študentski dom

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Next.road
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Next.road » 21. Nov. 2011 19:10

Punce, bi katera zamenjala študenca:

iz Topniške, Ilirca, Rimske, v Litostrojca? :supercool:
Life's journey is not to come at the grave in a well preserved body but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting: '' Holly shit, what a ride!
s i e
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a s i e » 10. Dec. 2011 17:05

Je morda kakšna, ki bi menjala sobo na Gerbičevi za sobo na Litostroju? V ponedeljek, ko so preselitveni, grem namreč tja, a bilo bi super, če bi že prej našla kakšno in bi lahko v ponedeljek zadevo hitreje uredili ...

Če je kakšna takšna oz. če pozna kakšno, naj se mi prosim javi na ZS ali 041 883 894.
Uporabniški avatar
Next.road
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Next.road » 10. Dec. 2011 19:32

Kolegica je v Litostroju. NJena cimra se je na prejšnjem roku izselila in je sama zdej.
Če hočeš ti povem sobo in greš tja...
Life's journey is not to come at the grave in a well preserved body but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting: '' Holly shit, what a ride!
s i e
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 27. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a s i e » 11. Dec. 2011 0:18

Verjetno sem se mal cudno izrazila. Jaz mam ze sobo na Litostroju, a bi sla na Gerbicevo, tak da ravno kontra. Vseen pa hvala za prijaznost;-).
Uporabniški avatar
Next.road
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 30. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Next.road » 23. Sep. 2012 19:21

Še enkrat sprašujem : se mogoče katera izseljuje iz šd na Ilirski? :D
Life's journey is not to come at the grave in a well preserved body but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting: '' Holly shit, what a ride!
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 24. Sep. 2012 13:22

Mogoče tole ni taprava tema, ampak se mi zdi brezveze, da bi za to odpirala novo.
Torej, kupim ŽENSKO odločbo za leto 2012/2013 po možnosti v študentskem naselju rožna dolina, lahko pa tudi drugje. Pripravljena sem vsak mesec devati tudi več kot pa znaša položnica. Če mogoče kdo prodaja odločbo oz. ve za koga ki jo, naj me prosim kontaktira na anjaa.racic@gmail.com :)
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 26. Sep. 2012 20:09

...
Zadnjič spremenil *pikapoka*, dne 04. Okt. 2012 16:52, skupaj popravljeno 1 krat.
pitra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pitra » 03. Okt. 2012 12:04

Živjo!

Jaz bi zelo rada zamenjala sobo na ilircu s sobo na litostroju. Ali je kakšna kandidatka? :wink:
polona8432
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a polona8432 » 11. Okt. 2012 14:12

živjo!
mene pa zanima kko potekajo preselitve. A morm poslat prošnjo al grem sam tkrat k je preselitveni rok do sprejemne pisarne in povem d bi se rada preselila ? če kdo kej več ve o tem b bla vesela vsake informacije.
hvala že vnaprej za odgovor !:)
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 11. Okt. 2012 14:51

Najbolje je da počakaš do preselitvenih rokov, lahko pa sicer napišeš prošnjo za preselitev tudi izven teh rokov, ampak moraš imeti res res (ampak res res) tehtne razloge za preselitev. No, mogoče je sedaj malo lažje, glede na to da so ful folka ven pometali in se govori da so štud.domovi manj poseljeni, kot so bili pred leti.
LiEn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 97
Na forumu od: 15. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LiEn » 16. Okt. 2012 11:57

polona8432 napisal/-a:živjo!
mene pa zanima kko potekajo preselitve. A morm poslat prošnjo al grem sam tkrat k je preselitveni rok do sprejemne pisarne in povem d bi se rada preselila ? če kdo kej več ve o tem b bla vesela vsake informacije.
hvala že vnaprej za odgovor !:)


Če si v Akademskem kolegiju srečno! Komaj najdejo budalo da jo spravijo noter, ne boš tako lahko ven prišla :)
popotnica333
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 112
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a popotnica333 » 16. Feb. 2013 21:50

Kupim žensko odločbo za študentski dom, od marca 2013 do junija oz lahko še dlje. Sobico iščem v študentskem naselju Rožna dolina.



kontakt:
anjaa.racic@gmail.com
Uporabniški avatar
*mala_miška*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 25. 11. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala_miška* » 09. Avg. 2013 21:48

Torej - fant je redno zaposlen, jaz pa sem še študentka. Trenutno živiva v podnajemniškem stanovanju.

Oktobra grem študirat v MB na podiplomski študij in me zanima ali je možno, da bi s fantom skupaj živela v študentskem domu, v apartmaju (kjer bi bila sama v sobi s svojo kuhinjo in kopalnico). Nekako si to predstavljam tako, da bi se jaz prijavila in plačevala kolikor bi mi dodelili, on pa glede na njihov cenik ?
Mogoče malo smešno vprašanje, ampak naj povem da res nimam pojma o študentskih domovih :oops:
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 19. Sep. 2013 20:33

+-
Zadnjič spremenil dayđremer, dne 23. Apr. 2014 16:25, skupaj popravljeno 1 krat.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7034
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Sep. 2013 21:04

Ja, razlika je velika. Čeprav se dogaja, ampak ni ravno primerljivo. Sploh pa 8. štuk, sem nam govorila, da živimo v nadstropju duhov :D
The world is as you are.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov