Kadrovska štipendija

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

wannabepravnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wannabepravnica » 15. Jan. 2009 16:18

jaz sem dans dobila odločbo.. in so me izbrali..ne morm vrjet:)

sam sem dobila samo odločbo, nikjer pa nobenih navodil kako dalje al pa pogodbo al karkoli. upam da se niso zmotli:)

perpetua a ti si dobila kaj zraven al pa navodila?

lep pozdrav
Uporabniški avatar
perpetua
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a perpetua » 15. Jan. 2009 20:23

Najprej naj ti čestitam!
Tako kot ti, sem dobila samo odločbo.
Potem pa sem jim poslala mail, naj kaj več povejo. Po končanih pritožbenih postopkih, predvidoma bo to konec februarja, bomo dobili vabila na podpis pogodbe. Višina štipendije pa je čisto enaka Zoisovi (v mojem primeru).
wannabepravnica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 11. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wannabepravnica » 15. Jan. 2009 23:13

jaz pa tebi čestitam:)

si me pomirila z odgovorom, hvala.
in kaj, potem bomo dobili za nazaj tudi misliš?pomoje da ja, če je za šolsko leto 2008-09.. sam to bo že velik znesek..

jaz nimam zoisove, tako da ne vem kako velik je ta znesek. sem pa iz mb študiram pa v lj. tako da predvidevam je zato štipendija višja ne?če ne prebivaš v kraju študija..

sam gre pa počasi vse skup..
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 15. Jan. 2009 23:17

Koliko pa znašajo vaše kadrovske štipendije? Pa kje jih imate?

Zaenkrat imam Zoisovo, včasih tudi pomislim, da bi imela rajši kadrovsko, samo bi raje imela izbiro ko končam faks.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
perpetua
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 118
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a perpetua » 16. Jan. 2009 7:53

wannabepravnica napisal/-a:jaz pa tebi čestitam:)

si me pomirila z odgovorom, hvala.
in kaj, potem bomo dobili za nazaj tudi misliš?pomoje da ja, če je za šolsko leto 2008-09.. sam to bo že velik znesek..

jaz nimam zoisove, tako da ne vem kako velik je ta znesek. sem pa iz mb študiram pa v lj. tako da predvidevam je zato štipendija višja ne?če ne prebivaš v kraju študija..

sam gre pa počasi vse skup..


ZS :wink:
Uporabniški avatar
tani24
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 722
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tani24 » 17. Jan. 2009 14:22

Js pa od oktobra dalje čakam na odločitev od Slovenskih železnic, za kadrovsko štpendijo pa do zdej še nič. Baje niso imeli časa za odločitev, da nas je veliko itd. pomoje sploh ne bo nič od tega, čeprov so mi rekli, da mam veliko možnost. Najbolj smotan je da če dobim bom mogla tam začet delat, če pa ne, morm pa v kratkem času, ker sem absolventka, najdt nekje službo, kjer bi me lahko za redno pol vzel in zdej čakam in čakam...
PancaAnca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 29. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a PancaAnca » 29. Jan. 2009 15:31

tanika* napisal/-a:Js pa od oktobra dalje čakam na odločitev od Slovenskih železnic, za kadrovsko štpendijo pa do zdej še nič. Baje niso imeli časa za odločitev, da nas je veliko itd. pomoje sploh ne bo nič od tega, čeprov so mi rekli, da mam veliko možnost. Najbolj smotan je da če dobim bom mogla tam začet delat, če pa ne, morm pa v kratkem času, ker sem absolventka, najdt nekje službo, kjer bi me lahko za redno pol vzel in zdej čakam in čakam...


Hej!
A bi mi lahko prosim sporočila, kje na netu je objavljen razpis kadrovskih štipendij za Slovenske železnice?
Hvala in lp, a.
sariko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 8. 6. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a sariko » 30. Avg. 2013 12:08

Lep pozdrav :) Sem študentka strojništva, letos sem uspešno zaključila 1. letnik. Želim si pridobiti kadrovsko štipendijo, pa me zanimajo vaše izkušnje z njimi. Ste samo izpolnili obrazec, ali ste priložili tudi prošnjo, cv, spremno pismo? Če ste, kaj ste napisali v prošnji. Hvala za odgovore :)

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov