Študij: Gea College

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 16. Sep. 2005 19:08

vpisala sem se na Geo, visokošolski program pa me zanima če ima kdo izkušnje s tem faxom?
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 16. Sep. 2005 19:18

dost denarja,dost muske! :D
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 16. Sep. 2005 19:21

nam ga je prfoksa za podjetništvo na gimnaziji stalno vbijala u glavo - kao,kok je tm fajn - ampak, kej velik ni povedala o gei,tko da ni ne morem svetovat
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 16. Sep. 2005 19:31

Imam enga kolega k mu je na tej šoli prou fino. Bolj delajo na praktičnih primerih, veliko je seminarskih nalog. A greš v Piran? Sam je pa ogromno za plačat. Tudi če redno prideš je cena okol 500.000 sit.
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 16. Sep. 2005 19:44

ne v Ljubljano...Ja jst upam, da bo kul, pač nism mela druge izbire, sej veste kaj lahko dobiš pri tretjem roku....nulo! :) Tko da sm itak šparala in zdej sm vpisana. Čeprou se mi ne zdi da bi blo drago...425 jurjou, s tem da je že vpisnina in vse ostalo vračunano v ceno, razen na koncu plačaš diplom 45000 to je pa itak povsod isto.
Uporabniški avatar
Playgirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 151
Na forumu od: 3. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Playgirl » 17. Sep. 2005 8:46

A to je cena za prvi letnik? Men se ne zdi velik, glede na ostale šolnine. Boš mal povedala, kako si zadovoljna. :cool:

Jst poznam enga, ki hodi, sam je govoril o mal višji šolnini. :? Je pa full zadovoln, ker prav, da so full ekipa, da se skupi učijo, da se da delat poleg redne službe. Je pa res, da so vsi dokaj uspešni privatniki, želijo pa pridobiti znanje in izobrazbo. Reku je, da se da delat z levo roko, ampak če hočeš pa kej znat, se pa splača poglobit.
Pohvalu je prfokse.
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 17. Sep. 2005 9:02

sej sam 480.000 je redno, izredno je pa za plačat 1.450.000! To je pa mal preveč! drugač sm pa slišala da so s predavatelji pa asistenti ful v prijateljskih odnosih, da hodjo skup na kavice in tko...
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 17. Sep. 2005 11:28

V fak, kaj ste nori kolko keša za 1 letnik (Govorim o 1.450.000) :D Me ne vidijo tam, hehe...Raje za kaj druga šparam :D
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 17. Sep. 2005 12:07

če ne greš na šolo z interesom potem je brezveze študirat izredno..ker boš denar stran metala...jaz sem mislia it v slo.konjice na gea college....izbirala sem med podjetništvom in turizmom...na srečo sem finančno dovolj preskrbljena, da bi se mi oboje izšlo..slišala pa sem same dobre stvari o gea collegu..je res ena boljših šol...pa baje, da ti zagotovijo zaposlitev...jaz poznam eno, ko je pol kar na šoli delala..no..še zdaj dela...jaz sem se nato odločila za izreden študij na turistici...je več svobode...pa mi full ni žal denarja...zaenkrat vozim super...no..vso srečo ti želim v prvem letniku..pa dost upseha....
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 17. Sep. 2005 15:28

aja ti greš na višjo...
ivana orleanska
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 5. 10. 2004
Kraj: tupatam

Neprebrana objavaNapisal/-a ivana orleanska » 17. Sep. 2005 22:10

moja zelo dobra prijateljica in sošolka iz osnovne in gimnazije je šla tja...
meni se ta šola zdi kar nekaj! do je dosti denarja in MALO muzike! po mojem mnenju se tam malo naučijo, od "študentov" se malo zahteva-so kot v vrtcu. Se morajo naučiti skripto 50 strani miselnih vzorcev, font črk 20 in je to cel hudič..da ne vejo kak bo to šlo skoz, kolko je tega za predelat in bla bla. Ni mi jasno zakaj tak velkr solnine če pa majo celi "fax" dejansko sponzorski (pred učilnicami visijo tablice z imeni firm istrabenz itd..).
Pa praviš da daš 450 jurjev pa je vse vračunano tu not...kaj vse??? Predavanje, predavatelji, predavalnice...ok! kaj pa drugo? kopije z zapiski?? daj no.. pa reči da naj te zastonj vpisejo pa da bos si sama kopirala :D
pa da se nekdo po šolanju zaposli na svojem faxu-to ni nekaj neverjetnega to obstaja-ne boš verjela-na vsakem faxu!
Pa da profesorji pa asistenti hodijo s študenti na kavo(tudi na cenejših šolah to obstaja)...za kaj te rabiš to?? Daj mi 400 čukov (al pa se raje tisto višjo 1450000) pa grem vsaki dan dvakrat s tabo na kavo če češ..pa še plačam ti jo!! :D
no ja...svako svoje milo moje!
po želji!
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 17. Sep. 2005 23:14

Jaz se tudi strinjam z IvanoOrleansko... dosti denarja malo muzike.
Poznam nekaj študentov iz te šole in jim gre tako na easy, res, kar šenkujejo...
Tam hodijo večinoma samo od paketarjev in podjetnikov otroci....samo da neki naredijo.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 18. Sep. 2005 9:47

Valda se nekam vpišeš z namenom da šolo narediš, a ne?
Jst pač nisem imela druge možnosti, ker sem se lahko vpisala šele v tretjem roku, bilo pa ni več nobenih prostih mest, zato pa sem se vpisala na Geo, ker mi je škoda čakat do naslednjega leta in tako izgubiti še eno leto. Tukaj saj vem da bom šolo končala v roku dveh let, ker se mi ne da za*ebavat....in da me bodo drugi *ebali. No vseeno hvala za vaša mnenja. :wink:
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 18. Sep. 2005 19:10

Dorotea napisal/-a:men je to prveeč za šolanje...jaz nebi nikol plačala za šolanje dokler se lahko šolam zastonj. če se dobro učiš maš možnosti...če ne tu, pa v tujini :wink:


veš...včasih pa če is preračunaš te pride izredni študij ceneje kot redni...jaz na primer dam za izredni študij v radencih okoli 480.000...če bi šla študirat v portorož..bi si morala iskati stanovanje...zvoziš tud ogromno dol...pa jest morš nekaj...na izrednem pa je manj predavanj..iz mb v radence tud ni taka razdalja...živim doma...in sem s tem prihranila okoli pol milijona...verjameš ali ne..čeprav študiram IZREDNO!!!žal je v mb samo 6.stopnja...in ker je 7.stopnja samo na turistici sem se odločila za to varianto...in zato prosim ne podcenjuj izrednih študentov..ker smo prav tako inteligentni kot vi redni!!!
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
orion lady
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 1. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a orion lady » 18. Sep. 2005 19:22

Mislim da je Gea College prav tako kvalitetn študij kot kateri koli drug,je pa res da je letnik za VII stopnjo svinjsko drag.
KAr se pa tiče sponzorskih učilnic jih ima FOV prav tako, tako da mislim da to ni merilo za kakovost študija. In po načinu študija se tudi ne meri inteligenca študenta.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]