Mrežni marketing - kaj menite o njem?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 09. Apr. 2014 16:50

Torej, odpiram temo, ker me zanimajo vaša mnenja o mrežnem marketingu ali raznih piramidnih sistemih. Sama sem bila namreč kakšen mesec nazaj povabljena v enega, vendar se mi je zdelo vse preveč lepo, da bi bilo res. Veliko obljubljenega denarja in zaslužka, od katerega se bojim da na koncu ni nič. Vaše izkušnje?
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 09. Apr. 2014 21:51

Totalen bullshit in obiranje dnarja od naivnih ljudi. Men samo, če kdo omeni kaj takega, me strese in ga prekinem preden sploh lahko začne, ker imam v familiji bogato zgodovino, ko sta temu nasedla moja starša in porabla ooooooogromno denarja preden sta končno dojela, da iz tega ne bo nič. Da se o tem kolko prijatlov sta zgubila, ker so se poskregali, ko so ju zavrnili, ko sta jih povabla v ta "odličen" posel s katerim ne moreš zgrešit, sploh ne pogovarjamo. Ko se samo spomnim vseh teh kvazi kolegov pa pretvarjanj in napizdovanj, mi postane slabo. NIKOLI SE NE IT TEGA, KER NI ŠANSE DA OBOGATITE!!! Raje se naučite igrat poker, je veliko večja možnost. :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
Malishka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 15. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Malishka » 10. Apr. 2014 19:42

To se js vse zavedam, ja. Ampak povejo ti pa tko lepo in ti take bajne vsote ponudijo da te zna hitro zapelat :D No, mene na srečo ni pa upam da nikoli ne bom nasedla na take fore.
"Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil v sebi." - N. Zaplotnik
tjasa.essens
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 16. 8. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a tjasa.essens » 16. Avg. 2014 18:30

Sama sem sicer zelo skeptična do vseh ponudb za delo, ki ponujajo ogromne zaslužke itd., ampak sem bila pred kratkim v situaciji, ko sem nujno rabla nek zaslužek in delo od doma. Poiskala sem info. o različnih MLMjih v Sloveniji.

Nisem želela dajati denarnega vložka že preden sem pričela z delom, zato sem poskusila pri podjetju Essens. Podružnico imajo tudi v Sloveniji - to mi je dosti pomenilo.

Plačilo - zaslužek, ki ga prejmeš je direkten od prodaje + provizija. Prvi mesec res ni bilo bog ve kaj. Po pol let članstva že zaslužim skoraj minimalno plačo. Kot dodatni zaslužek je tole super :) Seveda je potrebno delati, gre za promocijo in prodajo parfumov idr.,... ne "klikaš" in služiš denar - v to še vedno ne verjamem.

Če bi želel kdo poskusit me lahko kontaktira.
Nočem, da bi vse skupaj izpadlo le kot reklama, želim sporočiti da se DA! ;)

Lp, Tjaša

Lp, Tjaša
romzy1978
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 2. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a romzy1978 » 02. Apr. 2015 19:09

Pozdravljeni ....

Poskusite tole ....

Piše da za vsak klik na vaš referral link dobite po 10$ ....
Za začetek pa vam še šenkajo 25$ ....

Minimalni znesek izplačila pa je, tako vsaj piše 300$ ....in lahko vam pošljejo ček ....kar je super ....

http://referralvibe.com/?reff=19799
Isee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 28. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Isee » 11. Apr. 2015 15:23

S konceptom mreznega marketinga v samem bistvu ni nic narobe. Ampak problem je, da prinasa korist samo tistim na vrhu - po navadi so to organizatorji. Koncept marz preprosto ne zdrzi celotnega sistema, zato je utopicno pricakovati, da bos zasluzil-a, ce nisi sam organizator.
uporabnik69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a uporabnik69 » 06. Jun. 2015 22:35

Našel sem slovenski PDF ebook, ki govori o gradnji profitabilnih email list.
Ebook je primeren tako za začetnika, ki se šele spoznava s prodajo na spletu in email marketingom,
kot tudi za stalnega prodajalca, ker boš sigurno našel/la kak bonbonček tudi zase...

Frontend je prvi del v seriji treh delov in govori o:

- Kako izbereš trg za katerega VEŠ, da je poln kupcev,
- Kako NA HITRO izdelaš POPOLN produkt, ki se bo prodajal,
- Kako postaviš DIREKTNO prodajno spletno stran, ki DEJANSKO prodaja,
- Točna AUTORESPONDER SEKVENCA emailov s katerimi "pobereš" večino nakupov,
- Enostaven tracking KONVERZIJ in ROI-ja skozi celoten sistem - na cent natančno,
- itd...

(Dobiš PDF, 27 strani, A4 format)

Klikni za nakup knjige.
tilia sp
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 19. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tilia sp » 10. Jun. 2015 11:58

Pozdravljeni,

nisem vedela kam točno bi napisala post, pa sem se kar odločila da sem. Če koga zanima zaslužek preko interneta... ne gre za velikanski denar, sploh če nisi pripravljen vlagat denarja. Jaz raje ne vlagam in pač zaslužim manj, ampak ni tveganja da izgubim denar, izgubim lahko samo svoj čas, ki ga trenutno ker sem brezposelna imam na pretek..
Gre za PTC strani- Paid to cklick, gre za klikanje oglasov, dnevno se porabi nekje pol ure, je pa potrebno biti vztrajen in vsako dnevno klikat te oglase. Teh strani obstaja nešteto, prilagam pa le štiri, ki so najbolj zanesljive in so že dolgo na trgu. Kdor želi lahko klika, če ne pa ne.

- http://www.clixsense.com/?7232450
- http://www.scarlet-clicks.info/?ref=Pucca20
- http://www.cashnhits.com/index.php?ref=Pucca20
- http://www.neobux.com/m/v/?rh=5075636363613230

Pa še to, najboljše se je prijaviti na vse strani, se tako zbere več denarja, časa pa dnevno vzame nekje pol ure. Če ima do kakšno vprašanje ali potrebuje pomoč naj mi piše na zs.

Vsem tistim, ki se zdi moj post neprimeren se opravičujem, pač imam čas in poskušam raziskati vse možnosti, ki jih ponuja internet.
lep dan :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov