90 dnevna dieta

Gurmanski užitki.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 22. Nov. 2004 22:13

Mene pa najbolj skrbijo prazniki ko bojo mize na polno obložene z raznimi dobrotami ..... to bo treba premagat!!
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 23. Nov. 2004 9:56

še niti prav nisem začela in že se pojavljajo vprašanja. in če katera ve odgovor bi bila zelo hvaležna.
namreč:
1. pod kaj spada smoki ?
2.ali sojino mleko al sojino meso ješ na škrobni dan, al ne?
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 23. Nov. 2004 12:19

jst sm trenutno tam nekje pr dvajstmu dnevu. :jump: in verjemte da deluje. najbl učinkoviti so sadni dnevi. največ kilc gre. in takrat lahk v bistvu ješ tud solato. kar sploh ni slabo. in vsak dan posebi pogledaš na jedilnik, :banned: kaj je treba jest in sploh se ni treba nikol obremenjevat kuuulk dni je še pre tabo ... :wall: . rezultati so že vidni :freak:
pepa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 4. 7. 2004
Kraj: korošica

Neprebrana objavaNapisal/-a pepa » 23. Nov. 2004 12:28

Srečnica, meni pa kar ne rata in ne rata :(
Največji problem je služba, ko postanem takooooo lačna. In potem se pregrešim in pojem nesramno dober sendvič. Kilce pa skoz samo gor, jaz pa :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 23. Nov. 2004 13:05

No, pri meni je pa danes 1. dan ...... sj zdele na začetku - tam 1 teden ne bo problema, ker sm še zelo motivirana, sam kako pa pol naprej ... :gruebel: ... no, če bojo vidni rezultati mogoče ne bo težko!

Bomo vidl kako bo ... probat ni greh.

dragon_fly:
-a se držiš tistega jedilnika, ki je tam napisan? (mal ga je itak treba spremenit - sploh si ne predstavljam da bi zjutri pojedla 2 mandarini, to se mi zdi res premal)
-za kolk si pa že shujšala?
* ~ ne oziraj se za drugimi, bodi originalen ~ *
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 23. Nov. 2004 13:06

pa jej sendvič s salamo tkrat ko je meso na vrsti. sej piše v jedilniku da lahk mal kruha poješ.. :nixweiss:
fora je sam v tem:če se držiš zelo strogo res velik shujšaš. če pa mal grešiš gre pa bol počas. če pa velik grešiš.... :arrow: pol pa nisi na dijeti :fastfood:
Uporabniški avatar
dragon_fly
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 167
Na forumu od: 24. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a dragon_fly » 23. Nov. 2004 13:13

ursyxy napisal/-a:
dragon_fly:
-a se držiš tistega jedilnika, ki je tam napisan? (mal ga je itak treba spremenit - sploh si ne predstavljam da bi zjutri pojedla 2 mandarini, to se mi zdi res premal)
-za kolk si pa že shujšala?


jst si mal prilagodim. če je na vrsti meso jem meso, tega se držim. in jem solato. sam enkrat jem ribe (jami), drugič jem meso na žaru (ne premastno) lahk tud ka jaz vem.. hrenovke ...

če je krompir si ga spečem v pečici in olje čisto odcedim, pa solato... in pazi: ko je na vrsti ČOKOLADA... se nikol ne pregrešim. :zustimm: in tam 5 - 7 kg na mesec more jit dol. jst sem že 4. tk da bo v enmu mesecu 5. in teža ne niha. zaenkrat. in UPAM da se pol ne zredim nazaj. in ne mislim shujšat več kot ene 10 kilc max. ampak počas.... :schlaumeier:

in držim pesti zate... prvi dnevi so hudič!! :wall:
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 23. Nov. 2004 15:46

na tej strani Klik so zenske (in moski) k ze dlje casa hujsajo s to dieto in si na tem forumu nudijo nekako oporo. morm rect da jih je prou dobr brt, dobis motivacijo za naprej in neke spodbudne besede, lahko pa tud uprasas kar te zanima (o tem so ze velik popisale)... js bi zacela v petek :) zbiram pogum :) 90 dni mi je kr mal prehuda... :?
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 23. Nov. 2004 17:07

nooooo, kdo ve kam spada smoki :schaf:
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 23. Nov. 2004 17:12

ammmmm js bi rekla da je to ogljikov hidrat :?: :wink:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3
opium
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 650
Na forumu od: 19. 10. 2004
Kraj: neutral zone

Neprebrana objavaNapisal/-a opium » 23. Nov. 2004 17:22

puma napisal/-a:nooooo, kdo ve kam spada smoki :schaf:

poglej na pakungo ce kej pise :)
pomoje da vsebuje najvec ogljikovih hidratov, sledijo mascobe in pol se beljakovine.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 23. Nov. 2004 17:43

saj to me ravno bega. namreč sestavine pravijo eno, medtem ko pa je v smokiju glavna sestavina kiki-riki :?
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 24. Nov. 2004 13:38

Vidm da vas je kar nekaj, ki hujsate s to dieto! Js bom tut zacela in sicer naslednji teden - mogla sem se psihicno prpravt! :D Ampak kokr vidm to sploh ni ne vem kaksna strasna dieta!
Rada bi zdrzala vseh 90 dni ceprav se zdi mal velik! Upam da bom res shujsala tolk kolkr bi rada!
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!
Uporabniški avatar
darchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 117
Na forumu od: 5. 7. 2004
Kraj: EU :-)

Neprebrana objavaNapisal/-a darchy » 24. Nov. 2004 18:29

puma napisal/-a:še niti prav nisem začela in že se pojavljajo vprašanja. in če katera ve odgovor bi bila zelo hvaležna.
namreč:
1. pod kaj spada smoki ?
2.ali sojino mleko al sojino meso ješ na škrobni dan, al ne?


smoki spada pod ogljikove hidrate (najljubši dan v tednu) :D

glede soje pa: soja je stročnica, ne. jaz bi pa dala sojino mleko pod mleko in sojino meso pod meso (saj je v bistvu nadomestek).

jaz zbiram pogum in če mi ne bo uspelo začeti decembra (saj veste, VESELI DECEMBER), potem bom 100% z januarjem.

aja, pa vodni dan je sam 3x v 90 dni, kot so že omenile, tak da ni panike! se pač vode napiješ, pa je! tisti dan imejte čimveč opravkov, da bo čimmanj časa za razmišljanje o hrani.

GO GO GO!
:cool:
*I love sunshine*
Uporabniški avatar
Naughty grl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 599
Na forumu od: 4. 9. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Naughty grl » 24. Nov. 2004 18:34

Js zacnem v pondelk!!! kera je z mano? :wink:
... se non ti cerco non vuol dire che mi hai perso <3

Vrni se na Kuhinja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov