Študij: Evropske študije-Družbeni vidiki (FDV)

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 01. Avg. 2009 21:46

TrixyPixie napisal/-a:Imam eno vprašanje glede izbirnih predmetov.. Torej, tisti, ki ste na FDV-ju HELP! ;)
katera 2 izbirna (od 3) priporočate:
ŠTERK-SOCIALNA IN POLITIČNA ANTROPOLOGIJA
ŠKERLEP, AS. JONTES-TEMELJI KOMUNIKOLOGIJE
LUKŠIČ I., AS. -TEMELJI POLITOLOGIJE

Lahko poveste tud kaj od predavanj, profesorjev, izpitov itd..

Hvala za pomoč :)


vsi trije so ful ok, pa niso tezavni, drugac ti pa jst :D priporocam antropologijo pa komunikologijo.
drugace sm mela vse tri izbirne in so kr ok, letos smo mel andreja luksica ne igorja (oba luksica sta res posebna profesorja :D )

drugac sm pa jst eš :)
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 02. Avg. 2009 14:55

A mi lahko nekdo za izredni študij pove: Do 18.8. se mormo vpisat. V pošti piše: Vse račune vam bomo poslali najkasneje 3 delovne dni po vpisu na naslov, ki ga boste navedli na vpisenm listu, rok plačila računov pa bo 14 dni od dneva izstavitve računa.
Torej če prav razumem (sam preverjam, več glav več ve :D ) se npr. 17.8. vpišem, oni mi izstavjo 18.8. račun in ga plačam v 14 dneh?

Pa še zanima me za izredno: kdaj se končajo predavanja? A se kej prej?Ker sm gledala urnik pri novinarstvu in je februarja neki prosto?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 02. Avg. 2009 16:05

^^ Od sredine (oz. nekje zadnji teden) januarja do sredine februarja je izpitno obdobje in hkrati pouka prosto tudi na rednem študiju.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 02. Avg. 2009 16:28

Ja sam tle k urnik gledam tudi v marcu, aprilu in maju ni predavanj, zato mi je čudno. Al so se zmotil, al pa zato ker je izredno pa se prej konča? Al pa še niso napisal za 2.polletje?
zvedicaA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 25. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a zvedicaA » 15. Sep. 2009 14:12

am a si šla gledat pod pravilen datum pa letnik pa use. pa leto morš dat tm 2010, to sem se jaz tudi zmotila pa mi ni blo jasno zakaj za zimskega so že za poletnega pa ne, pa sm pol po parih dneh pošinla d sm pozabla letnco zamenat:P
drugače pa če ktero še kejzanima, evo jaz sem vpisana v 2. letnik:P jutri mam sicer še ekonomijo za nrdit kr si jo ne bi puščala za drugo leto. drugače pa meni je zelo všeč, predvsem zato ker me to zanima, predmeti so mi bli letos super. tut rotarjeva ni tko grozna, sicer sem res vsakič ko je blo treba pred predavanjem prštudirat tolk literature pa napisat poročila, sicer 6 si jih mogu oddat od 10 predavanj, kar se mi ne zdi tko velik. ampak sm pa za kolokvij rabla veliko manj dela ker sem praktično že šla skozi celo litaraturo ko sem pisala poročila in sem samo ponavljala.
najhujša mi je bila pa letos statistika pa ekonomija, tut edina izpita k sm jih šla delat več k enkrt, ampak sej pol k si res vzameš čas pa preštudiraš niti ni več tuk hudo.
lp
Uporabniški avatar
Mimi123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 201
Na forumu od: 18. 6. 2009
Kraj: *somewhere over the rainbow*

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi123 » 16. Sep. 2009 23:23

zvedicaA napisal/-a:am a si šla gledat pod pravilen datum pa letnik pa use. pa leto morš dat tm 2010, to sem se jaz tudi zmotila pa mi ni blo jasno zakaj za zimskega so že za poletnega pa ne, pa sm pol po parih dneh pošinla d sm pozabla letnco zamenat:P
drugače pa če ktero še kejzanima, evo jaz sem vpisana v 2. letnik:P jutri mam sicer še ekonomijo za nrdit kr si jo ne bi puščala za drugo leto. drugače pa meni je zelo všeč, predvsem zato ker me to zanima, predmeti so mi bli letos super. tut rotarjeva ni tko grozna, sicer sem res vsakič ko je blo treba pred predavanjem prštudirat tolk literature pa napisat poročila, sicer 6 si jih mogu oddat od 10 predavanj, kar se mi ne zdi tko velik. ampak sm pa za kolokvij rabla veliko manj dela ker sem praktično že šla skozi celo litaraturo ko sem pisala poročila in sem samo ponavljala.
najhujša mi je bila pa letos statistika pa ekonomija, tut edina izpita k sm jih šla delat več k enkrt, ampak sej pol k si res vzameš čas pa preštudiraš niti ni več tuk hudo.
lp



ona je Roter, ne Rotar. joj statistika tud mene muci...to mi tok ne gre, nism za take stvari. ekonomijo sm tud tezko naredila sam mi je ratal v drugem roku.
Ut ameris, ama...

“I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.”

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov