Ali vaš partner kuha?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali ON kuha??

da
89
67%
ne
43
33%
Skupaj glasov : 132

rose8
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rose8 » 26. Jun. 2009 11:30

moj kuha, priznam da skoraj bolše kot jaz...
Mala_Teych
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 11. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Mala_Teych » 27. Jun. 2009 10:01

sicer se redko spravi kuhat, prav tako kot jaz .. zaenkrat nama gre še tok lepo, da nama kuhajo starši .. je pa res, da ko kaj skuha je pa to mmmmmmmmmmmmm :flehan: res drži, da so moški boljše kuharji kot ženske ! ;)
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 30. Jun. 2009 10:54

pr nama pa vedno on kuha...ful rd kuha, pa tud FUL dobr!! In to se sprav tko ful ornk s sladico vred (no te ne nardi sam, ampak jo mava skorej vedno). Js pomagam, prpravm mizo, pospravm pa to...ker ful ne maram kuhat... :) volk sit in koza cela :D
Uporabniški avatar
SunFlower*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 1. 7. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SunFlower* » 02. Jul. 2009 12:14

moj tudi kuha in to zelo njami :) js sm ponavadi tista ki pomagam kej pripravit in pospravit. kuhat ne maram, tko da mam srečo :D
macaaa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 1. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a macaaa* » 02. Jul. 2009 12:31

moj pa ravno kuha ne, ampak če že mora (čeprav kuhava zelo redko), takrat pa skuha ful dobr-še posebno špagete s tuno... njami
Uporabniški avatar
Auraya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 30. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Auraya » 15. Sep. 2009 12:02

...
Zadnjič spremenil Auraya, dne 20. Jun. 2011 18:19, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 15. Sep. 2009 14:15

macaaa* napisal/-a:moj pa ravno kuha ne, ampak če že mora (čeprav kuhava zelo redko), takrat pa skuha ful dobr-še posebno špagete s tuno... njami


ma pašta s tuno, njoki z gorgonzolo in podobne zadevšne pa res niso neki gurmanski podvigi.

to js pri tipu ne bi kupla. ''znam skuhat pašto s tuno.'' hura!
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 15. Sep. 2009 17:37

Men pa vseeno ful velik pomeni to, da je moj partner pripravljen kuhat, ker meni to ni ravno omiljeno opravilo, mi je enostavno odveč.
In če mi moj reče, da mi bo skuhal rezance karbonara, sem več kot zadovoljna, ker imava oba ful rada testenine na vse možne načine, pa še men ni treba nič narest, hehe... :P
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 15. Sep. 2009 17:42

rizoto...za ostale stvari pa bolj pametuje
00ally00
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 24. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 00ally00 » 15. Sep. 2009 19:49

moj tud (na moje velko veselje ) - rad kuha in kar nardi je res njami. Tko da sm jst velikokrat samo asistnetka :)
Uporabniški avatar
Dadyka15
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 503
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dadyka15 » 15. Sep. 2009 23:05

moj tud kuha..no eno jed s piščancem pa pršutom pa s sirom pa s smetano za kuhanje prov dobr nardi... mmmmmmmmm
Imej se lepo in uživaj življenje do konca.. Le enkrat živiš!!
TOM-Lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 297
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a TOM-Lady » 16. Sep. 2009 15:22

mhm, moj kuha in to zelo okusno. Čeprav js tega opravila nisem marala niti poiskušala ga marat, dokler nisva šla na svoje, sem slej k prej ugotovila, da je to delo tudi meni všeč.
Tak da to stvar meni prepušča :) razen takrat kadar imam jaz kakršenkoli obveznosti in pridem kasneje domov, on pripravi kosilo,ali pa kadar je prej doma, da začne kar pripravljat, in potem zame ostane manj dela. skratka, mi je na voljo (vedno) :)
Eno najboljših in najslajših kosil oziroma presenečenj pa mi je naredil za rojstni dan, ko je pripravil celotno kosilo, brez da bi jaz sploh vedela za to (in ja prov paše pridet domov, pa se usest pa pojest) :P :D
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 04. Okt. 2009 14:48

Moj tudi rad kuha. zadnjič me je presenetil in mi naredil svinjsko ribico s šparglji.Presenetil me je tudi že z mehiško hrano- polnjeno tortiljo. Noter pa je dal grah, korenček, bučke pa paradižnik. Zraven pa še načo sir.
Uporabniški avatar
Liefde
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1174
Na forumu od: 11. 10. 2009
Kraj: Nizozemska

Neprebrana objavaNapisal/-a Liefde » 15. Okt. 2009 17:13

Moj tud rad kuha, in res je odlično. Čez vikend velikokrat ko jst delam skuha kosilo ali večerjo.
"Življenje je kot ljubezen; ni lahko in mirno stanje, ampak težka in čudovita pustolovščina."
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 17. Okt. 2009 17:33

Mimi_M napisal/-a:Men pa vseeno ful velik pomeni to, da je moj partner pripravljen kuhat, ker meni to ni ravno omiljeno opravilo, mi je enostavno odveč.
In če mi moj reče, da mi bo skuhal rezance karbonara, sem več kot zadovoljna, ker imava oba ful rada testenine na vse možne načine, pa še men ni treba nič narest, hehe... :P


Hehe, popolnoma enako! :)

Ta tedn je nardil božanske njoke s sirovo omako npr. In ja, je preprosta stvar, ampak nekdo bi tut to lahk konkretno zajebu pa sploh ne bi blo dobr (moj da glih prav česna, mleka, kisle smetane, sira,... :D ).

Men veliko pomeni že, če zjutraj naloži na mizo kruh, šalce, marmelado, nutelo, da gret mleko...
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov