kam ste se vpisale?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jun. 2009 14:32

Ja. Na tista, ki so razpisana v 3. roku.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 05. Jun. 2009 15:13

Ahaaaa, zato so sli vsi na strojno!!!! :D:D (res mi ni blo jasno zakaj vsi bezijo tja)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jun. 2009 15:15

Pa strojna je prov fajn no. Js bla na informativnem (z bratrancem) pa me čisto impresioniralo :) malo manj elektro :)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 05. Jun. 2009 15:25

Ja, sej verjamem, js sm hotla tja svoj cas, ko sem zelela bit pilot (no, to bi bla se zdaj). Druge smeri so mi tud zanimive, sam kaj, ko rees nimam pojma o teh receh, meni je cist fascinantno, da se neka stvar premika sama od sebe.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 05. Jun. 2009 16:28

aderyn napisal/-a:letos ne boš naredila letnika?
jaz bi tudi delala vmes (no, saj že zdaj delam), pa si izbrala pač neko višjo šolo v mojem kraju, da ne bi imela problemov s stanovanjem itd.

kako to, da nisi šla višat mature lani v jesenskem roku?

pa še nekaj - zvišuješ samo določene predmete ali celotno maturo?

drugače pa - saj večina mature je že mimo in ker res nimam občutka, se raje pozanimam, da ne bom zadnji moment, če bo kriza :P

(ravno ugotavljam, da sploh ni na izbiro veliko višjih šol?)




Ja ne ne bom nardila letnika, če sem se vpisala sam zarad statusa, zakaj bi nardila en letnik ekonomske, če itak vem da ne mislm tega študirat :wink: .

Nism šla višat jeseni, ker me takt ni blo doma, pa še zdj sem mela več časa. Drgač sem pa še zgori napisala kaj sm šla višat- 2 predmeta samo.

Drgač pa za plačat ni tok, en predmet je 18€, ok res je drgač če greš celo maturo.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2009 20:29

----?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 21:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 05. Jun. 2009 20:40

Ta mesta so le za novo vpisane, imajo par že "prišparanih" za ponavljajoče. Mislim da ne bo panike- pa še kak ne bo naredu mature v 1.roku :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 05. Jun. 2009 20:43

----
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 21:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 06. Jun. 2009 8:05

~NIA~ napisal/-a:spet jest.
kamor sm se upisala je 40 razpisnih mest, prjavlo se nas je 46. lani so ta program na novo uvedli in so jih sprejel vseh 45 (od isto 40 mest).

zanima me, če sprejmejo pač vse, neglede na to kolk jih bo padlo letnik? sej tko al tko majo do 25.9 čas za nardit letnik, ampak nekateri recimo pavzirajo... kolk jih bojo sprejel v 1.letnik nima veze s tem kolk tistih, ki so zdej 1.letnik, jih bo ponavljalo?? al ne?



~NIA~ na tej strani lahko pogledaš če ma tvoj program omejitev al ne: http://www.vpis.uni-lj.si/. Pa mism, da pr tvojmu piše brez omejitve :D , če sem prov pogledala.
račka1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a račka1 » 08. Jun. 2009 11:12

*ange|* napisal/-a:1.Analitska politologija
2.Politologija-analiza politik in javna uprava
3.pravo :roll:

U zanimivo to:P .. kam si bla pa sprejeta? Jst grem Politologijo (analiza politik in javna uprava) :razz: če si bla sprejeta na to k grem jst povej mal kako je :P čene pa za analitsko politologijo kako je :P
Uporabniški avatar
[vanessa]
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1427
Na forumu od: 14. 3. 2008
Kraj: In your worst nightmare near hell :)

Neprebrana objavaNapisal/-a [vanessa] » 08. Jun. 2009 18:34

fak no, zakaj se nism rodila 1 leto kasneje.. nbi mela omejitve in študirala tisto kar me veseli :roll:
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 09. Jun. 2009 19:38

žuža ali kdorkoli drugi, še nekaj me zanima - če npr. eno leto "padem" to višjo šolo, a mogoče kdo ve, kako je potem s štipendijo (republiško), preživnino (oče jo plačuje, dokler se redno šolam - saj s tem ne prekinem šolanja?) in podobnimi "dodatki"?
There are no shortcuts to any place worth going.
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 10. Jun. 2009 20:08

aderyn napisal/-a:žuža ali kdorkoli drugi, še nekaj me zanima - če npr. eno leto "padem" to višjo šolo, a mogoče kdo ve, kako je potem s štipendijo (republiško), preživnino (oče jo plačuje, dokler se redno šolam - saj s tem ne prekinem šolanja?) in podobnimi "dodatki"?


Pomoje se ti štipendija potem za eno leto zamrzne; oziroma lahko da jo moraš tud vračat- to si preber v pravilniku; 100% si mogla kej podpisat ko si jo dobila.

S preživnino pa ne vem, verjetno je to predvsem stvar dogovora med tabo in očetom :) .
Uporabniški avatar
an|a
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 29. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a an|a » 11. Jun. 2009 13:41

1.babištvo
2. biosistemsko inženisrvo
3. razredni pouk
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Jun. 2009 11:22

--?
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 29. Nov. 2010 21:21, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov