Plesna gimnazija

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 22. Jan. 2006 16:17

Tako je!Predznanja baleta ne potrebuješ, ker če vas bo imela še vedno ista profesorica kot nas beri; Lane Stranič, boste tako ali tako imeli tak dril, da ga ne boš nikoli pozabla. :wink: No sej ni tko hudo, je pa treba kar delat.
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 23. Jan. 2006 17:09

hvala
torej je še upanje da bom sprejeta :D
da je treba delat mi ni težko že zdej treneram skoz
umiram.</3
Uporabniški avatar
marlynka.z.diamanti
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 49
Na forumu od: 8. 12. 2005
Kraj: cuba*

Neprebrana objavaNapisal/-a marlynka.z.diamanti » 29. Jan. 2006 14:45

jst sm tud hotla it na to gimnazijo,ampak nisem mela pogojev za to.moja postava je nikakva.drugače bi pa dala vse za ples.a se da še po kaki drugi poti da pridet do tega,da lahko učiš v plesni šoli?
Uporabniški avatar
SETA II
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 15. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SETA II » 29. Jan. 2006 14:52

noele napisal/-a:Lane Stranič

:eek: :gut: Hudo! Ta ženska je men fenomenalna! Pa vedno je dost dobr zgledala za svoja leta (čeprov je zdej že nism vidla zihr več kot pet let) :)
"Bogovi nas spoštujejo, kadar delamo, ljubijo pa nas, ko plešemo."
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 30. Jan. 2006 10:35

Ja Lane moram reč, da je še vedno kar v formi. :wink: Sicer sem jo vidla nazadnje približnp pred letom ampak očitno se tiste prave zvezde ne spreminjajo.
Če lahko še na kakšen drugačen način učiš?Hmmm...če imaš kaj plesnega predznanja potem nebi smel bit problem, da vsaj kje poizkusiš. Ne vem, če si študentka malo pobrskaj po servisih ker sem opazila v zadnjem času kar nekaj takih ponudb.Če ne sedaj pa jih je sigurno kar nekaj na začetku šolskega leta.
princess´
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 12. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess´ » 17. Mar. 2006 23:02

caw!
ne vem ce sm se obrnila na pravo stran. zanima me ce katera kaj ve, kam se gre lahko naprj po gimnaziji(plesni ali navadni) ...? a sploh obstaja ksna fakulteta al kj podobnga za ples, ce se hocs resno posvetit temu?
hvala! :)
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 18. Mar. 2006 8:44

Seveda, ampak morš bit tolk dobra, da te sprejmejo v tujini. Drugač se lahko po do mače povedano obrišeš pod nosom in greš pri nas na obični fax.
To je žalostna resnica. :)
princess´
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 12. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess´ » 18. Mar. 2006 9:17

aha, se prav je "prihodnost plesa" sam u tujini a kuko? :roll:
a pa kera tuki trenira kje u tujini? pozna kasno znano/dobro plesno šolo oz. kj temu podobnga? pa se to..a je to bol razvito sam u ameriki al tut u evropi :gruebel:
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 19. Mar. 2006 10:14

Takole je:če greš naprej v smeri sodobnega plesa potem so najboljše šole skorajda v Evropi. The best of all je sigurno PARTS v Bruslju kjer pa te tako strenirajo, preoblikujejo, da je težko verjet...in to v vseh pogledih...aja živiš od makrobiotične hrane tam. :wink: Pa potem maš recimo še Labana v Londonu, pa v Angeru v Franciji je ena sam ne vem kako se imenuje...v glavnem jih je ful. Ja poznam jih nekaj ko so šli tja in so zadovoljni. Samo ti pa srčno priporočam, da če boš šla na to šolo in potem hotela študirati v tujini, da si to res želiš iz vsega srca, ker ples je (verjemi mi) zelo zelo trdo delo, ko si enkrat na profesionalni stopnji.
Naj se sliši še tako banalno ampak delo najboljših plesalcev se lahko meri z delom v rudniki...ni lahko!
Vso srečo ti želim!
princess´
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 12. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess´ » 19. Mar. 2006 17:27

o hvala za te informacije! :bussi:
ja vem da je tezko, sploh pa na profesionalni ravni. sam mam voljo pa si tega zelim prakticno ze celo zivljenje. a mogoce ves kako je s solninami ce gres v tujino? mam zoisovo stipendijo pri nas. a to dobivas se naprej tut ce gres v tujino a sam ce ostanes v sloveniji? ker sm gledala PARTS pa so solnine ulala visoke :eek: ... doma smo pa bol na tesnem z dnarjem.
aja pa se to: a poleg treniranja loh se kej delas? tko da bi npr. hodila na to solo v bruslju pa zravn bla au-pair oz. zivela pr neki druzini, da mi ne bi blo treba se svojga stanvana iskt..? a se to trenira po cele dneve, samo med tednom al tut vikende?
pa sori ce ze najedam z uprasanji :? sam me res zanima!
hvala se enkrat! :wink:
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 19. Mar. 2006 17:55

No problem, ti kar vpraši, če te zanima. Ja, s šolnino je tko, ne vem kako je s Zoisovo naprej vem pa, da so neke punce zaprosile za šolnino, ki bi jim pomagala pri študiju sam je čist odvisn kakšen se zdiš državi oz. kolko se jim zdiš sposoben. Ponavad je potrebno priložit v prošnji tisoč dokumentov kolk dobr si, pa kje si plesu, pa kje si zmagu, v glavnem lista je dolga...pol pa lahk velik čakaš al mal...to se pravi leto, al več let al pa ti je sploh ne dajo.
Glede dela je tako...težka je ravno au pair. Treningi so čez dan, pa ponavadi je še kej tko pouka zraven tko da več ko recimo 3 do 4 urce bo zelo težko. Poznam punco, ki je zarad vsega spala sam po 4 ure na noč in bla čist mrtva....kot pravim vse se da, je pa težka!
princess´
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 12. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a princess´ » 20. Mar. 2006 15:16

noele napisal/-a:je čist odvisn kakšen se zdiš državi oz. kolko se jim zdiš sposoben.

a to v sloveniji a tujini? :oops:
drgac pa hvala za odgovore...ful bo pomagal pr odlocitvi :wink:
noele
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 6. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a noele » 20. Mar. 2006 15:54

Aha, ponavadi so kr slovensi tko težki, ker oni dajejo štipendijo.
Ni za kaj!
Li_Mei
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Li_Mei » 06. Jan. 2009 15:40

Živjo!!
Se enkrat :D
Torej zanima me (vse) smile o plesni gimnaziji v Lj!!
Torej če kdo to šolo obiskuje, je obiskoval, pozna koga ki jo obiskuje,...
Torej rabi nekoga ki mi bi lahko povedal nekaj več o sami šoli,...
Nujno!!!! ! smile

Lahko me kar kontaktirate na mail FashionNenetl@hotmail.com !!!!!

bi bla resss full vesela če mi lahko kdo pomaga!!!

Hvalaaa knuddel

Ps: kar kopirano,...

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov