kam ste se vpisale?

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 04. Jun. 2009 8:52

^^NIA najprej se izpiši, potem pa vpiši. Najboljše, da se vpišeš en dan pred novim vpisom. Izpisat se greš na referat, s sabo moreš met zdajšnji index, študentsko (če jo maš). Brezveze, da se že zdaj izpišeš, ker pol nimaš statusa.
Glede mature pa mislim da oni itak majo tvoje podatke.
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 04. Jun. 2009 9:25

Sej res, izpisat se je treba!!

Se eno vprasanje: Mene takrat ko se vpisuje na faks (avgusta) ni v Sloveniji. Na FGGju je blo tko, da je vpis potekal preko interneta in sploh na faks nisi rabil it, akr je super. Na FF pa mislim da je se vedno sistem, da moras osebno tja prit? A gre to lahko mami? Kako je s tem?
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Jun. 2009 9:39

Mislim, da napišeš pooblastilo, da se tvoja mami vpiše namest tebe, pa je to to.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
classy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 713
Na forumu od: 12. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a classy » 04. Jun. 2009 9:43

Aha ok, hvala.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 04. Jun. 2009 9:43

sicer ne vem tocno za tvoj faks, ampak tut mene ni blo takrat celo poletje v SLO, in so se mogli na vpisu osebno zglasit - sou je oce, in ni blo nobenga problema...dali so mu ves material kar bi drgac js dobla (index pa to, pa ga je pac on izpolnu :D ), samo potem so se rabli en moj podpis - ko sm prsla, sem sla tja na referat, povedala, in sm pac tist papir podpisala.

to je blo to, pomoje nimajo kaj hudega za komplicirat, sej ne morjo vseh prisilit da bodo zdej takrat pa doma :P

P.S: nobenga pooblastila mu nism pisala :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Jun. 2009 10:07

Sej verjetno se da marsikje tud brez pooblastila čez pridt. Sam js vem, da bi si hotla zagotovit, da bi šlo brez problemov in za vsak slučaj tistih par vrstic napisala... Pri nas na vpisu vem, da je bilo kar nekaj staršev in da so bili praktično vsi z pooblastili.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 04. Jun. 2009 10:37

ne sej mislim da je poklicu prej, pa so rekli da ni problema.
Jeannine_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 4. 6. 2009
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Jeannine_ » 04. Jun. 2009 13:41

rafaello* napisal/-a:farmacevtke...kje ste? :) jst tko upam da mi uspe prit gor.


Evo, še ena tle :) In "farmacevtka" + upam da pridem gor :D
Uporabniški avatar
la_estrella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 269
Na forumu od: 31. 7. 2008
Kraj: Povsod po malo

Neprebrana objavaNapisal/-a la_estrella » 04. Jun. 2009 13:48

Jeannine_ napisal/-a:
rafaello* napisal/-a:farmacevtke...kje ste? :) jst tko upam da mi uspe prit gor.


Evo, še ena tle :) In "farmacevtka" + upam da pridem gor :D


vedno več nas je :D
Uporabniški avatar
Klea_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 24. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Klea_ » 04. Jun. 2009 13:51

Dve vprašanji:
Če si npr. sprejet na prvo željo in si si vmes premislil oz. "odkril" nekaj, kar te bolj zanima, lahko jeseni daš novo prijavo?

Kako je s programi, ki razpišejo okoli 50 mest, prijavi pa se jih manj kot 5.. :gruebel: Se vseeno izvaja in kako to zgleda? Trije ljudje v predavalnici? :D
Uporabniški avatar
izzie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 6. 7. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a izzie » 04. Jun. 2009 14:20

^^ Odvisno od programa, moj bivši sošolec je na pedagoški matematiki in jih je 5, imajo predavanja in vaje skupaj s tistimi iz nepedagoške matematike.

Za 1. vpr. pa ne vem.
"Smo stroji za preživetje - robotski posredniki, slepo programirani za ohranjanje sebičnih molekul, znanih kot geni." (Richard Dawkins)
Uporabniški avatar
aderyn
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 389
Na forumu od: 16. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a aderyn » 04. Jun. 2009 14:24

Klea_ napisal/-a:Če si npr. sprejet na prvo željo in si si vmes premislil oz. "odkril" nekaj, kar te bolj zanima, lahko jeseni daš novo prijavo?


mislim, da se preprosto ne greš vpisat, ko so vpisi, pa nisi nikamor vpisan in daš prijavo jeseni nekam drugam? vsaj jaz tako razumem
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 04. Jun. 2009 14:41

izzie napisal/-a:^^ Odvisno od programa, moj bivši sošolec je na pedagoški matematiki in jih je 5, imajo predavanja in vaje skupaj s tistimi iz nepedagoške matematike.

Za 1. vpr. pa ne vem.


Ja, v 1. in 2. letniki imajo pedagogi in nepedagogi itak vse predmete iste, zato imajo skup, ne zato, ker je pedagogov malo. V 3. letniku jih je lih ene 5, pa imajo tudi posebaj predavanja (pač tista, ki jih nepedagogi nimajo na urniku).

EDIT: a ste prepričane, da se ji ne porabi en vpis, če se ne gre vpisat? Vsaj nas vem da so svaril, da naj pazmo. Pa raje nič na naslednja mesta ne napišemo, kot pa da kar neki.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Klea_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 24. 9. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Klea_ » 04. Jun. 2009 15:17

Bom bolj konkretno razložla.
Letos se začne na UP nov program, ki ga pri nas dodiplomsko še ni blo. Bioinformatika. Zlo interdisciplinarna zadeva in se mi že od začetka razpisa dopade. Me je pa mal skrbelo, kako bo glede realizacije (prva generacija itd..) oz. 2. stvar, da bi blo premal vpisov in se sploh ne bi izvajal.

Tko sem pol dala na 1. mesto svojo drugo željo, pravo. Sta nekako enakovredna in ne bi mela nič proti študiju prava, po drugi strani ima pa bioinformatika vse, kar me zanima, v enem (kemija, fizika, matematika, informatika, medicina) in me vedno bolj muči. :?

Ok, long story short..
Z bioinf. se je zgodilo točno to, kar sem predvidevala; v 1. roku sta se prijavla samo dva :?
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 04. Jun. 2009 19:40

^^Klea_ če si sprejeta na prvo željo in se ne greš vpisat, ker se hočš vpisat nekam v drugem roku, potem morš oddat pisno prošnjo skupi z drugo prijavom in v prošnjo napisat razloge zakaj se nisi šla vpisat v prvem roku..pač obrazložit moraš! Zdej kok pa to kej odobrijo pa ne vem.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov