Ali lahko jeste v sobi?

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali lahko jeste v sobi?

Da.
10
83%
Da, vendar samo pred pospravljanjem.
0
Brez glasov
Občasno.
2
17%
Ne.
0
Brez glasov
Skupaj glasov : 12

sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 24. Jan. 2009 22:06

Včasih jem kakšno čokolado ipd. Da bi pa kosilo jedla v sobi mi pa na kraj pamet ni nikoli padlo. Saj zato pa je kuhinja.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 28. Jan. 2009 12:57

Doma nikol ne jem v sobi, ker mava z bratom svojo kuhno... (mogoče si kdaj vzamem kaj za pit)

V lj v stanovanju s cimrom jeva vsepovsot :D ... Ni ravno ločeno, včasih se učima v kuhni na jedilni mizi, in če se komu ne da pospravlat gre jest v dnevno, če pa še tam ni placa pa v postlo. se je že zgodilo da sem jedla tud na balkonu :oops:

Ah, študentje... :D
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 28. Jan. 2009 13:26

kake kekse, čips
(s)mej se
Uporabniški avatar
Blair
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Blair » 28. Jan. 2009 13:41

Jst zlo redko jem v sobi, ponavadi, če sm v času kosila sama doma. Rada si uzamem cajt za obrok, ker čim bi bla v sobi, bi zraven še na računalniku visela :D
Uporabniški avatar
M|nChy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 14. 8. 2008
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a M|nChy » 28. Jan. 2009 20:17

jaz pa fuuul dost jem v sobi pa mi še kr pustijo doma :) sicer niso nad tem navdušeni, ampak kaj naj...sej sem stara 20let :D ponavadi jem zajtrk in večerjo v sobi, ko pa sem sama doma pa tud kosilo, ker mi je sami v kuhinji dolgčas :? v sobi pa mam tv in imam tak "družbo" :) drugač pa sobo nekako čistimo vsi...včasih en, včasih drugi...kdor se pač spravi sesat celo stanovanje :D
*¤* It''s the little things that drives me crazy *¤*
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 28. Jan. 2009 21:21

V sobi pijem in jem sam sadje, čokolado, kak piškot... Ni mi fajn vonj po frani v sob, niti drobtine, ker se mi ne da skos pospravlat, pa še nosit se mi ne da hrane gor.
Zajtrk itak jem v kuhni, ker še kavo kuham vmes pa pač pustim pol mizo še za druge, kosilo včasih jemo skupaj in vedno za mizo, večerja vsak kar mu paše, kadarkoli mu paše, ampak vsi jemo za mizo v kuhinji. V dnevni se pr nas ne je, ampak sej to niti ni problem, ker mamo vse en prostor in se iz kuhne super vid tut na tv oz. okol, da ti ni dolcajt.

Če bi pa hotla bi pa pač jedla v sob... Punca, če se boš pr taki malenkosti pustila očimu, kaj bo šele, ko pridejo resne zadeve. Povej mu pač, da je to tvoja soba, da jo boš sama pucala in da se ti zdijo taka pravila odveč. Če ne gre zlepa, bo šlo zgrda. Zaklen se v sobo, skregej se, zder se nanj, če ne neha, karkol.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 27. Sep. 2012 10:47

Tut zdaj ko sem na svojem si odnesem v sobo kaj za pojest. Ravno kosilo ne, ampak vse ostalo pa ja.
Uporabniški avatar
Snežna Sova
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 30. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Snežna Sova » 27. Sep. 2012 21:09

V svoji sobi nikoli ne jem, niti nimam kakšnih potreb po tem (mi pa dovolijo, saj je konec koncev to MOJA soba in jo jaz pospravljam in vse). Druga zgodba pa je dnevna soba, tam pa že par let jem zajtrke, večerje, malice, sladice, prigrizke.. :D za računalnikom, pred tv-jem niti ne. Pa tudi to sobo imam bolj kot ne zase, jo pospravljam, obnavljam in lahko počnem v njej kar mi srce poželi :)
You are you. Now, isn't that pleasant?
MBrando
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 11. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MBrando » 04. Okt. 2012 7:25

Kakšen cookie, ali kekseki ter čaj ob dobri knjigi. Drugo pa OBAVEZNO v kuhinji.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Okt. 2012 9:53

Ja..Mi ubistvu ni všeč, da sm tk razvajena.. :D nimamo ravno "tradicije" skupnih obrokov, zato pač vsak je kadar hoče in kjer hoče..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Okt. 2012 10:12

jaz nikoli nisem jedla v svoji sobi glavnih obrokov. Mogoce obcasno kako sadje ali koscek cokolade.

Se je vedno jedlo v kuhinji in obcasno v dnevni sobi.
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 08. Okt. 2012 16:57

Najboljš je za mizo pa brat zraven časopis al pa listam reklame :) redkokdaj jem v sobi, si pa prinesem kak čaj/kavo
MBrando
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 11. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MBrando » 14. Okt. 2012 4:40

Lavriksa napisal/-a:Najboljš je za mizo pa brat zraven časopis al pa listam reklame :) redkokdaj jem v sobi, si pa prinesem kak čaj/kavo


Eto! Točno to. Sploh prvi del. Ni ga čez dooooolg gurmanski zajtrk, časopis/Reporter/dobra knjiga da se kar potopiš vanjo/Global... ter šalco čaja/SEKE/KNEIPPA/KAKAVA/MLEKA...
Uporabniški avatar
Libido.
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2891
Na forumu od: 30. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Libido. » 16. Okt. 2012 17:59

Kosilo jem vedno v kuhinji, ker imamo navado jest cela familja skupaj (no, če smo vsi doma), zajtrk in večerjo jem pa zelo pogosto v sobi :D Pa kake prigrizke, to pa itak - sploh zvečer(ponoči), če gledam film na compu ali pa berem - čips, piškote, sendviče, kar mi zapaše, pa pijačo si tudi vedno prinesem ... :oops:
Let's swim to the moon .....
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 16. Okt. 2012 18:32

Rada jem za mizo, ampak lahko jem kjerkoli in kadarkoli :D

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov