Želja po sladkem

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 15:11

Wuuuuu...meni je pa zdele zapasal cuker...grem si musli narediti :freude:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
mateyaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 25. 11. 2007
Kraj: MS

Neprebrana objavaNapisal/-a mateyaa » 13. Apr. 2008 15:35

Mmm, čokolada s celimi lešnikii [njam]
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 15:45

uletele čapalinke s evrokremom :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 13. Apr. 2008 16:02

Jst se pa brez vsakega problema uprem sladkarijam - tort/biskvitov/piškotov ne maram, čokolada mi sploh ne paše, torej je ne jem (ok, če že mam kakšen popadek pojem en košček 1x na mesec), sladoled tudi zeloooo redko - najbl se mi gabi sladoled ki ga prodajajo šiptarji - sam da grem mim me že obliva vročina in sumim na salmonelo :D
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 13. Apr. 2008 16:13

ˇˇjoj srečnica
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 13. Apr. 2008 16:31

Matr jz sm pa včer zgrabla v trgovini eno jagoda-jogurt milko in sm jo postopoma jedla, tko vsako uro eno tablico.. in ko sm pojedla celo mi fant reče" prvič vidim, da nekdo poje celo čokolado.." jz sam :eek: :oops: :x kt da je tok težko pojest 100gramsko čokolado! "ponavadi jo jejo tko..1 košček vsak dan.."( PHA, da bi mi čokolada trajala pol 1mesc ) "samo čudno mi je, ko nobenga ne poznam, da bi celo čokolado pojedel". JOOJ mi je kr zavrel, (pa ponudla sm mu jo no, da nebo kdo mislu, da sm jo celo sama požrla ne da bi vprašala :D)
Drga pa lahko zdržim tud po par mescov brez čokolade(sm že) ampak preprosto nočem, zato je vsak dan vsaj kak kinder bueno na jedilniku :D
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
lolika69
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 343
Na forumu od: 24. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika69 » 13. Apr. 2008 16:39

Joj..jz se javm da u šusu kamot pojem 100g milko (belo, navadno, spiškotom). Šr hitrej mi grejo riževe. drgač pa si ne upam kupt tavelke milek 300 g, ker ne vem če bi tri dni zdržala.
THE ONLY ROOL ISDON''T BE BORING.DRESSCUTEWHEREVER YOU GO.LIFE IS TO SHORT TOBLENDIN.
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 13. Apr. 2008 17:09

dans je bla ze ena cela cokolada milka, dva sladoleda (tom lucke :P ) pa se ene okrogle cokoladke :D
drugace sploh ne maram sladkarij, zdaj pa po res zelo dolgem casu bi pa kar zrla :lol: pa velik vode spijem zraven seveda :P

moj dragi poje tut dve tavelke milke na dan :lol:
Uporabniški avatar
moi T
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1070
Na forumu od: 6. 2. 2007
Kraj: Lj med tednom, med vikendi pa...

Neprebrana objavaNapisal/-a moi T » 14. Apr. 2008 1:08

Joj, jez mam tudi ful rada sladkarije. Najraje vse povezano s čokolado. In vsak dan upam, da me bo en dan minilo, pa ne gre stran... Prekleta zasvojenost :lach:.
Just dance and everything it´s gonna be ok!
Uporabniški avatar
nefertit
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 21. 10. 2004
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a nefertit » 14. Apr. 2008 6:36

..Evelyn.. napisal/-a:Matr jz sm pa včer zgrabla v trgovini eno jagoda-jogurt milko in sm jo postopoma jedla, tko vsako uro eno tablico.. in ko sm pojedla celo mi fant reče" prvič vidim, da nekdo poje celo čokolado.." jz sam :eek: :oops: :x kt da je tok težko pojest 100gramsko čokolado! "ponavadi jo jejo tko..1 košček vsak dan.."( PHA, da bi mi čokolada trajala pol 1mesc ) "samo čudno mi je, ko nobenga ne poznam, da bi celo čokolado pojedel". JOOJ mi je kr zavrel, (pa ponudla sm mu jo no, da nebo kdo mislu, da sm jo celo sama požrla ne da bi vprašala :D)
Drga pa lahko zdržim tud po par mescov brez čokolade(sm že) ampak preprosto nočem, zato je vsak dan vsaj kak kinder bueno na jedilniku :D


jaz kamot pojem 100g čokolado na enkrat. tudi 200g mi je že ratal pojest tekom dneva. če meni kaj moj tip reče, mu samo vrnem - kako pa lahko ti poješ celo svojo pico in še pol moje?
A moment on your lips, forever on your hips!
Uporabniški avatar
Poki
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 222
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Poki » 15. Apr. 2008 12:35

hm jaz imam zelo rada peciva ali pa bonboniere, nikakor se ne poslužujem čokolad, ali bonbonov - to mi je hecno..:)
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 15. Apr. 2008 12:47

ojej...sama se odvisna od cokolade...pa štos je v tem, da je sploh ne bi smela jest (zaradi vsebovaneg niklja in ker majo vsi v familiji sladkorno) :( Meni pa taaaaaak dišiiii...ne morm si pomagat...mogoce bo kdaj ze prepozno, ko bom na injekcijah :cry:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
missy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 728
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a missy* » 15. Apr. 2008 13:18

jst bi pa torto :twisted:
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 15. Apr. 2008 13:35

ppšššššššššššššt :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 15. Apr. 2008 17:17

jst sm se pa zdele pred 10 minutami uspešno odpovedala čokoladnemu zalogaju :D sam zu3 se nism mogla upret politankam, no ok, sj sm jih pol n kolesu porabla (vsaj neki)

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]