Štipendija #2

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Apr. 2014 19:17

Študentje štipendisti, ki bodo v naslednjem šolskem letu bivali v študentskem domu ali pri zasebniku in za bivanje prejemali subvencijo, bodo ostali brez dodatka za bivanje, ki znaša 80 ali 85 evrov mesečno. Razlog za spremembo je preprečitev dvojnega financiranja, so pojasnili na Ministrstvu za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti (MDDSZ).


http://www.tednik.si/s-sto-evri-naj-si-student-placa-dom-hrano-literaturo-%E2%80%A6

:? Na netu razen tega clanka sicer nisem nasla nic bolj obseznega na to novico, ampak jao..
2paperairplanes
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 30. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a 2paperairplanes » 30. Jul. 2015 20:47

Mene zanima, če je možno, da bi jo dobila, ker sem diplomirala na višji strokovni šoli (sem prejemala republiško), zdaj pa bi šla študirat še naprej na univerzo, tudi redno.
ninjaxx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 2. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a ninjaxx » 24. Feb. 2017 20:49

pozdravljene,
ve katera, kako je z državno štipendijo in delom preko študentskega sevisa? državno štipendijo že imam ali delo vpliva na prejemanje le-te med letom? Kako je potem z dohodnino ali dohodnina kako vpliva? Mesečno bi z delom preko študentskega servisa prekoračil mejo 400e. Konec leta imam namen diplomirati, tako da me zanima za to šolsko leto.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov