Coffee to go

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 04. Apr. 2010 13:46

Pri nas bi bil pa verjetno 3,5 - 4.
Jaz ga ne pogrešam, ker se mi zdi to še ena instant pogruntavščina mtv generacije. Zaenkrat mi še ne gre tako slabo, da bi za kavo stala v vrsti in jo pila iz kartona :)
Poleg tega je pa kava nadvse pomemben del moje prehrane in življenja nasploh in vse ostalo, kar SB ponuja kot uporabniško izkušnjo, mi ne odtehta dejstva, da mi kava kot taka tam ni všeč.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 04. Apr. 2010 13:54

meni je Starbucks tudi ena taka stvar, ki me avtomatično asociira na pojem Tujina :) tam mi je nepogrešljiv, ker v redkokerem kafiču kje drugje dobim belo kavo takšno, kot jo jaz definiram :) se pravi več mleka, kot kave.
tako, da mi v tujini Starbucks pomeni neke vrste odrešenje, medtem ko mi tukaj nebi mogel nadomestit kofetkarskega vzdušja v ličnem kafičku ;)

coffe to go pa tudi lahko dobiš žeskoraj povsod, se mi zdi.. edino kaj mi je pri Starbucksu v tem smislu kul, je to, da imaš na izbiro večjo količino. meni so se te 2 deci varjante zdele vedno preskromne zame :D
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov