90 dnevna dieta

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Panasonic
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 24. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Panasonic » 30. Jan. 2007 15:00

Hm o kakšnem športanju pa ne duha ne sluha... :roll:
Katkacopatka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Katkacopatka » 30. Jan. 2007 15:36

urshy_ napisal/-a:Alo!
A mogoce kksna ve, kje dobit tisto dieto, kjer locujes zivila? k me firbc matra. Pa ne, da bi mela ful kg prevec. sm kr zadovolna s svojo postavo. sam probat pa ni greh a ne?



Poskusla, vendar se ni obneslo...ravno tisto kar tisti dan nisem smela se mi je jasno fuuuuul jedlo. Po 10 dneh padla v šok in pojedla vse za nazaj:-(((( :cry:
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 30. Jan. 2007 15:54

Panasonic napisal/-a:Hm o kakšnem športanju pa ne duha ne sluha... :roll:


Ja to tut no, ampak to se vsen ne pomen, da loh tko jes kt si včasih...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jan. 2007 16:29

Jah čist čist po vsaki dieti se boš zredila če boš mešala hrano...jaz vem, da je cel življenje nebom več mešala (krompir+meso) razen ob posebnih priložnostih...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 30. Jan. 2007 16:57

^^ ah jest krompirja sploh ne jem več, parkrat na let.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jan. 2007 16:58

Ja jst če jem krompir + meso me full napihne in mi je slabo...telo se je že navadu ampak itak imam sedaj dieto...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 30. Jan. 2007 16:58

Tigi napisal/-a:Jah čist čist po vsaki dieti se boš zredila če boš mešala hrano...jaz vem, da je cel življenje nebom več mešala (krompir+meso) razen ob posebnih priložnostih...


Bla bla bla ...

Locevanje hrane je najvecja bedarija kar so se je spomnili... se vecji bedaki so pa tisti, ki se je drzijo!

Zakaj je potrebno vse zakomplicirat???

ajd
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jan. 2007 17:00

Hvala za kompliment...

Tako je ker je dokazano, da redi če ješ naprimer krompir+meso, testenine+meso,...

No drugače maš pa ti gotovo tako prebavo oz. presnovo, da se nič ne zrediš eni se pa pač zredimo...tako, da jaz bom lepo ločevala...no saj jaz in ne ti...tk, da take komentarje zadrži zase in spoštuj naše odločitve...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 30. Jan. 2007 17:01

Me zanima če ve, ki hujšate po tej dieti pojete tudi tist kos kruha zraven? Men sploh ni jasn zakaj je pri beljakovinskem in škrobnem dnevu dovoljen kruh :? .
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jan. 2007 17:03

Jp...ja jaz ga pojem rečmo en kos polnozrnatega kruha za večerjo pa polovico manj ampak zvečer ga sploh ne...no če jem meso ga polovico drugače pa ne zvečer...

Seveda je dovoljen ni pa obvezen...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 30. Jan. 2007 17:08

Ah tle ni nobenga kompliciranja: navadna zelenjava zraven mesa je velik bol zdrava kot pa krompir, poleg tega se avtomatično brez ksnga posebnega racunanja zmanjšaš kalorije. Ne verjamem v te kombinacije glede ksnih kemičnih, biloških učinkov .. verjamem pa da z ločevanjem obrokov avtomatično znižaš kalorije, ker pač ješ samo meso in zelenjavo, brez dodatnega krompirja.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jan. 2007 17:10

Ja tako jej...zelenjava + meso, zelenjava+testenine pa riž pa take...na forumu 90 dneven diete ti full lepo vse piuše...jaz sem sama full tam kar mi veliko pripomore k hujašnju...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 30. Jan. 2007 17:12

Tigi napisal/-a:Hvala za kompliment...

Tako je ker je dokazano, da redi če ješ naprimer krompir+meso, testenine+meso,...

No drugače maš pa ti gotovo tako prebavo oz. presnovo, da se nič ne zrediš eni se pa pač zredimo...tako, da jaz bom lepo ločevala...no saj jaz in ne ti...tk, da take komentarje zadrži zase in spoštuj naše odločitve...


No, pa mi pokazi dokaze!

Noben pa se nikoli pri vseh teh raznoraznih dietah ne vprasa, ce ste kaj zmanjsale kolicino hrane! Ja, seveda ste jo... nezavedno in da ste shujsale, je pomembno samo to, da pojeste manj! In nobena shujsevalba dieta ne bo delovala, ce ne bos zmanjsala kolicino obroka - vnosa kalorij.

Lahko pa probas, pojej toliko kot si prej.. pa se drzi tvoje locevalne diete, pa bomo vidli kok se bos zredila. ;)

In zakaj ze bi bila locevalna dieta dobra? Nimam pojma.. razsvetli me.

LP
ded
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 99
Na forumu od: 9. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ded » 30. Jan. 2007 17:14

polly-polly napisal/-a:Ah tle ni nobenga kompliciranja: navadna zelenjava zraven mesa je velik bol zdrava kot pa krompir, poleg tega se avtomatično brez ksnga posebnega racunanja zmanjšaš kalorije. Ne verjamem v te kombinacije glede ksnih kemičnih, biloških učinkov .. verjamem pa da z ločevanjem obrokov avtomatično znižaš kalorije, ker pač ješ samo meso in zelenjavo, brez dodatnega krompirja.


Hmmm... in kam spada krompir? Morda med zelenjavo!? Hmmm... zdej sem pa zmeden!? :roll:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 30. Jan. 2007 17:15

Zato ker neješ pač tega skupi...

Mene osebno full napihne če ne kombiniram...no uglavnem jaz se jo bom držala in celo življenje lepo ločevala hrano (kar ne pomeni celo življenje imeti to dieto)...


Še to premišljujem, da bi gluten čist izločila iz mojega jedilnika ker eno žensko poznam ki je to naredila in se super počuti je rekla...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov