Delo: stevardesa/šola za stevardese [Združeni temi]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

COSTELA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 18. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a COSTELA » 15. Dec. 2009 9:39

flying girl napisal/-a:In kok majo študentke na uro pr adriji? Vse tiste priprave k je p motor ugasnjen se jim tut ne plača al so to zdj kj spremenil?


Imajo 11 EUR na uro in potne stroške za vsak prihod na Brnik.
Maksimalno so planirane v glavni sezoni 60 ur,morda včasih kakšna ura več,ne pa pretirano več.
Tako ,da si izračunajte kaj dobite,ko ste cel mesec na razpolago.
dokler molčiš si filozof
mmmayamm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mmmayamm » 15. Dec. 2009 15:00

torej celotno gledano je stvar interesantna ali gre bolj za menjavo časa za denar?
COSTELA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 18. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a COSTELA » 16. Dec. 2009 7:28

mmmayamm napisal/-a:torej celotno gledano je stvar interesantna ali gre bolj za menjavo časa za denar?


V današnjem času je stvar sigurno interesantna.
Dodatno so plačani nočni leti,ki jih je kar nekaj,pa prodaja v letalu,če si na poziciji,da prodajaš blago,pa morda kakšna vizitka,ki jo porinejo hrabri potniki...
Res je tudi veliko prostega časa,ki ga lahko izkoristite za zasebne aktivnosti.
Z ozirom koliko časa si v službi(vključno prevoz na delo) je to še vedno dobro plačano delo.
Vendar z vsemi dodatki ne presežeš 1000 EUR.
Dnevnice študentom ne pripadajo.
Delo je bilo do sedaj redno plačano in to tudi šteje.
dokler molčiš si filozof
mmmayamm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mmmayamm » 17. Dec. 2009 13:38

a se je kakšna prjavla?

nekej ne vidim da bi bile zelo navdušene!
dečva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 7. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a dečva » 19. Dec. 2009 13:05

Jest sm se prjavla lani. Letos pa se ne bom več. Nevem na nek način me je vse minilo. Pa tud zelo sem zadovoljna tu kjer sedaj delam.

Se pa tud meni zdi, da ni takega zanimanja kot je bilo prejšnja leta. Vsaj kakor sledim različnim forumom.
p3tra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 1. 2010
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a p3tra » 11. Jan. 2010 17:08

hei hei!
jst sm se prijavla na razpis... in v soboto so razgovori+preverjanja... bo katera tam???
lahko mogoče katera vsaj približno pove kaj preverjajo na pisnih testih aktivnega jezika? pa na ustnih? je težko...? hvala za odg

:razz:
p3tra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 11. 1. 2010
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a p3tra » 11. Jan. 2010 17:09

pozabila napisat... :D še za pasivno če lahko=)tnx
tjaša22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaša22 » 13. Jan. 2010 14:06

hej...ja no sva že dve :) sm pa slišala da te na ustnem preverjanju ( iz drugega tujega jezika) vprašajo čist osnovne besede pa tko morš mal o seb povedat recimo al pa zakaj si želiš delat kot stevardesa...pr angleščini pa ne vem kaj je na ustnem :)
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 13. Jan. 2010 19:06

Ojla , evo smo ze 3 :razz: drugače pa lih prebiram prejsne strani da ugotovim kej novega , sem na 36 strani, tko da napisem potem kaj sem kaj prebrala oz. nasla o teh razgovorih in preverjanju jezika.... :o
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 13. Jan. 2010 22:28

zivjo , ja kot sem razbrala iz tega foruma nas je tukaj 4 prijavljenih :o , sem pa opazila da od leta 2005 pa do dones da so bile takrat pred 5 leti punce ful bolj navdusene nad to sluzbo kot pa sedaj... jah časi se spreminjajo....

drgač pa jaz se mal premisljuejm al čm sploh it v soboto. sicer si delo stevardese res ful ful ful zelim, sam imam pomankljivost da moja angleščina ni perfect! pa tud 2. jezik Italjanščina neznam nwm kolk dobr... tko da me mal to skrbi... da se ne obrukam al pa nwm... sicer res je da nimam nič za zgubit sam nwm vseeno, tolk me je strah pa premisljujem o tem , da ze zdj ponoč n emorm zaspat, ker mi gre skos to po glavi.

prav bi mi prislo če bi katera punca se kaj napisala kasna so kaj uprasanja za anglescino pa 2. jezik, pa kasn kej zgleda test?...

iz prejnih let sem pobrala da je bilo v testih: letalske strokovne besede, za obkroževat, vstavljat, prevajat... časi,

ustno ni nobena napisala za anglescino, za drugi jezik pa preverjajo ustno priblizno to da znas povedat kdo si , iz kje si , kolk si str, al pa ksn člank za prebrt pa za prevest, ksna leta pa sploh niso preverjal 2. tujega jezika..

Prosim če me katera dopolne če sem kaj spustila :o :D
tjaša22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaša22 » 14. Jan. 2010 11:55

ma pomoje nimaš kej zgubit če greš...kokr piše na forumu niti ni tok težko to preverjanje jezka, pa mi je rekla ena k je bla lani, pa zdej dela kot stevardesa (študentka) da ni nič težkega...upam no :) drugač pa glede na to kok se jih prjav na ta razpis so teli v komisiji pomoje že navajeni na razne "sramote" k si jih nardimo ker smo živčni valda :)
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 14. Jan. 2010 13:50

ej kdaj pa mate ve, a mamo vse isto, al ma usaka drugačno uro, men pise da morm bit tm 11.30, ve tud ?
zerčibanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zerčibanka » 14. Jan. 2010 17:56

Ojla,
Ja jst sm se tud prjavla, mam pa u soboto ob 9 zjutri, tko de smo po mojem razdeljeni po abecedi.

Mene tud skrbi tuj jezik, kr ga ne znam glih....predstavt se bom še znala, če bomo pa kak nemški tekst dobile pa ga mogle prevajat(kar so mogl lani delat) pa bom čist pogorela.....
Najbol pa me skrbi pogoor s komisijo, kr po mojem d je najbol vredn....baje de tuj jezik na kon koncu niti ni tolk pomemben..

Ne vem, upam de nam bo vsem šlo najbolš....=)
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 14. Jan. 2010 20:00

hehe ares oh čist mi je bols zdj, da se nekdo ki nezna dobro tujga hehe. ja enako tud jst se znam sam predstavt, drugo pa nč hehe :o ah bomo ze...
ej ampak tm pise da pisemo prvo test pol pa ustno preverjanje anglescine, seprav pol usak posebi pise ta test...

k sm tud opazila da me mamo vse na isti dan, v prejsnih letih so pa mogle 2x prihajat mislm da... če sm prou razumela...
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 14. Jan. 2010 20:02

a katera ve kje točno je tale Kuzmičeva 7,, sm gledala tm zemljevid je to nekje za Bežigradom... a je zravn kej tazga mogoče , bolj prepoznavnega ? :o

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov