Cimet

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 01. Dec. 2005 22:26

prejle sm pila čaj z okusom jabolko&CIMET..jomee kok je to dobr..dddd če je pa cimet :D
say it right..
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 01. Dec. 2005 23:37

cimet? joooooj kak to disi :D jaz mam pa gel za tusiranje od cimeta :D :P pa disim pol ko štrudl smeeeeeeeeeh :D :wink:
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 02. Dec. 2005 0:38

Heheheh, ja jas mam tui istega...hehee :D Če pa res tak diši ne :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 02. Dec. 2005 0:39

Mark napisal/-a:Heheheh, ja jas mam tui istega...hehee :D


valda, ce mas ti, mam jaz tui ne :D samo disi pa tak...zaj sma si se pa pr Bučki milo od cimeta narocla...wiiiiiiiiiiiiiiii :D kr lacna postanem, da se na cimet spomnim :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
*aeval*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 2. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *aeval* » 02. Dec. 2005 10:51

čajček eleganze - za zdravje in lepo postavco :)
u useh bolje založenih trgovinah :)
When the first baby was born in this world, for the very first time..The laugh is said to have broken into a thousand pieces and they all went skipping about.... And that my friends was the begining of Fairies.......
Uporabniški avatar
nana*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 139
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nana* » 02. Dec. 2005 13:42

ja obožujem cimet. dam ga v pravi čaj z mlekom, štrudelj, sadno kupo,...pa ful mi lepo diši.
Uporabniški avatar
ložica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 113
Na forumu od: 16. 5. 2005
Kraj: na poti do sonca..

Neprebrana objavaNapisal/-a ložica » 02. Dec. 2005 17:15

sAdie napisal/-a:cimet? joooooj kak to disi :D jaz mam pa gel za tusiranje od cimeta :D :P pa disim pol ko štrudl smeeeeeeeeeh :D :wink:


js tuttttttttttttttt..
say it right..
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 02. Dec. 2005 17:25

ful mam rada okus pa vonj po cimetu. jaz ga vedno dam v skutin nadev za palačinke. pa svečke cimetove tak lepo dišijo. pa v kavo v takosu ga dajejo ne? nisem čist ziher, če je cimet samo nekaj je, pa kaj drugega skor ne bi moglo bit. ve kdo mogoče?
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 03. Dec. 2005 0:04

jancy napisal/-a:ful mam rada okus pa vonj po cimetu. jaz ga vedno dam v skutin nadev za palačinke. pa svečke cimetove tak lepo dišijo. pa v kavo v takosu ga dajejo ne? nisem čist ziher, če je cimet samo nekaj je, pa kaj drugega skor ne bi moglo bit. ve kdo mogoče?


dajo, ja :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 03. Dec. 2005 0:50

V Takosi še pa nisem bil na kavi...So se mi enkrat malo zasrali, ker niso meli Laškega Piva :D :D Bo treba it probat ne :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
hrcEk.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: St. Tropez, Côte d'Azur

Neprebrana objavaNapisal/-a hrcEk. » 03. Dec. 2005 1:48

Mark napisal/-a:V Takosi še pa nisem bil na kavi...So se mi enkrat malo zasrali, ker niso meli Laškega Piva :D :D Bo treba it probat ne :D

tole je v mb ane??
k tole bi js mogu drgač poznt bi blo že mau čudn :)

mogl bi met prou cimet inšpektorje, k bi nadzoroval, da majo usi lokali cimet. ker toj nezazlišano, da ga nimajo. kar je pa še huj je, pa da ti kelnar pokima lpo k naročiš s cimetom cappuccino recimo... prnese pa brez..

btw: ka mi blo pa enkat smešn.. u zvezdi čprou nism doskat tm.. pijm js cappuccino s cimetom.. mičken za mano pr isti kelnarci naroči frend isto... dobi pa gor KLINČKE zmlete lool sm mislu da bom crknu od smeha... tist je pa res nagraužn
Uporabniški avatar
*orange cat*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 14. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *orange cat* » 03. Dec. 2005 16:11

dons sm bla u citiyju tm u uni kavarni pod vodo pa majo najboljšo cimetovo pito..... tole bi pa res lahko skos jedla :) drgač mam pa ene svečke k dišijo nekak tko k cimet pa na kapučino si ga potresem :wink:
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 03. Dec. 2005 17:57

u,jest sm si pa danes nardila tko dobro kavico:

instant kavo pa notr mejčken čokoladnega likerja, pol pa na pol stepeno smetano, po vrhu pa kokos in cimet. Fuuuul je bla dobra :wink: tko je lepo po cimetu diškala
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
AnyKa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 3. 12. 2005
Kraj: mb

Neprebrana objavaNapisal/-a AnyKa » 03. Dec. 2005 18:09

Jaz sem čisto nora na kapučino prav tako na cimet in me zanima, kak bi se dalo to skombinirat? A kapučino si pač naredim in noter vsujem nekaj cimeta ali kako?

Drugače pa imam tudi cimetove dišeče palčke, gel za tuširanje sem imela in polno drugih malenkosti. Cimet njam.
hrcEk.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: St. Tropez, Côte d'Azur

Neprebrana objavaNapisal/-a hrcEk. » 08. Dec. 2005 3:36

AnyKa napisal/-a:Jaz sem čisto nora na kapučino prav tako na cimet in me zanima, kak bi se dalo to skombinirat? A kapučino si pač naredim in noter vsujem nekaj cimeta ali kako?

Drugače pa imam tudi cimetove dišeče palčke, gel za tuširanje sem imela in polno drugih malenkosti. Cimet njam.

ja standardna in najboljš varianta je da sam mau posujš po peni gor pa je ;) loh pa nardiš cimetovo kavo to pa že not cimet ampk toj pa že druga zgodba :D

torej.. pena.. gor poka poka cimet... pa s sladkim grehom narišš zvezdico pa je užitek v dovršenosti :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov