Študij: Gea College

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 19. Sep. 2005 8:34

Ne to razumet kot napad na kogarkol sam jst sm slišala, da je Gea College "plačan fax" = plačaš full, 100$% nardiš, če se vsaj prkažš na izpitu. Vsi nardijo. :?
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 19. Sep. 2005 12:42

to govorijo za vse fakse, ki so izredni..da so lažji...podkupljeni in ne vem kaj še...ne govorite nekaj, če nimate izkušenj...sicer pa gredo na gea college ljudje, ki jih to interesira in sigurno, da vsi nardijo...ker jim je to v interesu in ker je to malo preveč stran vrženega...za turistico so tud to govorili...pa ne vem, če nas bo ravno veliko prišlo v drugi letnik...jaz sem na srečo naredila vse pred roki...to je prednost plačanega študija...učit pa se moram ravno tako kot redni...oziroma še več..ker se na plačanem študiju odpredava manj...če še slučajno ni kdo vedel...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 20. Sep. 2005 12:51

Dosti denarja... za reden študij
In kolkr slišim ni niti zelo priznana..
npr. iščejo ekonomiste in bo prišel en ki je diplomiral na managmentu drugi pa na gei... bodo prej vzeli tistega prvega

40% ocene je prisotnost! torej vsak nardi
ful maš nekih druženj... piknike,...
je bolj paketarska šola

učitelji so baje pridni.. Še posebej prof. za ang. :D to ti jst povem.. ki jo osebno poznam :razz:

5mojih sošolcev se je vpisalo naprej na Geo...
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
malena3
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 4. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a malena3 » 19. Okt. 2005 23:18

No da nekaj povem o GEA...res je malo predraga....ampak da vsaj plačilo ba obroke...
Ne pa študij na daljavo v sklopu EF-Ljubljana, ki morap plačati 300.000 takoj...halo? Pa kako naj to naredim, če si še avta ne morem kupit?
Kar se tiče zagovora diplome na tej šoli...je fenomenalno.....mentor ti pomaga..zagovor kot je treba....podelitev sanjska (zraven ti sedi Jankovič).
Kolegica se je prijavila na delovno mesto in ko so videli diplomo od GEA, ma so samo rekli..to je lepo videti...
Po imenu ne bom omenila dveh šol, moje, ki mi ne dajo niti malo pomoči pri začetku dela na diplomski nalogi (pa pazi..plačala sem faks) in druge šole, ki izgleda diploma kot v mapci, podelitev pa v roku pol urce z dvema sendvičema....

Tukaj GEA na žalost še najbolj kvalitetno nudi...
~ClaUdyKa~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 18. 1. 2007
Kraj: Idrija

Neprebrana objavaNapisal/-a ~ClaUdyKa~ » 25. Jan. 2007 19:36

jst tudi deloma ramišljam o Gei, ker me ta smer dokaj zanima, skrbi me samo to, da bi recimo padla letnik, kar pa sploh ne pride poceni, ker šola je res draga, ampak interese mam usmerjene vanjo. Zelo me zanima, ali je vredno dati 2000€ na letnik, ali bolje poskusiti na ekonomiji, kjer stroški niti približno niso takšni??
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 25. Jan. 2007 23:54

...zqa moje pojme full bolš, da greš na ekonomijo...

...tale gea je men dost tko neumna zadeva... poznam žensko, k že zgleda čist retardirana...sploh se ne da z njo pogovarjat... 2x je fuknla 1. letnik organizacije...pa vemo, da to ni niti slučajno kašn težk fax... in zd je na gei...in to bo tud nardila...ker je itaq treba samo keš...težavnost pa minimalna... izobrazba pa zlo švoh...zguba cajta in denarja...
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 27. Jan. 2007 21:46

ni blo mišlen posploševat na ta način...

gre se za to, da smo v sloveniji dost gnili, da spuščamo kr vsakega na fax, k je utegnil spackat maturo pa si je prpravlen plačat fax...

...pa nebi o razgledanosti... :evil:
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 28. Jan. 2007 10:46

Jst mislm da je Gea college ena čist fajn zadeva, če plačaš tud več dobiš... Bolj se ti posvetijo, več vez dobiš itd... Plača se pa zato k je samostojni zavod in če plačaš definitivno še nimaš faksa narjenga.. :?
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 30. Jan. 2007 21:51

jz lah tud iz prve roke povem da to ni toook lahek in brez veze fax... vsaj na rednem ne... je ogromno nalog, obveznega dela, ucenja in predvsem sprotnega dela... je pa sistem predavanj cist drugacen kor na ostalih faxih.. sam tukej se vid razlika da si placou... je bols placat redno gea, kt pa izredno ker kol drug fax... pa ista cena je...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
*BelaLilija*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 3. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *BelaLilija* » 31. Jan. 2007 15:25

Kiki*, besede si mi vzela z jezika. Ravno v tem je štos - ta šola se plača zato, ker tam nisi številka kot na velikih faxih, ampak so manjše skupine, kjer je ekipno delo, veliko je učenja tujih jezikov, kot absolvent lahko greš na škotsko ali v ZDA in tam pol leta živiš, v času, ko pa je moja sestra še študirala na Gea v Piranu, pa je bila tudi profesorica za angleščino iz Avstralije. Poudarek je na tem, da študentje tam pridobijo kar se da veliko informacij iz ekonomije in podjetništva, saj si bodo s tem služili kruh kasneje.
claudyka, ti kar vprašaj kar koli želiš, da ti bom povedala iz sestrinih izkušenj tam.
Samo bedak je v vse trdno prepričan. (Montaigne)
Uporabniški avatar
kiki*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 4. 6. 2005
Kraj: na eni zvezdici

Neprebrana objavaNapisal/-a kiki* » 05. Feb. 2007 10:42

Itak...Vidm razliko med mojim prejšnjim faksom čeprov je bil tud visokošolski zavod k sm plačala 70.000 na mesec al pa zdej k dam miljon za reden študij...Posvetijo se ti maksimalno, ponudbe za job mamo že, razstave nam zrihtajo, v glavnem dobiš dost...tok je pa tud najbrž v gea colege :)
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 05. Feb. 2007 10:50

Tudi moja exsosolka iz gimnazije se je vpisala na Geo in je full zadovoljna. Trenutno je na izmenjavi studentov v Belgiji :D Mislim pa, da je ta fax dost bolj perspektven od kake ekonomije...vsaj za marborsko EPF lahko recem...:)
Veliko uspehov pri studiju Kiki & co. :D
I love SISLEY& RW
chiqqa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1764
Na forumu od: 9. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a chiqqa » 10. Feb. 2007 2:07

a lahko katera pove še kej več o tem faxu pa samm izobraževanju pa kok je omejitev kej pa kakšn uspeh morš kej met da pridš gor.. pa use use.. ker me ful mika, nevem pa lih kej dost o njej.. aja pa a redno je treba tut dat letno ful keša pa kok točno? kaj pa folk? pa foxi? kaj maš nakonc za eno službo loh? ammmm paa a obstaja še kšna vija šola za podjetnike razn ge-e?
Uporabniški avatar
Comma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Comma » 20. Jul. 2007 11:39

Ne vem kako vam je vseeno, na kateri fax se vpišete. :roll: Če nimate vez in poznanstev, na katere se lahko obrnete po končanem študiju, bi vam jaz svetovala, da premislite o tem, kje se boste šolale. Nekako se dugače sliši, ko rečeš da si diplomiral na EF, kot pa na Gae, kjer na reklami za vpis stoji slika playboyeve zajčice. BRUH!
In ja, res je... marsikdo, ki je bil na Ekonomiji in ni in ni šlo, se je prepisal ali na Management v Kranju ali pa ne Geo. Sama izobrazba ne pove veliko o človeku, je že res... ampk vseeno je drugače. :cool:
Uporabniški avatar
roki82
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a roki82 » 09. Avg. 2007 12:08

Js študiram na gei in imam zaenkrat same pozitivne izkušnje. Faks temelji na predvsem na praktičnih primerih, izkušnjah, itd.... Profesorji so zelo odprti, pomagajo ti na vsakem koraku. Predvsem je pa pomembno to da profesorji izhajajo iz prakse (gospodarstva) in to kar govorijo tudi delajo.
Ja mogoče še sliši lepše če si diplomiral na EF, ampak v realnosti je pa lažje dobiti zaposlitev z gea college. Na EF se naučiš en kup informaciji na Gei te pa naučijo razmišljati!!!!!!!!!! Tisti, ki se odločate za GEO, vam priporaočam da imate že malo izkušenj s podjetništvom (ste podjetnik, ali delate na tem področju). Ko se bodo stvari iz službe in faksa začele povezovati ste zmagali!!!!

Upam, da ne mislite da podcenjujem EF, daleč od tega. Za EF je potrebno vložiti veliko već truda, ampak mislism da je GEA v prednosti, saj te nauči razmišljati!. To je faks ki sledi smernicam razvoja v izobraževanju.......... Lahko ga primerjamo z nekaterimi collegi v ZDA....
LP

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov