Coffee to go

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
miau
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 74
Na forumu od: 2. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a miau » 27. Nov. 2009 10:43

Jst mam en dan v tednu krizo in moram nujno uzet kavo za sabo, da ne zaspim na enih vajah. Uzamem jo v Semaforju, kavo z mlekom, za 1.20€.....
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 27. Nov. 2009 10:45

a to je ksn lokalcek?kje pa?
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Nov. 2009 17:42

Na Slovenski.

-petrol, kr je reeees odlična
-kofi mašini na filofaxu, najboljša kava z lešnikom ever... če ne zarad drugega se pa zarad tega splača it na fax :D



Se strinjam z obema... Prvič, k sm pila kavo na FF bi lahko kr umrla od kavne sreče, mislm pa da sm pila Mochaccino. Majo pa tud dobre tiste lešnikaste stvari, pa čiz pocen je.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Nov. 2009 17:44

SWEETprinces- Dejansko ne veš kje je Semafor, ali nisi iz Lj? :D
študentka pa taka :P
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 27. Nov. 2009 17:47

Ja tud jst sm kr debelo pogledala, za Semafor sm jst vedla še takrat ko v lokale sploh nism hodila :D
sunset21
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 359
Na forumu od: 7. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sunset21 » 27. Nov. 2009 19:16

coffe to go, je dober, če greš na pot, na kako morje in med vožnjo spiješ...a žal se ne da primerjat s ekspres.
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 28. Nov. 2009 8:50

Jaz prisegam na svojo skuhano kavo ampak včas vzamem kakšno kavo na Petrolu (prej sm ga mela direkt čez cesto v službi pa je blo to najbližje), ene parkrat sm jo vzela tud tm v pasaži pr kinu - tm je bla tud dobra :D
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 28. Nov. 2009 10:04

ko sem še redno pila kavo, sem si tudi večkrat pred jobom vzela coffe to go in sicer v enem kafiču na gosposvetski..
verjetno bi si jo tudi zdaj, če bi našla kje kakšno res prfect :P morm malo poskusit te ko ste napisale, za petrolovo sem že slišala pohvale..

drugač pa mam filing, da bo s povečano ponudbo teh plastičnih šalčk tudi pri nas vedno več "kul bejb", ki jim to predstavlja nek modni dodatek :D
po vzoru ameriških zvezdnic - na desni roki gucci torba, v levi kava :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 28. Nov. 2009 10:42

Men je sicer Petrol s to kavo mal od rok, je sicer v mojem kraju, ampak če si jo vzamem zjutraj, mam pol še 25 minut vožnje do službe in jo do takrat že spijem, ampak mi ni užitek pit kave med vožnjo :?
Tko da upam, da jo bodo kmal naštimal tud na tistem Petrolu, kjer delam, tam bi si jo pa vzela v pisarno, njami :razz:
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Nov. 2009 11:10

Sploh nisem vedela, da nimajo vsi Petroli coffee2go. Pri nas ima še najbolj zabačena pumpa ta avtomat.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 28. Nov. 2009 11:52

MissBitch napisal/-a:-kofi mašini na filofaxu, najboljša kava z lešnikom ever... če ne zarad drugega se pa zarad tega splača it na fax :D

Še nisem pila s teh tanovih mašin, ker sm bla bl mal na faksu, zdej ta teden sm pa ščekirala tole lešnikovo in je reees njami! Mmm :hearts:

Drgač sm pa jz take away prakticirala čez celo srednjo šolo, sam da sem ponavad pila čajčke. In hvalabogu mi noben profesor ni nikol težil, ker sm mela en lonček na mizi med urami. :)
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Nov. 2009 11:55

Mah v srednji so itak težil okoli pijače, bognedaj da si mel plastenko z vodo na mizi. :roll: Na faxu pa maš lahko zaradi njih sendvič na mizi, pa te ne bo noben oštel. :D Drugače pa bo treba it v kratkem v tanov coffee shop, sem na dan otvoritve vidla in upam, da me ne bodo razočarali. :P
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Nov. 2009 12:30

Na našem faksu so pa letos naštimali avtomate s hrano in prigrizki in hkrati nalepili opozorila, da je v predavalnice prepovedano vnašati hrano in pijačo. Mislim, itak ne jem sendviča med predavanjem, ker se mi to zdi čisto preveč nespoštljivo do prfoksa, ki ni prišel predavat v menzo.
Ampak v ekstreme pa ne mislim it. Vedno imam s seboj vodo, ker predavanja trajajo uro in pol. Malica je pa pospravljena v torbi, ampak še vedno jo tehnično gledano vnašam v predavalnico. Ne me zašpecat, me bodo izključili tik pred diplomo :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 28. Nov. 2009 12:32

Heheh, ma jaz tudi ne bi s sendvičom tam pred profesorjem sedela ali pa grickala neke smokije kot pogosto koga vidim. Kot da so prišli jest tja. :eek: Vmes mamo itak frej in pač takrat kaj poješ. Sicer pa na našem faxu še nisem zasledila opozoril, da ne bi smeli prinašati hrane in pijače v predavalnice. Vodo moram imeti vedno pri sebi, po kavi pa ni take sile. Jo raje v miru spijem pred ali po predavanju. :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 28. Nov. 2009 12:34

Pri nas imamo samo, da kave (iz avtomatov) ne smemo vnašati v učilnice. But I still do it :D mi je preveč fajn pit kavo in poslušat predavanje :) Samo večje doze bi morale bit- se nebi branila, če bi dal isti avtomat kot je na Petrolu (ki sem ga tudi v kinu Tuš že zasledila).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov