Delo: stevardesa/šola za stevardese [Združeni temi]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

femme
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 4. 3. 2005
Kraj: akvarij

Neprebrana objavaNapisal/-a femme » 07. Jun. 2009 20:22

ok, še 1x, NE moreš pridet z lečami! Na letošnjem roku, je ena punca morala nazaj na zdravniškega ravno zato, ker je imela leče v očeh, ni pa imela s sabo posodic in tekočine, da bi jih dala ven. mogoče je včasih to šlo, letos pa 100% tega niso dovolili.
everything is possible... the impossible just takes longer...
flying girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a flying girl » 08. Jun. 2009 9:47

Pozdravljene! Zanima me, če je katera od vas dobila odgovor iz gamme holding? Namreč jaz nanj čakam že od roka, ki je bil za prijavo(dva tedna). Hvala za odgovore že vnaprej.
Lumina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 19. 6. 2007
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumina » 08. Jun. 2009 15:55

Nič. Nothing. Nichts... :?
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 08. Jun. 2009 16:06

No, jaz sem se mislila zaposlit kot stevardesa šele po faxu, ker itak ne jemljejo samo za 2 al 3 mesece not ane.. in me zanima a moram na razgovor pridt z lečami al očali (leče nosim redno, očala sam doma včasih)? ena je tuki rekla, da pogojev glede dioptrije 100% ni, sam da dobr vidiš z lečami oz. očalam. torej? :)
NaNcY*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 9. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a NaNcY* » 08. Jun. 2009 17:22

na razgovor je itak useen kuko prideš....že pol na zdravniškem pregledajo...
999
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 999 » 08. Jun. 2009 19:46

Pri nas smo bli lahko z lečami in tudi letos na zdravniškem pregledu mi jih ni bilo treba ven dati.

Legally_blond po faksu se ne morš zaposlit, ker rabiš status, glede dioptrije imaš pa vse že napisan.......no o takih ponavljajočih vprašanjih sem pisala na prejšni strani in sem tut napisala, da bo spet nekdo, ki bo isto vprašal!!!!
Lumina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 19. 6. 2007
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumina » 10. Jun. 2009 19:00

Spet sem pisala Gammi in dobla sem odgovor, da se moram zavedati, da je potrebno v podjetju pregledati določene stvari in da bomo vse, ki smo se prijavile, tudi če nismo ali pa smo prišle v drugi krog, dobile odgovor. Tiste kandidatke, ki so se prijavile in so imele že opravljeno licenco, so se avtomatsko uvrstile v drugi krog. Poleg tega mi je bilo iz strani Gamme povedano, da iz preverjenih virov vedo, da se pri Adrii čaka približno 1 mesec na odgovor (vsi vemo, da temu ni tako). Poleg tega pa se ne smemo sekirati, saj naj bi v roku 10 mesecev to podjetje potrebovalo tudi do 80 stevardes... Toliko o odgovoru. Punce, pustimo se presenetiti... :twisted:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 10. Jun. 2009 19:22

999 napisal/-a:Ne lahko prideš z lečami, poveš da jih imaš noter in potem zahtevajo da vidiš 100%.

SWEETprinces zakaj bi bla pa duševno motena? Zato ker povem resnico mogoče??? Če sem zato duševno motena tut prou se ne sekiram zarad tvojih besed in če misliš da si me užalila me nisi!!!




sej ti ni treba bit uzaljena. sam glede na to da si tok zadircna...ne vem no...tko se ne obnasa. mogoce imas pa tezave z lepim vedenjem.... :nixweiss:

a pol si lah stevardesa? k men so se vedno zdele zelo prijazne...
999
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 29. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 999 » 10. Jun. 2009 19:43

čist nč nisem užaljena in jst se zelo lepo vedem do ljudi, ki znajo razmišljat
_anna_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 105
Na forumu od: 1. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a _anna_ » 27. Jun. 2009 21:51

Legally_blond napisal/-a:No, jaz sem se mislila zaposlit kot stevardesa šele po faxu, ker itak ne jemljejo samo za 2 al 3 mesece not ane.. in me zanima a moram na razgovor pridt z lečami al očali (leče nosim redno, očala sam doma včasih)? ena je tuki rekla, da pogojev glede dioptrije 100% ni, sam da dobr vidiš z lečami oz. očalam. torej? :)



poskrbi, da boš imela status študenta (ponovni vpis ali kaj podobnega)... sicer ne bo nič. edina pot do redne zaposlitve je predhodno delo preko ŠS
Ko hodiš, si jaz nikoli ne priznam,
da nisem tvoj cilj, da greš drugam...
flying girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 8. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a flying girl » 28. Jun. 2009 10:57

Pozdravljene! Zanima me ali je katera dobila odgovor od gamme holding? Mene nihče ni poklical izvem info samo od prijateljice, ki se je prav tako prijavila. Ta firma se mi zdi zelo neresna, kaj ve mislite ste dobile kakšne info, slišale kaj o tej firmi?

Hvala za odgovore:)
Lumina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 19. 6. 2007
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Lumina » 28. Jun. 2009 20:19

Hi Flying Girl!

Ne vem, če je sploh kdo dobil kakšen odgovor od GM. Res to totalno neresni. Kaj češ, očitno gre za neke čudne mahinacije. Upam, da ne bodo izrabljali naši osebnih podatkov... :?

Kaj pa pravi ta tvoja prijateljica? Pravič, da dobivaš neke info. o GM preko nje... Zaupaj še nam. :)

Aja, jst sm 2x pisala enemu izmed lastnikov mail, pa mi je rekel naj bomo potrpežljive. Odgovore si lahko prebereš v mojih prejšnih postih.

Lp,
Lumina
Gregica(SZOIN)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 27. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Gregica(SZOIN) » 05. Avg. 2009 17:07

Jaooooo picke zabite.... ne vem kaj naj drugega rečem! Mogoče kure zabite! :-) 999 očitno dela pri AA že nekaj časa, tko da dejte jo mal poslušat! Nancy je pač nova, pa sej se bo že naučila ;-)
Dioptrija ni važna! Pr nas si mogu met leče notr na pregledu!

Papa
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 05. Avg. 2009 17:24

ooo kok se znas pa ti lepo obnasat... :?
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Avg. 2009 17:33

Ojoj na kakem nivoju se nekateri tukaj obnašate. Upam, da ne bom nikoli naletela na kakšno takšno stevardeso, ki je zadirčna povsem brez razloga, kaj šele takrat, če bi imela kakšen tehten razlog. :roll: Predpostavljam pa, da takih verjetno sploh ne sprejmejo med svoje vrste. :lach:

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov