Dnevni obroki

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Katere obrok je pri vas največji ?

zajtrk
7
7%
kosilo
90
84%
večerja
10
9%
Skupaj glasov : 107

Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 11. Jun. 2005 11:40

jancy napisal/-a:ti pa res zelo malo poješ :!:


Ma zdej poleti mi res ne paše veliko jest :P drgač pa mam tut kak dan, k se spravm na sladkarije sploh če se mam za učit. Sam zdej mam končn počitnce :D
Uporabniški avatar
Petrusa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 6. 2004
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Petrusa » 11. Jun. 2005 14:21

Jz sm mela pa prej res kraljevske zajtrke, d sm lohk zdržala od 5h,k sm šla na faks oz.6 v službo, pa do 14,15h, k sm mela kosilo (pa se spet nabasala).Večerje pa ponavad nism mela (al pa tud, če so bli izpiti obvezn). No,poj sm pa zdj mal spremenila zadevo. Zdj mam srednji zajtrk (sadje al jogurt z misliji al pa riževe vafle s skuto - prej pa kozarc vode z limono), malcam običajno ne, če že, pa kak sadje (se zgodi da tud piškot), kosilo je tako, da sem sita (včasih več, včasih manj), večerjam pa odvisn od kosila - koliko sem sita. Običajn pa tud kak jogurt al pa čokolešnik.
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 11. Jun. 2005 15:01

ja med tednom, ko imam šolo zjutraj doma nič en jem(vem ja, da to ni dobro), ampak jem v šoli malico okoli pol 10, potlej pa ko pridem domov okoli 15.30 jem kosilo, pa nekje okoli 18.00 jem še večerjo, vmes pa kokr kdaj, ali jem kšn jabčk al pa kšne sladkarije :razz: :?
Uporabniški avatar
*Ancy*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 178
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: U2 Land

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ancy* » 11. Jun. 2005 15:10

zjutraj pojem malico v šoli ( ki ni nič posebnega), potem imam ob treh doma kosilo, zvečer pa običajno nič ne jem...
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 11. Jun. 2005 18:05

inchy84 napisal/-a:
jancy napisal/-a:ti pa res zelo malo poješ :!:


Ma zdej poleti mi res ne paše veliko jest :P drgač pa mam tut kak dan, k se spravm na sladkarije sploh če se mam za učit. Sam zdej mam končn počitnce :D


kar si napisala da pojes je nenormalno mal in ce si pametna se mal zamisl nad sabo predn bo prepozn, sj ne recm da se naziraj ampak dj prestej kok kalorij pojes na dan?????skuta pa sadje je vse skup nc, zelena solata tud skor nc.....pol pa skor nc vec ni ane? joj punce pa kaj vam je? ni cudn da se pol ko se porocijo pa majo otroke in morjo normaln kuhat pa jest pa vse za 20kil zredijo in so vse zafrustrirane....no mal pretiravam sam incz come on no.....
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 11. Jun. 2005 18:07

fishi napisal/-a:
inchy84 napisal/-a:
jancy napisal/-a:ti pa res zelo malo poješ :!:


Ma zdej poleti mi res ne paše veliko jest :P drgač pa mam tut kak dan, k se spravm na sladkarije sploh če se mam za učit. Sam zdej mam končn počitnce :D


kar si napisala da pojes je nenormalno mal in ce si pametna se mal zamisl nad sabo predn bo prepozn, sj ne recm da se naziraj ampak dj prestej kok kalorij pojes na dan?????skuta pa sadje je vse skup nc, zelena solata tud skor nc.....pol pa skor nc vec ni ane? joj punce pa kaj vam je? ni cudn da se pol ko se porocijo pa majo otroke in morjo normaln kuhat pa jest pa vse za 20kil zredijo in so vse zafrustrirane....no mal pretiravam sam incz come on no.....

jas tudi malo jem pa nimam problemov...odvisno je tudi če maš majnši želodec, pa si prej sit...pač enim tak paše...odvisno od posameznika pa od tega kako presnovo ma pa vse skup, tak da zaj to ni za posploševat :wink:
as if.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 11. Jun. 2005 19:34

Zajtrka ne jem. Redko si ga privoščim. Popijem le kavo.
Kosilo ogromno, kuhano obvezno.
Večerja ob katerikoli uri, včasih nič, včasih ogromno, včasih ob vseh urah, včasih še malica v poznih oz. zgodnjih nočnih urah.

To pa bi rada spremenila. :(
Ne paše mi vedno jest obilno kosilo, ki ga doma seveda MORAM pojest, ker mama skuha in cela družina se mora zbrat za mizo. Včasih je zame tudi to kosilo prezgodaj in sem zvečer tako lačna, da bi pojedla po slona.

Če bi lahko, oz. ko bom živela sama:
zajtrk jogurt, mleko, musli, kosmiči, prepečenec z marmelado ipd.
kosilo: solatko na 1001 način ali kako lahko pašto ali riž, ali mineštro
večerja: čisto nekaj lahkega
No, tega bi se držala, če v stanovanju nebi imela druge "nezdrave" hrane. :wink:
Don't worry, be happy!!!
Lumpyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 29. 7. 2004
Kraj: LJ city

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumpyka » 11. Jun. 2005 20:10

Za zajtrk ponavadi jem bl mal - čokolino, belo kavo pa makovko, jogurt al pa kej podobnga... No potem imam malco v šol, pa kosilo, potem pa jem popoldan sadje (pa včasih, če me prime kakšne sladkarije). Zvečer pa čist odvisn... če sm lačna pač jem, drugače pa ne. Ponavad kej bl lahkega (če se le da). :razz:
Svet se ne vrti zaradi ljubezni, se je pa zaradi nje vredno vrteti z njim...
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 11. Jun. 2005 21:51

Jst zajtrka ne jem( vem, da ni dobr ), ponavadi počakam do kosila, potem pa če sem lačna še preden je večerja, pa pojem kakšno sadje ali kakšen majhen sendvič, po večerji pa ponavadi nič več, razen kšno sadje. Se je pa tudi že zgodilo, da sva šla z lubijem si ob 1ih zjutraj delat za jest. Ampak kej češ, če je lakota, zakaj pa ne?
Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 11. Jun. 2005 23:33

sam ene res ful mal jeste...

jst jem fullll velik...res fulll...ponavad...mam pa tut dneve k probam čist mal oz bl zdravo..ful sadja, jogurti,(pač mal vztrajnosti zrd prejšnih dni)...sam ponavad mi ne rata da nebi neki bl konkretnga spravla vase(sendvič..)

ponavad(mewd tednom) ne jem zajtrka..v šoli(10.30) pojem praktično vedno jabolko(a) pa še kšne grisine pa jogurt alpa sladoled zdj k je bl toplo kdaj pa tut sendvič...
pol doma pred tik pred kosilom jem kšn kruh s sirom(grozna sm, vem)
pol za koslilo probam mn sam mi ne rata lih...
pol pa jem praktično skos popoldne...posebi če sm doma..ampak res skos morm met neki v roki...sj probam čimveč jogurtov pa sadja...sam ponavad še kšn čokolino al pa kruh s sirom...
pol pa itak nimam tko konkretne večerje...pač nadaljevanje popoldneva...skos skos mam neki v ustih..ups ane :D

pa tko mam dokaj srečo...nimam kšnih težav s težo..čist normalna je..tko itak skos niha 2 kg gor 2 dol...(odvisn pač..če en dan mal mn jem je nasledn dan tkoj 1 kg dol)..

pa pijm dost vode(ene 4 l na dan)
pa tut dokaj se probam z aktivnostjo ukvarjat...to bi blo to ja :D
Tyra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 394
Na forumu od: 30. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tyra » 12. Jun. 2005 10:57

Jem 4krat do 5krat na dan.
Zjutraj zajtrk( ponavadi sadje ali pa musslije), dopoldne potem se kaksno sadje, potem kosilo ( majhno, toliko da nisem vec lacna, ne pa prenajedena), popoldne spet kaksno sadje, zvecer po teku pa jem beljakovine ( samo ne mesa).

To je tako v osnovi, odvisno je zelo, kdaj tecem...ker ce tecem, potem pol ure po tem jem, ponavadi beljakovine ali beljakovinske tablice...
Skrbim za oblikovanje postave, poleg tega si pa zelim se malce shujsati, zato mi to prehranjevanje ustreza.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 12. Jun. 2005 12:14

fishi napisal/-a:kar si napisala da pojes je nenormalno mal in ce si pametna se mal zamisl nad sabo predn bo prepozn, sj ne recm da se naziraj ampak dj prestej kok kalorij pojes na dan?????skuta pa sadje je vse skup nc, zelena solata tud skor nc.....pol pa skor nc vec ni ane? joj punce pa kaj vam je? ni cudn da se pol ko se porocijo pa majo otroke in morjo normaln kuhat pa jest pa vse za 20kil zredijo in so vse zafrustrirane....no mal pretiravam sam incz come on no.....


Men polet pač ne paše velik jest. Sicer pa že od kar se spomnem nikol nism velik jedla. Sej ni tko, da grem lačna stran od mize, tist kar pojem mi čist zadostuje :P
Kot je že Ela rekla ne posplošuj ljudi. Pač nekater mal več pojejo nekater mal mej.
Uporabniški avatar
barbi
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 24. 12. 2006
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a barbi » 02. Jul. 2007 16:50

sicer je slaba navada, sam zajtrk ponavadi izpustim, kosilo pa je potem obilnejše :D :D zvečer poskušam večerjo preskočit, sam dostikrat ne gre, zato še zvečer kaj pojem. vmes pa še mal čokolade, pa dan enostavno mine :D
Uporabniški avatar
MoN1Ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 1. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MoN1Ka » 02. Jul. 2007 20:17

jaz pa ponavadi jem 5 krat na dan ampak takrat nekaj malega, to mi kr ugaja :D
Uporabniški avatar
mikena77
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikena77 » 02. Jul. 2007 21:36

barbi napisal/-a:sicer je slaba navada, sam zajtrk ponavadi izpustim, kosilo pa je potem obilnejše :D :D zvečer poskušam večerjo preskočit, sam dostikrat ne gre, zato še zvečer kaj pojem. vmes pa še mal čokolade, pa dan enostavno mine :D


Nekako tako je tudi pri meni. Včasih pojem nekaj tudi zjutraj, potem kosilo, in do šestih še kaj malega.
Fight for your right!!

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov