov