diploma :(

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 23. Avg. 2007 9:39

jaz sem že pri seminarskih nalogah sproti označevala oz. si napisala vir.

jaz to počnem tak:


SRS 1 do 19 obravnavajo metodiko vsebinskega izkazovanja gospodarskih kategorij. (Flegar, 2006, 25)

nisem povsem prepričana, če sem prav zapisala (avtor, letnica izdaje, stran). to se moram še pozanimati. ampak je v takem smislu. je pa res, kot je že ena omenila, vsak fax ma svoja pravila. ki pa so v osnovi enaka.
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 23. Avg. 2007 11:57

Dagi tko mislim kot je napisala ela85, na tak način. Sicer ima vsak malo drugače (fax mislim), ampak v tem smislu.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 23. Avg. 2007 12:40

Joj mene pa to še vse čaka, oktobra objavjo teme, grem rezervirat in pol veselo pisat..

A mate tud pri drugih faksih tko, da ko je tema rezervirana mate časa pol leta da jo napišete?
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 23. Avg. 2007 14:52

že mate podane naslove?? uf, verjemi, kar nekaj dela ti je prihranjenega. pri nas si moramo sami najti in izbrati naslov... in tukaj sem jaz obtičala :D
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 23. Avg. 2007 15:16

ela85 napisal/-a:že mate podane naslove?? uf, verjemi, kar nekaj dela ti je prihranjenega. pri nas si moramo sami najti in izbrati naslov... in tukaj sem jaz obtičala :D


Jz tudi, jz tudi :D Sam zdej sm si izbrala mentorico in bom šla kr njej malo zatežit, naj mi kaj predlaga. Se pa itak ful razlikuje od faxa do faxa.
Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 23. Avg. 2007 16:17

Pri nas lahko sam predlagaš, lahko pa počakaš da jih razpišejo..
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 23. Avg. 2007 18:42

Pri nas si moramo teme sami zbrat, kar je za moje pojme edin pravilen način. V diplomsko se le moraš kar malo poglobit in je edin prov, da pišeš nekaj kar te zanima. Tudi če mate na voljo izbrat med že danimi naslovi si pač izbereš nekaj, kar te zanima in je. Ni mi pa jasno da vas sploh nič ne zanima in si celo upate it k mentorju z izjavo, če ti lahko on predlaga kaj napišeš. Moja mentorca bi me po možnosti s tako izjavo ven poslala, ker ona sama ne mrdne dokler ti ne pokažeš zanimanja in da vidi, da veš o čem govoriš. Sigurno je vsaj ena tema, ki te zanima in potem greš tja z neko približni izdelano idejo. Tko da za vse ki še ne veste kaj bi imeli vam predlagam, da si sami izberete nekaj, malo pregledate koliko je literature in koliko bi bilo možno raziskat v tej smeri in pridete do mentorja z neko vsaj približno idejo. Tudi če bi bla jaz mentor bi veliko bolj resno in nekako bolj z rešpektom vzela študenta, ki ima neko željo po nečem in je odločen, kot pa da pride gledat tja in sprašuje, kaj bi pisal.
Samo moje mnenje ;)
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 23. Avg. 2007 20:43

Me lahko katera, ki ima diplomo iz prava kontaktira na zasebnega? :)
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
Uporabniški avatar
Ashlee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 133
Na forumu od: 25. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ashlee » 24. Avg. 2007 7:49

Sej ni tako, da se mi prav ne sanja. Ampak pri nas je itak tako, da te zmeraj še mentor malo usmeri pa zmeraj ti popravljajo naslove. Na splošno nekateri ful komplicirajo. Ta mentorica, ki sem si jo izbrala, ima razpisane naslove, ampak mene nobena tema od teh ne zanima, zato se moram še z njo dogovorit, kaj točno bi pisala. Si pa itak že s tem, ko si izbereš mentorja, zelo zožiš področje.

Ah, saj bo... :)
Uporabniški avatar
ela85
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1321
Na forumu od: 25. 8. 2006
Kraj: na lepem

Neprebrana objavaNapisal/-a ela85 » 24. Avg. 2007 9:53

eni mentorji res vzamejo voljo. je sošolcu rekel, da je ok dispozicija in da naj pride na konzultacijo. ko pride tja, pa mu zateži in da čist drugi naslov, vse pa podkrepi z besedami, da njega ta tema pač ne zanima. me je skoraj kap, ko sem to slišala. prav bedno. zato se bom tega predavatelja ognila na veliko. ker to je ena navadna zajebancija. :x
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 26. Avg. 2007 12:57

Verjamem, da so eni mentorji v ibr zateženi in res komplicirajo absolutno preveč. Moja je zaenkrat res super, bom vidla zdele ko dobim popravljeno kok je zakomplicirala, ampak do zdej je bla vedno zelo korektna, strokovna, na hitro vse, brez kompliciranja itd. Sem pa slišala pri enih sošolkah, da so eni ful zateženi in da morjo za vsak drek nazaj hodit in kazat kaj so naredil in da jim kr dost težijo. Men je blo pr moji res zelo všeč to, da sem lahko dost sama povedala kaj si želim, me je poslušala in upoštevala moje želje. Ni rekla da je kej neumno, al karkoli, mal me je samo usmerla, sicer pa sem mela čist svoje ideje. Tko da kar se tega tiče mi je bla všeč.
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 27. Avg. 2007 16:46

ja to citiranje OBVEZNO sproti (tko kot je ela85 napisala, avtor, leto stran), tut če samo idejo povzemaš. js sem si izpisovala ko sem brala in zdej ko pišem opažam, da tam, k sem brala par mesecev nazaj, nimam napisano tega, in je bad, pol morš magari še enkrat pogledat v knjigo kje je, če maš srečo j dobiš, ne nimaš je sposojena do 2008 :x .
js sem si naslov sama izbrala, čeprav so razpisani. pač ne vem, meni so rqazpisane teme totalno brezvezne. se sploh en moreš usmerit če nimaš povprečnih zanimanj :D .
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 31. Avg. 2007 10:49

Sem dobila nazaj popravljeno. Mentorca je pohvalila, bilo je jasno nekaj napak tako kot je to ponavadi vedno. Sem že popravila in danes spet oddala, tako da pričakujem da bomo kmal na čistem :D Jupii :D
Alhambra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 25. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Alhambra » 12. Sep. 2007 11:26

kako kej? :D
veste kaj me zanima, formalnost. zajebavam se že pol dneva s številčenjem, ker prve tri strani pač ne smejo met številke, pol pa naj bi se s četrto začelo. meni to nč ni jasno. sem sledila navodilom k so na strani od fakultete pa kr neki nastane :eek: :roll: . anyone? rabim pomoč :lol:
Uporabniški avatar
sinička
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 8. 4. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a sinička » 12. Sep. 2007 16:22

jst sm pa v petek diplomirala :D :D

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov