Sporazumna prekinitev pogodbe

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
an|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 29. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a an|a » 05. Jun. 2009 17:54

Pozdravljeni.

Zanima me če katera ve kako izgleda sporazumna prekinitev določene pogodbe?
Imam podpisano pogodbo z neko osebo in nočem več sodelovati z njo, zaradi določenih razlogov. Niti nočem imeti več stika z njo in me zanima če lahko to sporazumno prekinitev pošljem kar po pošti ali je potrebno to urediti osebno?Kako naj izgleda ta prekinitev? Kaj mora vsebovati...?

Prosim vas za vaše odgovore.

Lep pozdrav,

Anja
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 06. Jun. 2009 13:56

Jaz imam izkušnje smo s sporazumno prekinitvijo pogodbe o delu. Glede na to akr ti opisuješ, gre pri tebi za nekja drugega.
Napiši, da prosiš za sporazumno prekinitev pogodbe z dnem tem in tem, pa nevedi razlog, če ni kaj takega.
Lahko jo pošlješ.
(s)mej se
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: ankaran

Neprebrana objavaNapisal/-a Roisin » 10. Jun. 2009 11:17

napiši podobno, kot je pogodba sklenjena, v smislu: spodaj podpisana ta pa ta odpovedujem pogodbo o sodelovanju, sklenjeno s tem pa tem, podpisano tega in tega dne in da začne veljati z dnem podpisa oz. kakor določa vajina že podpisana pogodba. narediš 2 izvoda, spodaj pa se morata podpisati oba.
če boš pošiljala po pošti, predlagam priporočeno varjanto, še najbolje pa je it osebno, razen če se ti je oseba res tako močno zamerila. ampak potem upaj, da boš vrnila podpisan izvod tudi nazaj.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov