diploma :(

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 16. Apr. 2008 6:42

bom še tuki poskusla:
poznate koga k bi mi napisu diplomsko? :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Euler
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Euler » 16. Apr. 2008 8:01

Jaz sem v zadnjih 10 mescih naredil 13 izpitov (od vseh 24), zadnjega pred mescem dni. Zagovor diplomske naloge pa imam že čez en mesec. Diplomo sem večinoma napisal v 2 tednih.
Zdaj pa komaj čakam, da se rešim še tega. Žal imamo še pred zagovorom diplomski izpit, kar pomeni da me čaka še kar nekaj učenja.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 16. Apr. 2008 9:43

Kašne sorte pa je ta diploma, da se jo da (kvalitetno?!) spisat u borih dveh tednih? Js sm še literaturo dl cajta iskala ...
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Euler
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 30. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Euler » 16. Apr. 2008 11:39

Imam pač tako področje študija. Moja glavna literatura je bil članek v reviji z manj kot 20 stranmi. To je bilo natančno predelat. No, pa nekaj internetnih strani sem moral malo obdelat. Pa logično ni bilo nobene literature v slovenskem jeziku.

Kvalitetna? Bom videl naslednji mesec, ko dobim oceno :)
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 17. Maj. 2008 8:55

a ma kdo izkušnje s tem, d mu nekdo drug nardi diplomsko? jez sm najdla oglas (s.p.) d ti nardi celotno diplomsko (proti plačilu)...
prosim za kakršnekoli info... :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
BLUBABY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 19. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BLUBABY » 17. Maj. 2008 9:42

...
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 19. Maj. 2008 13:13

lakeesha napisal/-a:a ma kdo izkušnje s tem, d mu nekdo drug nardi diplomsko? jez sm najdla oglas (s.p.) d ti nardi celotno diplomsko (proti plačilu)...
prosim za kakršnekoli info... :)


Js poznam eno k se s tem ukvarja, pa ji kr gre. Pošl mi ZS, pa temo napiši, mogoče ti lahko tud js pomagam. Ti pa svetujem, da se vseen saj mal sama pomatraš, je le tvoja...
Js mam že dva mesca napisano, zdej mi pa menotr probleme dela z metodologijo pa ostalimi nepomembnimi stvarmi, medtem ko je ostalo baje ok... K bi ga kr tepla. Samo je pa res, da sm js mela zako temo, da sm totalno notr padla, pol ko sm res začela pisat, spoznala sm ful zanimivih ljudi lih zarad tega, pa še odpotovala bom tja, če bo vse po sreči...
Always look on the bright side of life!
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 19. Maj. 2008 14:44

lakeesha napisal/-a:bom še tuki poskusla:
poznate koga k bi mi napisu diplomsko? :)


katero temo imaš, katerega mentorja, do kdaj rabiš?
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 19. Maj. 2008 15:14

bom jaz kar tule vprašala, čeprav je najbrž od faxa do faxa različno...

Kako greš do mentorja in ga vprašaš za temo?
Mu moraš sam dati idejo ali jo on da? Vem da pri nas nekateri objavljajo teme, vendar trenutno ni še nič za letos, nekateri pa sploh ne objavljajo...jaz bi se rada čim prej tega rešila, zato bi tudi rada čim prej imela temo oziroma bi se vsaj rada zmenila s profesorjem. Ful me moti da nam nihče nič ne razloži s tem v zvezi. :(
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Dagi
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 754
Na forumu od: 1. 8. 2006
Kraj: ...

Neprebrana objavaNapisal/-a Dagi » 19. Maj. 2008 16:08

Moja tema je bla objavlena (FDV) in ko sm vidla naslov sm dobesedn tekla do mentorja... Tko da če maš okivrno temo pejt do mentorja ki najbl ustreza tej temi pa se bosta že dogovorila. Ker da se pa pisat tud o temi, ki ni objavljena, oz. ki si jo sam izbereš. Saj pr nekaterih... Za to, če se bo dal kej tacga zment z določenim profesorjem iz tvojga faksa boš pa že vedla...
Always look on the bright side of life!
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 19. Maj. 2008 16:18

lakeesha napisal/-a:a ma kdo izkušnje s tem, d mu nekdo drug nardi diplomsko? jez sm najdla oglas (s.p.) d ti nardi celotno diplomsko (proti plačilu)...
prosim za kakršnekoli info... :)


Ne morem verjeti, da dejanso obstajajo taksni primeri tudi v praksi. Zalostno. Zakaj tocno sploh studiras, ce se diplome ne mores/zelis spacati skupaj?
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Maj. 2008 17:01

MsN napisal/-a:
lakeesha napisal/-a:a ma kdo izkušnje s tem, d mu nekdo drug nardi diplomsko? jez sm najdla oglas (s.p.) d ti nardi celotno diplomsko (proti plačilu)...
prosim za kakršnekoli info... :)


Ne morem verjeti, da dejanso obstajajo taksni primeri tudi v praksi. Zalostno. Zakaj tocno sploh studiras, ce se diplome ne mores/zelis spacati skupaj?


Če lahko uprašam - zakaj? Zakaj je ne bi probala narest sama?

Js zase lahko rečem, da če sm pršla skoz usa 4 leta študija, bom pa tut skoz diplomo, k je sam še ena pika na i in se mi zdi lažji zalogaj (čeprau ne tok, kt sm prčakovala) kt marsiker izpit. Študirala sm zato, da bi odnesla kej od tega, ne samo zato, da bi dobila tist list papirja.
In ne bi dala diplomske (na)pisat drugmu, pa če mi jo zastonj skp sprau. Ne zarad tega, kr "se to ne dela", ampak zarad lastnga občutka, da je nism nardila sama, tega vem da se ne bi mogla otrest nikol.

Tut js mam temo, k mi ni (preveč) ušeč, res užitek bi mi blo pisat o nečem, kar me zanima, mi je bliz, ampak kr bi za kej tacga mogla bit na kšnem drugem faksu :D , kar je blo pa v okviru mojga faksa in pa smeri, k jo pokriva mentorca, je biu pa usak moj predlog - "že obstaja". In sm pristala pr temi, kero ta cajt obdelujem.

In sm se presekirala in prežiucirala, da tole pa ne bo šlo, ni literature, ni odkrivanja tople vode, mentorca lih ni u pomoč, ... ampak mi ni preostal drucga, kt da se spravm h stvari, pa kar bo, pač bo. In ko sm enkrat začela, sm ugotovila, da ni misija nemogoče in zdej vem, da bom uspela, najbrž ne lih za desetko (kr je tema taka, da se težko spiše neka "waw" diploma), ampak nardila pa bom.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 19. Maj. 2008 17:43

MsN študirala sem samo zarad statusa... in? :roll:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Maj. 2008 18:06

Ne se razburjat, sej je blo samo uprašanje (in z moje strani mogoče neke vrste spodbuda), itak boš nardila tko, kt se bo teb zdel :wink: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 19. Maj. 2008 18:16

sej se ne razburjam... tko je, pač čist sam zarad statusa in glede na to, d ga zdj nimam, bi blo fajn d prijavm diplomsko in ga s5 dobim za pol leta (pa rabm keš, takrat bi furala 2 joba naenkrat, d izkoristim status)...
za diplomsko pa res nimam nobene motivacije, tko d mi ne ostane druzga kukr d najdem nekoga d mi jo natipka oz. nardi... :oops:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov