Dojenček ali služba

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 02. Feb. 2009 22:15

jah lahko maš v tem času tri otroke, ampak men se zdi mal prehuda.Kot tudi recimo če pogledamo na karierno stran, kdo bi te pa gledal na porodniški skor tri leta zaporedoma?Ok, sej bi te gledal, sam useen, mislm da bi tle spet kariera trpela če smo že pri tem.
Nevem men se zdi pač to prestaro, da bi takrat prou načrtovala.No, ubistvu niti ne maram načrtvat nečesa in sem vedno mišljenja, da ko bo bo.No, mal prej ga bom pa useeno nardila če bo moški spol še pri meni :)
ja sej se tud jst nebi zanašala, tud men to ni fajn, ampak če druge izbire ni, greš pač tako.
No, jst se zase, dokler je moja mami živa nimam kej dost bat, ker četud bi ji prepovedala kupovat karkoli, bi ona men domou prvekla ceu baby center, ker tko obožuje otroke in že kumi čaka.
Mam pa tud oblekce in kratkomalo uso opremo, tko da začetek nebi bil nevemkako težak.če bi pa v tem momentu zanosila, pa sigurno nebi šla delat splava, no razen kakšne ornk bolezni otroka.In sem mnenja da bo že nekak in vem da bo.
Uporabniški avatar
Skrat potepuh
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a Skrat potepuh » 02. Feb. 2009 23:08

Js bi se odločla za otročka, ker sem pač tak človek. Nisem karieristka in družina in ljudje, ki me obkrožajo mi pomenijo več kot kariera. Al pa bi najdla kako fajn službo pa pol v porodniško... OK, to so sanje, že tko bom težko šiht dobila :( . Partner bi pač domov prinesel, kar lahko, ampak sej če maš porodniško, je čist v redu. Zase vem, da ne bom čakala, da bova imela hišo, avto, prihranke in sigurne službe, potem šele pa otroka. Mogoče ne bom čakala niti do konca faksa. (No, da se ne bom zarekla, sam tko zdej mislim)
Glede tega, da bi z otrokom ostala sama... Prepričana sem, da bi cela žlahta skup stopla in mi ne bi blo hudega.

Sicer se mi pa zdi, da nek v seb tko al tko vsaka ženska ve, kakšna je odločitev.
Povej mi o sanjah četudi so grešne,
zaupaj mi želje četudi so smešne.
(Feri Lainšček)

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov