Kaj kuhate danes?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 28. Okt. 2021 13:54

ocvrta cvetača in velika skleda solate (različne endivje in radiči)
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 22. Nov. 2021 20:11

porova juha, ocvrte sardele, endivija
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 04. Sep. 2022 11:00

Za zajtrk - imel sem ga zdele - sem imel. Jajce na oko, kruh s posebno piščančjo salamo... simpl in okusno.

Dodatno kakav s spenjenim mlekom.

Za kosilo bom neke zamrznjene zrezke na hitro spekel, priloga bo verjetno kar rdeča pesa. Juhe z vrečke se mi po mojem ne bo dalo delati, se mi ne luštna tolk, no bomo vidli.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 12. Sep. 2022 23:28

Za kosilo je bil losos, riž, mešana solata.
pikec85
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 30. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pikec85 » 16. Sep. 2022 7:22

Danes ena velikanska solatka z rukolo, tuno, paradižnikom in dobro nasekljanimi olivami in kaprami :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 16. Sep. 2022 17:37

Zajtrk - pogrel sem si čaj + banano
(ker sem prehlajen nisem neki ful lačen)

Malica - 2 ocvrti jajci s kečapom (nisem jajc jedel za zajtrk odkar sem nazadnje pisal) + makova štručka

Kosilo/večerja - sedaj... že dolgo nisem naročal preko Glovo, ker mi je ehrana bila boljša... Glovo je bolj kot mobilna aplikacija narejena, jaz sem pa to rad delal na računalniku... sem čakal 1 uro, sem pa naročil brez dodatnih stroškov, ker ima restavracija iz katere sem naročil lastno dostavo

Letos ne vem, če sem sploh že kitajsko jedel. Njami :mrgreen: Kislo-pekoča juha (no OK, za silo je bila), piščančji chopsui z rižem (mi je še ostal) + izvrstna solata

Zdele sem začel gledati Strupeno vrtnico (Poison Rose, ima sicer slab IMDB, ampak zgleda obetavno). TV letos še nisem gledal, ker sem mislil, da če živiš svoje življenje, ne rabiš "motilcev"/TV-ja... ampak danes mi paše

Še vitamin C 500 mg sem si naredil šumečo tableto. Včeraj sem biksnil, ker mislim, da sem do sedaj pil C 125 mg, 500 je kar velik, in glede na to, da se mi je prehlad delal, mislim da je C OK za preventivo, za kurativo pa ne, ker te pahne čez rob, če ga zaužiješ... ampak mogoče sem pa rabil iti čez rob, ker se mora telo spucati :)
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 16. Sep. 2022 19:03

Gobova juha, palačinke s skuto.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Sep. 2022 10:31

Zajtrk: Kakav s spenjenim mlekom. Toasti s sirom + posebna salama, na 2 kruhka sem namazal še puter z neko domačo marmelado. Sadje pozabil, bo kmalu :)

Vitamin C 500 (moram nižji odmerek kupit, to je po mojem overdose) + vitamin D (nekaj ga še imam, to bom zdaj 1x dnevno, poleti sem občasno, ko sem se spomnil)

Kosilo: zdele sem sit in se mi ne je. Razmišljal sem, da bi kako paradižnikovo juho z vrečke + pico (pa ne vem, če se mi bo testo dalo mesiti). Druga opcija so, da samo krvavice vržem v pečico.
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 25. Sep. 2022 17:38

Nič sva bila na kosilu pri njegovih, pa ne znata kuhat :tot: tok da je bilo za kosilo olje s krompirjem in žagovina iz piščanca

če se mi bo dal bom zvečer iz domačih sliv cmoke naredila ampak ne verjamem da se mi bo dal in bova na konc sam slive jedla :lach:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 25. Sep. 2022 19:58

To si pa kr samozavesten, če vabiš k sebi na kosilo in ne znaš kuhat :twisted:

Te cmoke je kar težko sam nardit, a ne?

Jaz sem danes palačinke od včeraj jedel (kar mi je ostalo - sem jih sam delal), pa ne vem mam še ful kruha različnega, tko da sendviče, zdej bom pa hamburger iz Lidla si naredu v mikrovalovki. Prvič. Sej vem, da je strup ;)

V petek sm pa pico (testo) po dolgem cajtu sam naredu :cool:

Palačinke sem moral delati, saj je jajcam že potekel rok. Isto glede pice, bo paradižnikova omaka kmalu plesniva. Sicer kar je ostalo lahk dam zamrznit :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Sep. 2022 22:28

Danes sem pol dneva spala, ker sem prišla domov nekaj po 3 ponoci in čez teden vse dni spala manj kot 6 ur, tako da sem na hitro bolj pečena jajca s šampinjoni in naribanim sirom.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 26. Sep. 2022 16:59

mmm napisal/-a:To si pa kr samozavesten, če vabiš k sebi na kosilo in ne znaš kuhat

Te cmoke je kar težko sam nardit, a ne?


Mislm da mislta da dober kuhata :D pač ne poznata druge hrane, jaz sem pa alergična da vidm da krompir v olju plava pa da je piščanec prepečen..mogoče je pa komu všeč..

ne ni jih težko narest če kupiš mešanico od hitmixa :mrgreen:

Danes sem po dolgem času zunaj jedla - postrv z zelenjavo, je bilo odlično ampak prevelika porcija tako da bo danes samo še sadje na meniju...
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 28. Sep. 2022 9:14

Bučni njoki, gorgonzolina omaka, solata
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Okt. 2022 18:45

Danes svinjski zrezki, solata iz čičerike, čebule in peteršilja ter malo ostanka solate od včeraj

Včeraj: solata iz kodrolistnega ohrovta, češnjevega paradižnika, avokada, bučničnih, sezamovih semen, pečenega sladkega krompirja iz pečice
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Okt. 2022 19:41

Krompirjevi njoki, omka iz lososa, smetane, rukole.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov