Ko gremo otroci na svoje...

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 29. Jan. 2009 16:13

pa sej nisem nikol rekla da sem bolj samostojna kot rammsteingirl ? sploh nevem kako je pri njej, in se res nisem nikol primerjala z njo?! :D nevem kaj mi sploh hoces dokazat? :gruebel: sem kaj takega vprasala? :D
pac nism samostojna...od kdaj je to tvoj problem oz. od kdaj je to sploh biu problem?! :lol:

niti slucajno se ne pocutim popolnoma samostojno :D

sam povedala pa sem, da sem bolj samostojna kot bi bila ce bi se zivela doma. js pac razumem samostojnost kot vec razlicnih stopenj, in mislim da se ne zgodi cez noc ko nekdo odide zivet na svoje in se sam prezivljat. vmes je pac se dosti drugih reci pomembnih :wink: zato pravim samo da sem bolj kot ce bi zivela doma..in ti tega ne razumes, ker zate sta samostojnost dve stopnji: zivljenje doma, in zivljenje popolnoma na svojem z popolnoma svojimi financami...tako pa pac jaz ne gledam na to, ker tako zivljenjsko pomembna zadeva kot je samostojnost, pac ni tako zelo crnobela :P
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 29. Jan. 2009 16:35

red_rose napisal/-a:pa sej nisem nikol rekla da sem bolj samostojna kot rammsteingirl ? sploh nevem kako je pri njej, in se res nisem nikol primerjala z njo?! :D nevem kaj mi sploh hoces dokazat? :gruebel: sem kaj takega vprasala? :D



Bože mili, sej si ti mene prva citirala.

Jaz sem replicirala na post od rammsteingirl, ki se je primerjala s teboj. Nisi ti rekla, da si bolj samostojna od nje, je pa ona dala vtis, da misli, da je manj od tebe.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 29. Jan. 2009 16:36

^^ti si prva citirala post od mene, citiran od rammsteingirl :wink:
aha okej no samo da se razumemo :D
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 29. Jan. 2009 16:48

red_rose napisal/-a:js pac razumem samostojnost kot vec razlicnih stopenj, in mislim da se ne zgodi cez noc ko nekdo odide zivet na svoje in se sam prezivljat. vmes je pac se dosti drugih reci pomembnih :wink: zato pravim samo da sem bolj kot ce bi zivela doma..in ti tega ne razumes, ker zate sta samostojnost dve stopnji: zivljenje doma, in zivljenje popolnoma na svojem z popolnoma svojimi financami...tako pa pac jaz ne gledam na to, ker tako zivljenjsko pomembna zadeva kot je samostojnost, pac ni tako zelo crnobela :P


aha. ful se mi v bitvu fajn zdi, da se preselis na svoje, takoj ko pač lahko ali je to potrebno (zaradi študija), ker so ti starši še vedno pripravljeni pomagat, hkrati pa vseeno spoznaš vse tegobe in radosti samostojnega življenja. neke vrste uvajanje:)
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 29. Jan. 2009 19:06

jao, punce. nisem hotela s svojim citiranjem red_rose povzročiti tako polemiko. :)

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov