Zdravstvena šola

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 24. Avg. 2008 15:32

hehe purple si kr dobr napisala oz men se ni dal tok pisat drgač se mi zdi da bi isto povedale :wink:

sam glede rudolfa bi rekla to, da jst ne vem kva ste vi s seminarskami delal, ampak nas je dobesedno jebal v glavo. Tko da smo se seminarskih pr njemu izogibal ker si mogu znat vse na pamet pa še on nas je pol izprašal in dejansko smo mogli drdrat :roll: imbecil drgač se je pa kr dost zajebaval!

drgač pa Brčkalija Oz Brči(smo jo mi klical :D ) je bla men res legenda...dve let me je učila pa še dve let razredničarka....sam svaka čast!! čeprou učas je kero čist mim prbila sam ok...nej ji bo :D

za športno smo pa mi mel 3 prfokse..po imenih se spomnm sam Vogrinca pa Lavriča....use se je dal zment, ful uredu oba, pa še hude ritke mata in smo si babe običajno učke napasle :P
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
yosephine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 22. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a yosephine » 24. Avg. 2008 16:03

Js sm tud hodila na zdravstveno in sicer v Lj...glede anatomije-men se ni zdela nč posebnega. Pač učit se morš. Nekateri rabjo več, drugi manj.
Matematika seveda je lažja kot v gimnaziji, kar pa tud ne pomen da jo usi z lahkoto nardijo, enako z angleščino.
Js sm se recimo dost učila in mi zdej na faxu tud prou pride, mi zdej ni treba tok delat. Največ se boš naučila, če boš spraševala točno tisto kar te zanima.
Drugač mam pa izkušnje pozitivne.
Tebi pa srečno v novi šoli.
Uporabniški avatar
small_star
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: made & heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a small_star » 24. Avg. 2008 16:28

densy napisal/-a:če se prav spomnim obstaja predmet "nega žene" :D . kok sem se smejala ko sem prvič to slišala


Obstaja ja. Tu se učiš vse o nosečnosti, porodu, splavih, negi žene po porodu, kontracepciji in podobnem. Meni je bil zanimiv predmet. Na poklicni maturi sem potegnila vprašanje kontracepcija - vrste in pomen kontracepcije :).
NiKoLi Ne ReCi NiKoLi
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 24. Avg. 2008 17:08

Js hodm na to šolo. Predmetov je kar dosti in veliko se naučiš. In tisto da je anatomija težka-če se je ne učiš logično da je teška ker je veliko snovi in veliko novih izrazov. Meni je šola(zaenkrat) všeč, mogoče me kakšna prfoksa moti. Sicer je pa uredu.:)
*purple* ja plevnik je še ja in oh groza ta ženska ej. Ja, tista za anf je Dolinar ja in ona je res super ženska in veliko zna in veliko pove, kar je super. Meni je všeč, čeprav je tako stroga(no vsaj mir je hehe):)
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Avg. 2008 20:27

Sugar_baby...ja rudolf je res hodtu, da si kr zdrzdral tiste seminarske, ampak ej, boljš to ot pa da pišem use teste kol, ker mi itak ni blo nč jasno, pa še razlagal je kot bi razlagal enmu ainštajnu in ne kupu učencev ki pojma nimajo :) :?
brčkalija je pa res carka, jo morm enkrat prov pogledat pridt :)
Plevnik pa naj en prelukna gume namest mene, lepo prosm :D
Uporabniški avatar
Ninex_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninex_ » 24. Avg. 2008 20:30

Aha. Hvala, sam mn matematka pa fiza lihk ne gresta najboolš. Tko da se zna nardit da bom mela poprauca. Mislm drgač mam mto in fizko 3, sam na čase me zanese .. tko da teega me je najl strah.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 24. Avg. 2008 20:36

Če boš mela Tekavčevo Tamaro, pazi!Ona je res pasja!
Ko boš prašana teorijo iz matematike se jo napiflaj!Probaj najdt inštrukcije al pa kej.Če maš pri njej popravca, je lahko to usodno za letnik, ker ona kukr sm rekla, nima meja in rukne vse če ma slab dan!

Pri Rudolfu (verjetno boš mela njega) pa govorne vaje, govorne vaje, govorne vaje!sam težit, da jo boš nardila za to pa za uno....
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 24. Avg. 2008 21:38

*purple* napisal/-a:Sugar_baby...ja rudolf je res hodtu, da si kr zdrzdral tiste seminarske, ampak ej, boljš to ot pa da pišem use teste kol, ker mi itak ni blo nč jasno, pa še razlagal je kot bi razlagal enmu ainštajnu in ne kupu učencev ki pojma nimajo :) :?


pr nas glede razlag je blo tko da niti ni bil tok zafukan...pa jst drgač nimam pojmaaaa o fiziki :D
je iz knjige dal dva najlažja primera, smo jih 5 krat rešil tko da smo jih znal na pamet :D
in pol je v testu dal za obkroževat pa dva una ta lahka primera pa pol enga težjega za une k jim je šlo mal bolš...ma ni vrag da si naredu...pr nas ni nobenga vrgu!!
Če je kolegica mela enkrat zadnjo konf. šut in ji je dal rok za popravljanje če ne bi imela popravca. In ona se vse učila ceu mesc, hodila na inštrukcije, ma naučila se je vse u nulo!! In pol pride gor, on ji da stol in jo vpraša če zna. Ona reče ja! On njej kaj se je pa učila in ona začne naštevat naslove snovi. Našteje čist vse in on njej: uredu, sedi 2! :eek: je bla čist šokirana, ona se je drkala ceu mesc in jo on vpraša samo naslove.
Seveda je bla čist razpizdena in ga je šla vprašat zakaj je to naredu in je reku da samo zato ker je vedel da se bo naučila :lol:
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 25. Avg. 2008 9:22

Purple, Rudolf. Sheeeeh :D :D One je car ja :D

Brčkalja. Matr, jst se je kr mal bojim. Haha. Sam sej drugač je ful v redu. Sa ful se morš učit pr njej. Velik zahteva. Nam je zmer ful grozila, da se na konc ne bo ubadala s šutarji pa d anobene možnosti ne bo več dala, kar pa na koncu sploh ni blo res ;)

Drugač je pa men tut ful dobra za zgodovino. Štuhec. :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 25. Avg. 2008 9:30

hehe, kukr smo mel komu dve večina u klasu fiziko je bil model usem pojava :D sam sej pravm, nevem a zdej kej bol razlaga, ampak tkrt je razlagou kr neki.

drgač pa ma dost takih for ja.nevem men je on večni car.
sam sej pravm, jst pa fizika--> NO GO! :D

brčkalija je pa tud zahtevala ja, sam morm priznat, da sem od nje pa od profesorce za AIF največ odnesla in se še zdejs pomnm use snovi, vseh delov telesa po latinsko, postlo znam pregrinjat, umivat bolnika....Učas mi je prov žou da sem šla, ampak kot sm rekla, nism jst za to in škoda ker sm to tok prepozn potem ugotovila. :?

za zgodovino pa ne poznam, ker prem letniku niso mel zgodovine sam geografijo.
a je Klemen za geografijo še vedno na šoli?un je biu tud pojava. :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Avg. 2008 9:50

Js lahko povem samo glede matematike, ker učila eno, ki hodi na zdravstveno v NM. Meni se je zdela skoraj preveč preprosta za 4-letno šolo. Praktično ista kot na 3-letni elektro!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Sugar_baby
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1197
Na forumu od: 11. 3. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugar_baby » 25. Avg. 2008 10:40

klemen je tud mene meu gefo. In dve leti nazaj je bil še tam tko da zdej je po mojm tud.
ej purple kera generacija si pa bla ti?
The next time you want to see pussy, just look in the mirror baby!!
Uporabniški avatar
*slatka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 25. 1. 2006
Kraj: v pravljici*

Neprebrana objavaNapisal/-a *slatka* » 25. Avg. 2008 13:36

Ja, Klemen je še zmer na šoli.

Jst sm mela fizo pr Rudiju 3. Tko da. yaay. Ampak nimam blaaaage veze :D Mnja, razlaga ni lih bogve kaj, večinoma smo se itak kr neki pogovarjal, o enih strešnih kritinah pa izolaciji, pa kako ma on to uštiman, pa njegovi sosedje Pa kok on prišpara, ker si je kupu kavni avtomat, namest tega, da gre v mesto na kavico. Je vse skalkuliru :D
En test smo si sami sestavl :D

Drugač je pa ful v redu oseba. Ful se mi zdi tak, da mu lahko zaupaš, pa vse probleme z njim rešiš. ma en tak zanimiv smisel za humor. Men je kul :)
Biti pripravljen, je veliko,
znati čakati, je še več,
toda izkoristiti pravi trenutek, je vse.
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 25. Avg. 2008 22:19

Ej purple Boltina si pozabla...on je še večji car haha. Drugače pa ja Klemen je še ja. Geo uči pa zgo se mi zdi da tudi. Za matematiko, mi še najbolj všeč moja prfoksa-Zalaznik. Čist na izi vse se mi zdi.:)
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 26. Avg. 2008 0:16

Boltina pa nism mela :gruebel:

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov