Študij: EF - Ljubljana

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Avg. 2006 14:32

hehe keri trači :D

enkrat si je sezul čevlje na predavanju in valda na to pozabil, in hodil okrog v nogavicah :D

pa baje je enkrat začel govoriti v ruščini med predavanjem :D

cela zmeda tale prfox :lol:

samo ko sem bila pa pri njemu na govorilnih (model se je zmotil in mi napisal 5 namesto 6, če ne bi šla gledat izpita bi imela 5 in bi padla letnik, na izpitu je bila pa 6 napisana) je bil pa vedno ful prijazen :)
Uporabniški avatar
5y
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 5. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a 5y » 23. Avg. 2006 14:41

Ja te trače sm tud jst slišala....in baje, da to k je bo bos hodu, da je blo to pozimi :?

Drugač je pa čist prjazn :wink: , samo pač "rahlo" zmeden.
***v resnični ljubezni duša ljubi telo***
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 23. Avg. 2006 16:53

*slamca* napisal/-a:
bolhica napisal/-a:a gre kdo letos na ekonomsk fax u Lj?

Js grem letos-uni. Sm hotla itak js to temo odpret
:) Kero smer pa greš? Mene skrbi sam, da mi bojo predmeti u prvm semestru čis zamoril use skp... :roll:


jst grem pa na vpš .. bl me marketing zanima..
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 23. Avg. 2006 17:52

...jaz grem tudi na ekonomsko VŠ..in sicer me vleče računovodstvo....

ampak jaz grem izredno!

Katera dela izredno ali jo je visoko poslovno?
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 23. Avg. 2006 18:01

Frenkie napisal/-a:
MIGRENA napisal/-a: A to Arha?

Ne, ne Bogataj za mato je najhujši :D
Men je letos v prvem semestru cel izpit prečrtu zako ker sem decimalke pisala z vejco, po njegovih pravilih pa moraš z piko :tot: :tot:


Ja, sej to foro je mel Arh tut... pa še na slovnične napake je gledal :stupid:

@_nincy_ jest sm prvi letnik hodila izredno na VPŠ poj sem pa vse v roku nardila, da sem šla lahko naprej redno in lah sam povem, da mi je blo poj 100x lažje, ker si med več folka pa razni zapiski okol krožjo, tut bl mi je blo jasn kaj se moram učit in iz kje, več je vaj in predavanj kar pomeni da več odneseš in se ti je treba manj učit itd. Izredno pa sam dobiš uno bukvo, par predavanj (pa še to vseen, če jih nebi blo) po pa znajdi se :?
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
*_nincy_*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 690
Na forumu od: 7. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *_nincy_* » 23. Avg. 2006 18:06

MIGRENA...kako si pa v 1 letu naredila vse izpite...kam si hodila jih delati?med redne?Ker menda 1 letnik delaš 2 leti...pa zopet gre en let po vodi :?

A samo knjigo dobiš potem pa po domače povedano jebi se???? :roll:

Matr a to mi bodo nudl za 600.000 :eek: ....tole se bomo pa še pošteno kregal :D
najprej imej sebe rad in potem te bodo imeli tudi drugi
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 23. Avg. 2006 19:33

Ja sej jest sm tut delala 2 leti - zdej sploh ne moreš več narest v enem letu tut, če bi hotu, ker so pogruntal, da to folk dela, da jim poj ni treba plačat še drugega semestra.

Ma men je blo izredno res obup sploh prvo leto, ko ti že tko al tko ni nič jasno. Ful nisi v dogajanju in ti je poj res odveč že za un en izpit se učit. Men je blo laži recimo, ko sem bla redno pa sem šla v izpitnem obdobju na (v roku 2 mesecev) na 5 izpitov kokr pa na vsake 3 mesce delat en izpit :? ... ok mogoče sem pa sam jest čudna.

Na predavanja pa vaje (za vaje moraš vprašat za dovoljenje ponekod) pa itak lah hodiš k rednim kar ti tut priporočam...
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 23. Avg. 2006 21:26

O fak!!!! :eek: Mislm, da bom tut jst dubla tega Bogataja!!! :ertrink:
*QueenBitch*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 6. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *QueenBitch* » 24. Avg. 2006 7:04

*slamca* napisal/-a:O fak!!!! :eek: Mislm, da bom tut jst dubla tega Bogataja!!! :ertrink:


Ja kam točno pa greš?
A ne uči na VPŠ una profesorica na F? K ona je velik bl na realnih tleh :D

Za vaje mors recmo dobit dovoljenje kjer je guzva oz. so obvezne vaje in tko naprej..ampak vse se da , ker velik ljudi na zacetku 3x vestno sedi tm pol si pa premisli pa je ucilnica napol prazna.

Men je blo to tko smesn, recimo k sm bla tretji letnik pa pridem na fax pa vids pred veliko dvorano totalno guzvo..bruci so notr se po stengah sedel...cez tri tedne je bla pa predavalnica napol prazna. :lol:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 24. Avg. 2006 7:55

*QueenBitch* napisal/-a:
*slamca* napisal/-a:O fak!!!! :eek: Mislm, da bom tut jst dubla tega Bogataja!!! :ertrink:


Ja kam točno pa greš?
A ne uči na VPŠ una profesorica na F? K ona je velik bl na realnih tleh :D


A Ferbjan al kaj že je? Ona je pa prov najboljša profesorca - me je pri enem samem predmetu naučila več matematike kokr sm se jo v celi srednji šoli. Men ful dobr razlaga.
Ljubav je kao šah, uvjek te zajebe neki konj dok osvajaš kralja.
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 24. Avg. 2006 8:04

Ferbar je. in full vredu ženska, sicer jst nism matematke nardila, ker nimam nobene osnove in je moje znanje matematike itak čist u nuli. drugač je pa full dobra prfoksa!
drugač pa predavanja in vaje niso obvezne, hodiš pač kukr ti paše in kukr veš da je zate dobr.
tut podpisi v indeks pa te zadeve so že zdavnej mim, vse prek interneta poteka, kar je zame super!
Uporabniški avatar
pebbles
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 13. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a pebbles » 24. Avg. 2006 17:59

ja Ferbarjeva je bla zakon, mi smo se trli pri njej, medtem ko pri bogataju ne vem če jih je blo 15 notr... sploh ne zna razlagat, tko da če ga boste me, ne hodt na predavanja k te bo samo zmedu, raj pejt k ferbarjevi, pa na vaje hod, predlagam Mojškerca, k ti vse razloži, sam vprašat ga moraš, pa zapomni si da ni neumnih prašanj, ker če te kej zanim ti kr vpraši. Sej tud drugi ne razumejo, sam jim je bed vprašat.

drugač pa ti ne bo težko če boš res sproti delala (moraš met eno samodisciplino k tle te noben ne gleda a si se nauču al ne), pa če te zanim to kar se učiš, pa ne posluši ostalih kok je kej težko, k jst sm zarad tega ruknila prvi letnik k pol nism upala sploh it na izpit k so me tok ustrašili...
če ne znaš pejt saj pogledat kako zgleda...

pa tud forum obstaja samo za nas ekonomiste in si pol študenti izmenjujejo zapiske in vprašanja ter odgovore, ful je dobr v glavnem.
v bistvu obstaja uradni forum EF (tle si študenti izmenjujejo info in zapiske pa tko) in neuradni forum, kjer so večimo zapiski ki si jih lahko potegneš dol z neta (sam predlagam da si še ostalo literaturo prebereš, k kakšni zapiski znajo bit površni) in pa še ena stran od ŠOEF-a kjer tud dobiš velik zapiskov.

če te še kej zanima pa kr vpraši

pa ne posluši ostalih kok je težko, k se da vse narest
andreaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 13. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a andreaa » 24. Avg. 2006 22:00

Js sm tud tuki in tud sama sm ful poslušala ful k je govoru kolk so težki izpiti pa to... ampak v bistvu ni nč tazga kar se ne da naučit u izpitu

Pa profesorji so tud kr u redu, vsaj na turizmu :schlaumeier:
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 24. Avg. 2006 22:05

*QueenBitch* napisal/-a:
*slamca* napisal/-a:O fak!!!! :eek: Mislm, da bom tut jst dubla tega Bogataja!!! :ertrink:


Ja kam točno pa greš?
A ne uči na VPŠ una profesorica na F? K ona je velik bl na realnih tleh :D

Za vaje mors recmo dobit dovoljenje kjer je guzva oz. so obvezne vaje in tko naprej..ampak vse se da , ker velik ljudi na zacetku 3x vestno sedi tm pol si pa premisli pa je ucilnica napol prazna.

Men je blo to tko smesn, recimo k sm bla tretji letnik pa pridem na fax pa vids pred veliko dvorano totalno guzvo..bruci so notr se po stengah sedel...cez tri tedne je bla pa predavalnica napol prazna. :lol:

Js grem na UNI-turizm.
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 24. Avg. 2006 23:34

*slamca* napisal/-a:Js grem na UNI-turizm.


am..ta smer eje bla tud men dokaj ušeč..sj koko je s temu prepisvanam pol?? mislm..k se neki lahko premislš itd..
... ι αм ωнαт ι αм ...

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov