Študij: visoka šola za dizajn

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 12. Feb. 2007 20:01

jst sm na smeri moda... ti rihtajo kr dost sam ne še v prvem letniku, oziroma če si dost v tem lahko tud, jst sm bolj na začetku :D Boš zadovoljna, šola je čist neki posebnega, najboljš je pa k ti noben ne mori če zamujaš k smo itak umetniki :cool: Če maš kej vprašanj kr zs pošl
piketpoki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a piketpoki » 22. Feb. 2007 23:33

LP!
Mene pa zanima kakšn je urnik na všd? A mate vsak dan kej al trikrat na teden, dopoldne popoldne? Nasledn let sem misla vpisat vzporedno vizualno komuniciranje, k bom 4 letnik na fdvju. zdj pa na fdvju mamo ful bedn urnik v 4 letniku in ne vem, če bom zmogla na oboje hodit.
Hvala za odgovore :razz:
Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 23. Feb. 2007 0:46

piketpoki napisal/-a:LP!
Mene pa zanima kakšn je urnik na všd? A mate vsak dan kej al trikrat na teden, dopoldne popoldne? Nasledn let sem misla vpisat vzporedno vizualno komuniciranje, k bom 4 letnik na fdvju. zdj pa na fdvju mamo ful bedn urnik v 4 letniku in ne vem, če bom zmogla na oboje hodit.
Hvala za odgovore :razz:


Glede na to, da moj fant hodi na Vizualne komunikacije ma precej zapolnjen urnik. Nekatere srede ima šolo cel dan z nekaj urnim odmorom vmes... Poleg tega ima predavanja na dveh lokacijah... Ampak zdej se je urnik malce normaliziral, nekaj časa je blo pa precej zoprno. Predavanja ima pa ponavadi od ponedeljka do četrtka.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 23. Feb. 2007 15:03

redni smo mel prvi semester kr po cel dan,ja...sam zdej je že kul, večinoma sam dopoldne še...izredni majo pa skoz popoldne pa ne cel tedn, mislm da 2-3x, sam ne med vikendi...
showgirl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 9. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a showgirl » 23. Feb. 2007 15:31

šola je super, ravno končujem 3. letnik, kamor sem se lahko prepisala direktno iz callegarija, ki sem ga končala lansko leto. imamo super profesorje ( nataša peršuh, zoran garevski...), učimo se samo tisto kar res rabimo torej praksa, ni teorije in nepotrebnega flanca.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 23. Feb. 2007 22:16

jst mam tud zdej Natašo pa se veselim spoznat še Zorana... :razz:
piketpoki
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a piketpoki » 26. Feb. 2007 10:55

hvala za odgovore!

Pol morm js se do naslednga šolskega leta premislit al se nej vpišem na redno al na izredno...ker izredno bi mi bilo velik lažje, glede na to, da mam na fdvju tud dopoldne vsa predavanja. edin strah me je mal, če se da na izrednem tud tolk naučit kt na rednem... al je vse skup bolj površno:/ če je kdo na izrednem bi bla vesela, če mi kdo lahko pove kako je:)))

Mejte se lepo!
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 26. Nov. 2007 19:02

zdravo, mene pa zanima kakšna je cena za letnik, vpisala bi smer vizualne komunikacije. Katero stopnjo imaš narejeno po tem študiju? in pa seveda ali kdo ve, ali je lažje priti sem, ali na aluo?
Uporabniški avatar
shiva*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 20. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a shiva* » 26. Nov. 2007 21:34

kiki* - kako pa si kontaktirala ta inštitut npr. da si se pozanimala kak pride gor, itd; pa uspeh od gimnazije in maturo tud poleg sprejemcev uposštevajo?

Kje v Italiji pa je ta šola? Kje pa živiš, če je v Italiji (so stanovanja tam draga)?

lahko mi odpišeš na ZS :)
I walk these roads with grace
And I'll wave with you behind me
With a new smile on my face
Cause I'm walking in new shoes now
I got a new song to sing!
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 30. Nov. 2007 20:33

Šola je pri nas v Sloveniji, zvedla sm pa prek neta ker je 2 leti nazaj niti v razpisu ni blo, zdej pa ne vem kok je s tem...
Uporabniški avatar
kiny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 904
Na forumu od: 4. 8. 2007
Kraj: over the rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a kiny » 25. Jan. 2008 17:19

Ja js mislm it letos na iformativnga tja ... smer- notranja oprema.
Nism pa zasledila na njihovi strani da je kej za plačat reden študij....tko da pomojm ga ni treba... sam nism 100%
Kakrsnekol podatke prosm prosm.....
A majo vsi isto temo za sprejemce?

Prosm piste mi na zasebna sporocila, zato ker bi res rada vedla izkusnje in vs potek.

Hvala
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 25. Jan. 2008 21:05

Jp, je za plačat in to kr lepa usota.

Js bi šla po diplomi še to študirat, sam glede na to, da smo razn četrga letnika že tle plačval, mislm, da zaenkrat ne bo nč iz tega. Mogoče čez leta pridm kej pokukat :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 26. Jan. 2008 22:17

Za plačat je zdej 2 leti blo za redni in izredni študij enaka vsota in sicer 3850 eur, kaj bo pa z novim šolskim letom pa še ne vemo, možno da bo država so-financirala možno pa da tud ne... :?
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 27. Jan. 2008 18:26

Država bo sofinancirala, sem se pogovarjala z vodjo referat, pa tud na internetni strani piše... sam ne vem kolk bo zj za plačat ( upam da čim manj)
Uporabniški avatar
GloR-Red
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 129
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a GloR-Red » 30. Jan. 2008 11:24

hmm...usi ste to šolo ful pohvalil vidm...sm pa slišala od biuše sošolke k se je bla upisala tuki da so folki čis zmedeni...da kadijo na usake pou ure s prfoxi..da delo poteka tko bol na hojla dri kao če hočeš deli če ne pa ne da nimaš neke podpore...k si mislm d če že plačaš te morjo mau pokonc držat pa te podpirat.
ne vem no...
Love yourself. Be fatal.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov