Študij: visoka šola za dizajn

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 07. Feb. 2010 13:43

js sm sicer Vizualne komunikacije, ampak če te trenutni fax ne veseli probej, podlago maš dobro (gradbeni tehnik), magar pejt na kšn tečaj kjer boš dobla filing za oblikovanje pa prostor (to vrjetn že maš?), pa se prjav, sj tačas si vseeno lahko prjavlena na ta fax, js sm tud tko nardila. Iz prejsnga faxa sm se izpisala isti dan kot sem se na tega vpisala... tko da res nimaš kej zgubit...
Taja333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Taja333 » 18. Mar. 2010 21:06

oj,

mene pa zanima, če se lahko vpišeš izredno v drugem roku, če ti ne uspe prit redno v prvem roku? :?:

hvala za odgovor! :)
lp
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 21. Mar. 2010 15:08

Taja kolkr js vem je druga prjavnca čist enaka prvi in itak lahk še enkrat probaš, seprav tud izredno.
Men se zdi, da tud, če bi redno blo še frej v drugmu roku, se lahk še enkrat na redno. No, sam tole nism čist 100% - bo še kera druga povedala.

Mene pa zanima, če bi kera bla prpravlena it na kako pijačo, da bi mal bl podrobno razložila sprejemne za vizualne komunikacije? Ok, itak sm že vse živo prebrala o sprejemnih, ampak bi mi ful prou pršl, da bi mi kera, k je recimo že gor, pokazala kaj je ona narisala na sprejemnih. Sicer sm tole VŠD dala šele na drugo mesto.
Dnarja za kake tečaje žou nimam, k bom hodila na tečaje že za en drug faks.
Al pa tko, če obstaja kaka knjiga, da se lahk usaj mal lahk sama prpravm?
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 21. Mar. 2010 22:32

Js sem bila na sprejemnih lani pa nisem bila sprejeta in tut slik ki smo jih oddali nismo dobili nazaj tako da ti pomoje nobena ne mora pokazati kaj je naredila. Mislim da imam nekje doma list z nalogami ki smo jih dobili na sprejemnih. Če imam še ti ga lahko prepišem da boš videla kaj od tebe točno zahtevajo. Bila sem pa tut na tečaju za sprejemne pa se mi zdi da mi ni nič pomagal tko da nič ne zamujaš.
Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 22. Mar. 2010 20:30

Ne, sj sm bl tko mislna..na kak princip razmišla nekdo, k je dou že kake take tečaje al pa celo faks čez. Ker js recimo sploh ne vem, kako bi se kakga tazga problema ločila. Ampak, če se ti bo dal tole prepisat bi ti bla pa tud zelo hvaležna :)
Pa tko me recimo zanima - če ti rečejo, da narišeš npr. radio, ga je treba tko bolj tehnično narisat (kake pomožne črte, ravnilo, šestilo...) al je to lahko čist prostoročno, kot ga pač vidš tm stat? Pa kšne te logote - treba vse lepo z ravnilom al lahk kr tko iz glave čist kokr ti bo tekla roka?
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 23. Mar. 2010 20:18

Nalog še nism našla. Glede na to da maš dost mal časa itak ne morš narisat čist realistično. Preden se ti sploh spomniš vse ti mine že večino časa pol morš pa hitet. Vsaj mi smo tko ker ti enostavno zmanka časa pri vsaki nalogi. Več dajo na domiselnost k pa na risanje. Tko da tut če ne znaš tok lepo risat te to nima nč za skrbet. Met morš sam dobre zamisli pa domišlijo pa nekako to spravit na papir da bojo tut oni razumel tko k si si ti zamislila.
Uporabniški avatar
Nastja Krivec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Rogoza

Neprebrana objavaNapisal/-a Nastja Krivec » 30. Mar. 2010 21:42

Študirala sem v tej smeri, a je baje kar precej težka in baje se težko pride nanjo. :) sem jo pa vpisala za tretjo izbiro :D mislim da.. :lol:
Taja333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Taja333 » 02. Apr. 2010 9:38

Uporabniški avatar
veneficus pupa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 175
Na forumu od: 11. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a veneficus pupa » 03. Apr. 2010 16:33

o fakin šit :o
no js sm sicer šla izredno na vizualne, tko da konkurenca ni lih velka :)
aja, čak, to vsako leto pozabm - a v tole "prijave" so šteti samo tisti, k so dal na prvo mesto?
Taja333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Taja333 » 07. Apr. 2010 19:57

mislim da so to vse prijave, nisem pa sigurna
no vsaj upam, da jih ni še več!!!

lp :roll:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 07. Apr. 2010 19:58

To so le tisti, ki dali na 1. mesto :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 08. Apr. 2010 8:17

No sej kej pretirano hude konkurence ni, ce je 4x prevec prijavljenih pol pa je omejitev 66.

Smesno mi je, da imajo v nazivu besedo "dizajn". Vsaj pri uradnem nazivu visoke šole bi se lahko potrudil, da bi uporabili slovensko besedo "oblikovanje" levaki eni.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
DaDa*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a DaDa* » 11. Maj. 2010 15:10

Hojla vsem :D :D
Zanima me čimveč koristnih informacij glede sprejemnih na modnem oblikovanju? Večina vas je na VK ali NO, a je kdo ki ima izkušnje s tekstiljem in oblačilom? :roll:
Uporabniški avatar
*LittleBug*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *LittleBug* » 04. Jun. 2010 17:42

Mene pa zanima, če ma katera kakšne informacije glede študija Grafične in Medijske tehnike? Kakšni so predmeti, kok morš met znanja od prej?
...Look but dont touch
Touch but dont taste
Taste but dont swallow...
Taja333
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 18. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Taja333 » 29. Jun. 2010 20:24

Oj
kako vam je šlo na sprejemnih?

a mogoče kdo ve kako se točkuje izpit-kok točk za vsako posamezno nalogo, pa za razgovor?

pa kdaj bodo rezultati?

čao

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov