sanjski poklic

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 17. Avg. 2008 10:22

Moj sanjski poklic..hm...delo v kakem raziskovalnem inštitutu za geografijo (a to sploh obstaja prinas :? )...bi bila znanstvenica, ki rešuje našo predrago Zemljo pred novimi naravnimi katastrofami :D ...ok to so sanje...za začetek pa moram doštudirat geografijo..in pol nekako naprej(če me ne bo minilo prej)
Drugače pa tud psihologija, me je zelo dolgo zanimala..sam sem (hvala bogu še pravočasno) ugotovila, da raje ostajam pri knjigah za vsak dan..preberem kar me zanima, tko zase..in se ne spuščam v podrobnosti :)
Uporabniški avatar
trepalnica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 334
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a trepalnica » 17. Avg. 2008 10:32

moj sanjski poklic je cim manj delati in cim vec zasluziti... :) kot verjetno od vseh... ampak... najraje bi imela taksen poklic, kjer ni veliko stika z ljudmi, ker bi po mojem ponorela - z ljudmi je najtezje delat, da bi bila nekje sama oz. da bi bil moj uspeh (zasluzek) odvisen samo in le od mojega dela, ne dela kolektiva ipd., da bi bil cim bolj normalen delovnik... in se veliko stvari, recimo, da so mi te najbolj pomembne...
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 15. Jul. 2009 23:05

Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 16. Jul. 2009 1:28

Stilistka, zaposlena pri kakšni modni/ženski reviji.
Uporabniški avatar
snezinka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 590
Na forumu od: 3. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a snezinka* » 16. Jul. 2009 18:52

moj sanjski poklic bi bil delo v kakem laboratoriju. delo, k bi bilo dinamično, zanimivo, kaj novega usak dan. mogoče bi celo poučevala mojo stroko, najraje na faxu (kot asistent npr.). no, bomo vidl kaj bo prinesu čs...bo treba še doštudirat do konca.
OnlyMe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 12. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a OnlyMe » 16. Jul. 2009 20:08

Js bi bla pa zdravnica, že od zmeraj...Samo da mi manjka kak kilogram možganov za to :lol:
Imam občutek, da mi nekaj manjka...to so tvoje sladke ustnice na mojih...
katarinca_89
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a katarinca_89 » 16. Jul. 2009 20:10

kardiologinja al pa urologinja :) (še douuga pot pred mano)
pa da bi uspela kj nouga odkrit na področju medicine ^^
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 16. Jul. 2009 20:27

Univerzitetna profesorica, to niso sanje, to bo resnica :razz:
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 16. Jul. 2009 21:08

Sanjski poklic? heh... :wink:

Če bi lahko izbrala karkoli bi hotela, bi bila zaposljena v kaki avtomobilski industriji in bi dizajnirala avtomobile. :D Pred vsem mi ne manjka idej za njihovo notranjost... Ah jaaaaa.
Ampak realno gledano imam zelo malo možnosti da uspem v tem, kljub temu da sem po vsej verjetnosti na primernem faksu; in niti se ne trudim preveč da bi to dosegla.
Aja, pa zelooo rada bi delala v kakšnih takih projektih, kjer razvivajo ekološke avtomobile. ; ) Ker sem zelo firbec, in me zelo zanima kako se bomo vozili čez 10, 20.. kaj jaz vem koliko let.

Tako da ne vem, bom videla kam me bo zaneslo. Treba je gledat tudi na to, kaj je danes perspektivno študirati in početi, ne pa samo kaj nas veseli. :wink: Tako bom najverjetneje nadaljevala družinsko tradicijo, tako kot se od mene pričakuje. Pa no; recimo da me bo tud to malo veselilo... :wink:
Pa včasih dobim prebliske, da bi bila rada asistentka. ME prav zanima kje bom na koncu. :P
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 16. Jul. 2009 21:16

Nekako sem si premislila glede svojega sanjskega poklica. Zdaj se vidim v delu z otroki iz socialno šibkih družin, z otroki, ki jim u šoli ne gre in ki bi jih morala zmotivirati za učenje, jim ulila voljo, da nekaj uspejo u življenju... Po moje bi mi šlo, ker mislim, da sem polna novih idej, kako to doseči. Zato si tudi rihtam prakso na tem področju...
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 16. Jul. 2009 21:42

^^ o jaa, ful lep poklic :ja:

(mislim da sm še pisala v to temo ma ok, da nbom OT)
moj sanjski poklic je psihiater, malo manj sanjski (ma še vedno neki kar bi ful rada delala) je delo s prizadetimi otroki (v OŠ, bolnicah za prizadete, kjerkoli pač), socialno delo,..

ah ja, lahko samo sanjam naprej
Zadnjič spremenil [vanessa], dne 16. Jul. 2009 21:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Marlboro_gold
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 23. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marlboro_gold » 16. Jul. 2009 21:44

Milky, kaj pa študiraš ? :)
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 16. Jul. 2009 22:04

ze pridno studiram za svoj sanjski poklic :cool: arhitektka bom...najvecje zadovoljstvo mi bo nekoc stopiti pred svojo 1. zgrajeno stavbo, sprojektirano by me...in potem naslednjo...in naslednjo...vedno novi in novi izzivi, resevanje raznih problemov, spopadanje s konkurenco, kako biti vedno boljsi, z vedno vec znanja, sposobnosti...moj sanjski poklic :) dokazovati samo sebe in svoje sposobnosti. in ustvarjati, biti kreativen, trdo delati, natancno, dati vse od sebe, dozivljati poraze in uspehe...in uspeti... :P
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 16. Jul. 2009 22:09

Jst bi pa rada učila otroke v bolnišnični šoli (v pediatrični kliniki).
anca_kk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 174
Na forumu od: 22. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anca_kk » 16. Jul. 2009 22:25

moj sanjski poklic pa je terapevtka z delfini al pa tjulni.. ampak žal je to sanjski in bo menda ostal sanjski

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov