Ali lahko jeste v sobi?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali lahko jeste v sobi?

Da.
10
83%
Da, vendar samo pred pospravljanjem.
0
Brez glasov
Občasno.
2
17%
Ne.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

Uporabniški avatar
Picaboo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 649
Na forumu od: 29. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Picaboo » 02. Feb. 2008 12:09

densy napisal/-a:jest v sob za kompam jem edin kkšn sadje al pa čokolado al pa un študentski futr.. take prigrizke :D drgač pa ne..


ja jest isto. kosila si ziher ne prnesm gor :D
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 14. Jan. 2009 14:42

Ja, velikokrat jem v sobi. Ok, ne ravno kosila, ampak kakšen sendvič ali pa sadje, sladico... Tok je fajn jest v sobi na pojstli, ker je udobno in zraven gledat tv. Problem pa je, ker potem sploh ne veš kdaj si pojedel. Ampak najbolj pa sovražim drobtine ali karkoli od hrane na pojstli. To mi je pa jak.
Uporabniški avatar
Georgia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 7. 8. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Georgia » 14. Jan. 2009 15:03

Jst pa v Lj vedno jem v sobi al pa dnevni. Jedilne mize v kuhinji sploh še nism uporabila letos. :D
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 14. Jan. 2009 15:08

ah, jaz tudi velikokrat jem kar v sobi. kakšen jogurt, rogljiček, čokolado, celo kosmiče... (v stanovanju v mb).

doma pa včasih tudi kaj malega, pa zvečer ob kakšnem filmu kokice, čokoladice, sadje...ipd. čeprav me potem zelo jezijo kakšne drobtine.

mah grdo navado mam, saj vem. :)
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 14. Jan. 2009 17:36

doma ne smem jest v sobi.
v ljubljani pa ja:) ampak samo js, če vidim koga drugega (mojega dragega) da drobi po postelji hitro postanem živčna. če pa js drobim, potem je pa vse v redu:)
Uporabniški avatar
pepelčica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 483
Na forumu od: 10. 7. 2007
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a pepelčica » 14. Jan. 2009 17:39

Ko sva s fantom živela še pri meni doma, je on vedno jedu v sobi. Jz tega nikoli nisem marala, ampak žal sm se nalezla njegovega prehranjevanja v postelji. Ampak samo izjemoma, ker znorim ko imam polno posteljo njegovih drobtinic.
Uspešen moški je tisti, ki zasluži več kot lahko njegova žena zapravi. Uspešna ženska je tista, ki najde takega moža.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 14. Jan. 2009 17:42

^^Isto :D
U Ljubljani jem pogosto u sobi, ker se mi zdi jedilnica u domu prevelika... Mora bit res izjema, da grem jest tja.
Sicer pa doma u sobi ne jem preveč. Mogoče kdaj kakšno čokolado, piškote, in razne sladkarije...
In zatežim usakemu, ki si drzne jest u moji sobi. Ampak ni to nek egoizem al karkoli drugega. Stvar je u tem, da ne prenesem drobtin na postelji in ne prenesem, da so drobtine po tleh...
Js znam jest tako, da okoli sebe nič ne umažem, mnogi pa tega ne znajo :D
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 14. Jan. 2009 21:05

Jem pogosto v sobi, mi gre fejst na živce, sploh če je kaj takega, kar se mi potem drobi po tipkovnici :? dvakrat se mi je že čaj polil po tipkovnici, pa me še ni izučilo :D se pa navajam in zadnje čase v sobi jem samo še kakšne mandarine ali jabolka :)
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
ipomea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 25. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ipomea » 14. Jan. 2009 21:13

Nikoli ne jem v sobi.

Samo čaj pijem, ko sem na računalniku in si sploh ne predstavljam, da bi še jedla zraven.
Lepo za mizo in v miru.
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 14. Jan. 2009 21:23

To pa je moja slaba navada :) Večinoma jem v sobi za računalnikom ali pred televizijo, razen sobotnega in nedeljskega kosila.
Enkrat se mi je celo juha polila po tipkovnici in sem si morala kupiti novo, pa še kar vztrajam :roll:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 14. Jan. 2009 21:26

Na žalost prevečkrat jem pred računalnikom. Praktično skoz, razen 1× na dan :D slaba navada, vem... Ne vem, čudno mi je sama sedet za mizo v kuhinji (saj doma kuhajo le kosilo, drugo vsak po svoje).
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 14. Jan. 2009 21:28

redko jem u sobi...kosilava itak kje zunaj, ce jeva skupi pa jeva za mizo, tut ce si sama kej skuham tam jem...pa doma sem bla tut tk navajena, pa ne da ne bi smela nosit u sobo, predalec je blo za nosit tja in nazaj pa pol se mi je kr umazana posoda kopicla na mizi :lol:

edin kake cokolade alpa kej takega jem u sobi
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 14. Jan. 2009 21:33

...
Zadnjič spremenil °PeeKaBoo°, dne 16. Jan. 2010 22:37, skupaj popravljeno 1 krat.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 15. Jan. 2009 19:39

Lahko jem v sobi, ker je itak moja soba in si sama pospravlam. Ampak res zelo redko jem v sobi, mogoče kakšno čokolado/čips kadar je moj pr men :) .
Se pa tud zelo redko zadržujem v sobi, razn zvečer. Ponavad sem z leptopkom kr v dnevni sobi. Učila sem se pa tud vedno povsod drugje kot v sobi :D .
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 16. Jan. 2009 14:02

ko nism še mela laptopa, se nism dosti zadrževala v sobi (razn ko sm se učila al pa brala kako knjigo) oz. vsaj takrat ne ko sm mela navado jest..

od kar mam laptop v sobi pa skor vedno jem tam (razn kosila), kr itak ne umažem neč.. mogoče kak krožnik/skodelica ostane v sobi tudi po 3 tedne, sam to me ne moti :D

ko sm bla med tednom še doma sm pa itak skor vedno jedla pred TV-jem, razn ob sobotah & nedeljah ko je bla pač zbrana cela družina in se je spodoblo jest v kuhinji za mizo.
Everything is okay in the end.. If it's not okay then it's not the end.

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov