Pripomočki na faksu

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 04. Sep. 2008 12:07

_ninchyka_ napisal/-a:nima smisla to vlačit vse na fax.

Joj, js pa tok uživam, če vse urejam, barvam in podobno, ampak ker vem, da se mi doma tega ne bo dal, ker je preveč drugih stvari za delat, rajš na faks vlečem barvice in podobne zadevce in sprot na predavanjih mal barvam.

Kar se tiče laptopa. Jaz si niti ne predstavljam, kako to izgleda, ker je na predavanjih čist preveč formulc, da bi jaz to sfolgala. Pa še preveliko tveganje je, da začneš kaj drugega delat po računalniku in ne slediš več predavanju. :oops:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
anoyel
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 696
Na forumu od: 3. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a anoyel » 04. Sep. 2008 12:10

tud js rada nesem barvice, barvne kulije in flumastre na predavanja in potem veselo beležim pomembne reči, ki jih predavatelji govorijo. posledice tega je, da so moji zapiski zelo zaželjena reč in nimam skor nobenih doma. bolj kot je barvno in pisano, ampak vse po redu narejeno, rajši se učim. mam točn določen ka kera barva pomeni, kaj pišem z modri, kaj poudarim z barvico itd. nimam pisan živalski vrt barv, ampak vse popredalčkano.
Čas je vrednota,
ne mineva,
temveč ga uporabljamo.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 04. Sep. 2008 12:17

js sm pa ze od drugega letnika srednje sole uporablala akto, pa sem jo nosla zraven v solo...in....hja, potem ko je zmankalo listov recimo sem vsepovsod pisala, vse zgubla, kr nek drug zvezek vzela, neki casa tja pisala, pa spet neki listi...v glavnem v 4.letniku se iz mojih zapiskov vec ni dalo ucit in sem si kopirala od drugih :D niti v soli nisem prevec navajena vse pisat pri uri..in to ze v srednji soli...upam da ne bom na faksu cist luftarska, poskusala se bom mal disciplinirat :P

sigurno pa spet akta, verjetno bom mela tist zvezek na faksu ko se da liste vn trgat...mam pa itak faks tak (arhitektura) da bom verjetno mogla bol kake druge stvari zraven nosit :D
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 04. Sep. 2008 12:25

Jaz sem tut ena polomija, kar se zapiskov tiče...Na začetku leta si naredim nek plan, pol se pa vsake dva meseca nekaj premislim in pišem drugam, pa na tistih predavanjih, ki me dolgočasijo, kar neham pisat... :nein: Obupna sem, res. Letos sem si kupla take debele zvezke (z lepimi platnicami seveda, to je ful pomembno :lach:), ki imajo že preluknjanje liste, ki jih bom pol doma vstavljala v mapo. Moram se res spravit k sebi, ker mi čene nebo zneslo :?
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 04. Sep. 2008 12:42

Tiavanna napisal/-a:z lepimi platnicami seveda, to je ful pomembno

Meni je to res ful pomembno. Že v SŠ sm se težje učila nek predmet, pri katerem mi niso ble všeč platnice zvezka (ali sem pa namenoma kupovala takšne zvezke, da sem imela izgovor :gruebel: :lach: ). Da bi mela zdej eno akto, čist tko, da ne bi bila lepa, pa de ne bi imela urejenih zapiskov, barvastih...ja js letnika ne bi naredila. :D
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
°PeeKaBoo°
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 997
Na forumu od: 26. 4. 2008
Kraj: LJuBLjaNa

Neprebrana objavaNapisal/-a °PeeKaBoo° » 04. Sep. 2008 14:52

...
Zadnjič spremenil °PeeKaBoo°, dne 18. Jan. 2010 10:37, skupaj popravljeno 1 krat.
....DeViLiSh LiTTLe AnGeL....
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 04. Sep. 2008 16:55

freaky napisal/-a:
Tiavanna napisal/-a:z lepimi platnicami seveda, to je ful pomembno

Meni je to res ful pomembno.


Meni tudi. Vedno sem izbirala zvezke s platnicami, ki so mi bile všeč, zato nisem marala, da mi zvezke kupi kdo drug.
Zdej pač uporabljam akto, prav tako z leimi platnicami :) , pa dva bloka z listi mam, k se listi vn trgajo in tud na teh dveh blokih, so mi ble pomembne platnice :wink:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 04. Sep. 2008 17:21

_ninchyka_ napisal/-a:Zvezki se pa men na faxu zdijo butasti pa otročji, to je bl za oš pa sš :D ker kolker js vidim moje sošolke, majo večina akte... :roll: sicer pa, sto ludi sto čudi... vsak si nardi, kakor mu najbolje ustreza... :wink:


omg, kako razmišljanje. moj oče uporablja zvezek še zdaj(v službi), pa je star čez 40. in niti malo ni otročji. in marsikdo pri nas v srednji šoli je uporabljal že akto, torej bi tudi za to lahko trdila, da je za sš in otročje. saj če ma večina tvojih sošolk akte, ne pomeni, da tisti, ki imajo zvezke, da so za časom in ne vem kaj. tako tudi ne misliš za tistega, ki pride z laptopom na faks, da se nekaj važi in oh in sploh.
meni se recimo tvoje razmišljanje zdi prej otročje (pa ne vzemi tega kot napad - samo izražam svoje mnenje, kot ti :D )
sicer pa meni najbolj kot sem napisala, odgovarjajo zvezki. in ja, kakor komu. me ne moti, pa če si kdo dela zapiske na šolsko torbo. dokler ni moja. :cool:
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 04. Sep. 2008 17:23

Meni se tudi zdi malo nezrelo, da nekdo reče, da so zvezki za OŠ in SŠ. Če se nekdo v takšnem načinu znajde in mislim, da si z zvezki lahko zlo lepo organiziraš... Hvala bogu! :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 04. Sep. 2008 17:34

zadnja predavanja so bla zelo obšina, zato sem sabo nesla kr snemalnik v obliki kulija :lach: in pol doma poslusam se en x...ce se mi da LOL
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 04. Sep. 2008 18:20

sAdie napisal/-a:zadnja predavanja so bla zelo obšina, zato sem sabo nesla kr snemalnik v obliki kulija :lach: in pol doma poslusam se en x...ce se mi da LOL


waaa, super ideja. ampak meni se verjetno potem doma ne bi dalo poslušati še enega in istega profesorja vedno znova in znova. še posebej, če ne bi bil ravno med 'mojimi najljubšimi'. :twisted:
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 04. Sep. 2008 18:53

°PeeKaBoo° napisal/-a:čakam shopping za zvezke, kulije, flukije & use ostalo

Joj, ne govor. Js komi čakam, da grem v nabavo, zdej še ne bom šla, da bo pol večji učinek. :oops: :lach:

sAdie napisal/-a:zadnja predavanja so bla zelo obšina, zato sem sabo nesla kr snemalnik v obliki kulija lach in pol doma poslusam se en x.

To je pa res dobra ideja. Če bi imela več časa, bi si umislila to, da bi doma lahko delala še lepše zapiske. :rofl:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 04. Sep. 2008 18:56

gaby_ napisal/-a:
sAdie napisal/-a:zadnja predavanja so bla zelo obšina, zato sem sabo nesla kr snemalnik v obliki kulija :lach: in pol doma poslusam se en x...ce se mi da LOL


waaa, super ideja. ampak meni se verjetno potem doma ne bi dalo poslušati še enega in istega profesorja vedno znova in znova. še posebej, če ne bi bil ravno med 'mojimi najljubšimi'. :twisted:


pa ti prav pride ves, se posebej, ce poleg tebe sedi zelo gobcna sosolka al pa sosolc in te spresuje stavri, ki se ne ticejo predavanj :)
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 04. Sep. 2008 19:25

sAdie napisal/-a:zadnja predavanja so bla zelo obšina, zato sem sabo nesla kr snemalnik v obliki kulija :lach: in pol doma poslusam se en x...ce se mi da LOL


kje pa se da kupiti tak priročni snemalnik v obliki kulija?
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 04. Sep. 2008 20:05

ebay :D
I love SISLEY& RW

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov