Matura: seminarska naloga

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Marlboro_gold
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 23. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marlboro_gold » 03. Jul. 2009 9:39

Se opravicujem ker odpiram novo temo, ampak tako bo prej katera opazila, ker se mudi.

Ali morda kdo ve, kako je z DISPOZICIJO pri seminarski nalogi za maturo iz psihe. Grme na jesenki rok mature, seminarsko vem da moram oddati do 18. avgusta, ne vem pa kako je z dispozicijo. Ali je OBVEZNA? Ali je to zgolj pripomoček, ki ti ga pfoesor pregleda ter usmerja? Ker če je obvezna ne vem kako bom dispozicijo oddala, ker mislim da prof. ni več na šoli :(
MIS_MAS
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 251
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a MIS_MAS » 03. Jul. 2009 10:00

Kolikor jaz vem je vedno tako, ne glede na temo seminarske, da ti more potrditi če je dispozicija vredu, da lahko začneš delati seminarsko. Z
Uporabniški avatar
SunFlower*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 32
Na forumu od: 1. 7. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SunFlower* » 03. Jul. 2009 13:59

dispozicijo moraš nujno oddati, vsaj tako so nam rekli v šoli. če boš pohitela boš morda profesorje še ujela, kolikor vem bi morali biti na šoli do ponedeljka ali torka naslednji teden, ker ima večina šol še popravne in druge izpite. nevem pa kako je na tvoji šoli, predvidevam da enako.
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 03. Jul. 2009 14:54

Kaj je to dispozicija, jst tega nism nč oddala? Oddala sm samo vzorec ankete - pa še to sem ji na mejl poslala.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 03. Jul. 2009 15:37

če ne daš profesorju pogledat dispozicije, ne morš vedt, če si si v redu zastavla seminarsko in ti jo lahko na konc slabo oceni. verjetno pa ni obvezna, kaj pa vem... če se ti gre za lepo oceno, jo le naredi. pa ankete mu tudi daj za pogledat. saj imajo profesorji tudi maile ane.
Uporabniški avatar
Marlboro_gold
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 23. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Marlboro_gold » 03. Jul. 2009 15:47

problem je da sem jaz 4. letnik izredno, kar pomen da nisem imela niti pouka, niti predavanj, kej pa je organizacija izrednih na naši šoli totalno v p ** me nihče ( kljub visoki šolnini) ni opozoril na to... in zdaj berem da v pravilniku piše da moraš kot prilogo seminarski priložiti poleg toto dispozicijo pa še neke izpiske oz konzultacij al kaj...

naših profesorjev ni več na šoli, že od včeraj, zdaj lahko samo upam, da bo v avgustu prišla ta psihologinja nazaj pred 18, avgustom, ki je rok za oddajo, in da mi bo hotla pregledat dispozicijo, čeprav po tem ne vidim smisla v dispoziciji, ker bom seminarsko do tarkat že mogla met narjeno, saj je ne morem narediti v treh dneh. je pa možno da mi je sploh vzel ne bo hotla in mi pol mam avtomatsko 25 % manj, oz upam da bom sploh lahko delala psiho :? ker bi bilo res neumno, da zarad neke dispozicije ne bi mogla na maturo, zdaj ko sem toliko izpitov dala čez :evil:
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 03. Jul. 2009 15:52

Ma ne skrb, ni ti treba. Važn da maš seminarsko kot se štima.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov