Žgane pijače

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali pijete žgane pijače?

Da.
30
63%
Ne.
7
15%
Občasno ob posebnih priložnostih.
11
23%
Skupaj glasov : 48

Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 28. Jan. 2009 22:01

Zunaj vedno pijem vodko. Najmanj pa (od žganih) Teqilo. Ampak včasih tut to steče. :P
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Jan. 2009 23:30

jst pa sploh ne morem več pit žganga :? :x Sem mela ene šter mesece nazaj eno nepirjetno izkušnjo s teqilo in slemerji, pa se mi od takrat use kar je žganega in ima okus po alkoholu (še potica) obrača :? še moje najljubše redbulvodke ne morm bit, tko da kr lepo abstiniram...Itak pa večalimanj zmeri pelem, tko da sploh ne pijm...razen če ne pelem,kšn deci cvička, al pa kšn pirček, pol se pa že ustau...skratka, konc je prijateljevanja z alkoholom. :)
Uporabniški avatar
bambina x
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 363
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a bambina x » 29. Jan. 2009 8:52

zaradi neljubih dogodkov, ki so se vedno zgodili, ko sem pila žganje, se ga sedaj izogibam kolker se lahko ... ker žganje je pač hinavvsko in pride za tabo :?

drugače sem pa rada pila tekilo, jegermaister, puškin, tudi navadna vodka v kombinaciji s redbullom, sharkom al pa gostim sokom mi je tekla po grlu, borovničke, rum - kola, eno obdobje tudi cc-kola ... to pa bi bilo vse :)


sedaj pa veliko raje spijem cviček s fanto, ker vem, da ga lahko veliko spiješ in boš ok, ker pač ni močna pijača... če se ga pa želim napit, pa pijem bambus z refoškom ... žganja se res branim :?


no, včasih imamo punce sangrija party ... sangrijo pa lahko doma narediš in je še boljša kot pa kupljena :D
"so tell me, do you have someone special in your life?"
"yes, I do. . . me"
Uporabniški avatar
Yesa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 12. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Yesa » 29. Jan. 2009 10:03

Jeger :D
Uporabniški avatar
slivica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 909
Na forumu od: 27. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a slivica » 29. Jan. 2009 14:35

Jaz pa zelo redko pijem zganje, ce ze pijem alkohol je to vino. Ko pa se mi ze zgodi, da ga pijem je to tequila. :)
Drugace mam pa jaz ZELO slabe izkusnje z vodko. Cisto zmeraj, ko sem jo pila (zarad slabih izkusenj to ni bilo velikokrat) sem bila grozno pijana, drugi dan pa taki macek (ki jih drugace sploh nimam), dva dni sem bila zanic.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 29. Jan. 2009 14:43

Jegr. Vedno in povsod. Pogojno še kej druzga, ampak res rajš ne. Ne prenesem pa viskija, fuj! Aja, pa sladke stvari so tud ogabne.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 29. Jan. 2009 16:09

Najrjaš če že pijem,pijem c.c. kolo.Glih zato ker vem kdaj mam dost in čutm da ne smem preko meje.Vodke že od drugega letnika ne morm pit,ker sm enrkat pila vodko pa pol še čez pir in od takrat je res ne morm.
Uporabniški avatar
anjica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anjica » 18. Feb. 2009 15:52

obožujem malibu :D

zdj sm pa zasledila da obstaja tut malibu z okusom ananasa, banane, manga... a mogoče kdo ve kje se da to kupiti?
Uporabniški avatar
Abby
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 9. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a Abby » 18. Feb. 2009 15:55

aja? prvič slišim :) dobr zveni tole. bom pogledla, če majo u leclercu, kr tm majo skor vse :D
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 18. Feb. 2009 16:11

najraj mam kšnga Jack Danielsa al pa Chivasa.. vsekakor viskiji :D običajno se tud vodke ne branim, ampak sm se je v srednješolskih letih "prenapila" :D .. drgač mi sede tud beli rum, jegr.. od likerjev mam pa najraj Carolans al pa Bailey's :D
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 18. Feb. 2009 16:27

definitivno viski (ponavad je to Jack) :) če je v večjih količinah pa mešam s kokakolo...vodke sicer niti ne maram, ampak občasno spijem kkšno redbull vodko al pa s pomarančnim sokom...ostalo pa ne...tequila je pri men en velik no go (bilo je namreč poletje 2007)!
Uporabniški avatar
jemina
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3807
Na forumu od: 14. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jemina » 20. Feb. 2009 23:13

Blair napisal/-a:najraj mam kšnga Jack Danielsa al pa Chivasa.. vsekakor viskiji :D običajno se tud vodke ne branim, ampak sm se je v srednješolskih letih "prenapila" :D .. drgač mi sede tud beli rum, jegr.. od likerjev mam pa najraj Carolans al pa Bailey's :D


A vodka ti pa ni kul :lach:
Dame mas quiero mas
De esa bendita forma en que me miras
Solo tu, solo yo
Caricias que me roben la razon
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 21. Feb. 2009 10:40

jabivodka, malibucola, tekila (če se hočem na hitro in zanesljivo napit) ..tu pa se nekje konča :D aja kakšen amaretto še mogoče.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 21. Feb. 2009 11:34

Zarad slabih izkušenj ne pijem več žganih pijač :D ; prej sem mela pa od žganih najrajš jagodno vodko pa borovničke.

Ok lažem, občasno še pijem črno vodko zmešano z borovničevim sokom al pa colo- sam nekak mi črna vodka sploh ni taprava žgana pijača.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 21. Feb. 2009 11:54

classy napisal/-a:Jegr. Vedno in povsod. Pogojno še kej druzga, ampak res rajš ne. Ne prenesem pa viskija, fuj! Aja, pa sladke stvari so tud ogabne.


+1
Ne kadim, a vedno vžgem.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov