Delo: stevardesa/šola za stevardese [Združeni temi]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 21. Jul. 2005 19:41

alina napisal/-a:156 sedežev ni velik???? predstavljaj si situacijo: pregledat moraš 156 žepnih predalčkov (al ne vem kako temu rečt), ker mora biti varnostni karton na prvem mestu, če kakšen karton ali revija manjka moraš še to dat notr, pobrisati moraš 156 mizic, če imaš na vzglavnikih kakšne tiste reklame je potrebno še te zamenjat, ker ne morejo biti zmečkane in polne las, opraviti moraš security check, kar pomeni, da moraš pogledat tut pod sedeže, če letiš preko morja je treba prečekirat še 156 rešilnih jopičev....v glavnem full je dela in to ne narediš v 7 minutah-nikoli in nikdar


ja sam sej majo zihr več cajta k 7 min! a ti si zdej stevardesa? ej na kakim nivoju moreš znat english pa na kakem nivoju druge? a švedski jezik je dobrodošu? :D
Uporabniški avatar
sončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sončica » 22. Jul. 2005 8:04

Mene pa nekaj drugega zanima, pa ne bi rada odpirala nove teme. :oops: Namreč, v temi je govora o delu stevardese. A je kdo od vas razmišljal o delu na ladji? Mene namreč ful vleče na ladjo, kjer bi delala na recepciji. Sem se že pozanimala in imam intervju nekje v oktobru. :razz:
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 22. Jul. 2005 8:10

ena kolegica je delala, na tej ameriški ... pa je mela ful dobr plačan
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 25. Jul. 2005 21:51

Pepuzlin napisal/-a:
alina napisal/-a:156 sedežev ni velik???? predstavljaj si situacijo: pregledat moraš 156 žepnih predalčkov (al ne vem kako temu rečt), ker mora biti varnostni karton na prvem mestu, če kakšen karton ali revija manjka moraš še to dat notr, pobrisati moraš 156 mizic, če imaš na vzglavnikih kakšne tiste reklame je potrebno še te zamenjat, ker ne morejo biti zmečkane in polne las, opraviti moraš security check, kar pomeni, da moraš pogledat tut pod sedeže, če letiš preko morja je treba prečekirat še 156 rešilnih jopičev....v glavnem full je dela in to ne narediš v 7 minutah-nikoli in nikdar


ja sam sej majo zihr več cajta k 7 min! a ti si zdej stevardesa? ej na kakim nivoju moreš znat english pa na kakem nivoju druge? a švedski jezik je dobrodošu? :D


na easy jetu tega ne delajo - ne brišejo mizic, nimajo revij u žepkih,...
jaz govorim za Adrio, tam pa en avion pucajo 4 čistilci! Jim pa traja tud pol ure za en avion!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 26. Jul. 2005 10:55

cosmy napisal/-a:
Pepuzlin napisal/-a:
alina napisal/-a:156 sedežev ni velik???? predstavljaj si situacijo: pregledat moraš 156 žepnih predalčkov (al ne vem kako temu rečt), ker mora biti varnostni karton na prvem mestu, če kakšen karton ali revija manjka moraš še to dat notr, pobrisati moraš 156 mizic, če imaš na vzglavnikih kakšne tiste reklame je potrebno še te zamenjat, ker ne morejo biti zmečkane in polne las, opraviti moraš security check, kar pomeni, da moraš pogledat tut pod sedeže, če letiš preko morja je treba prečekirat še 156 rešilnih jopičev....v glavnem full je dela in to ne narediš v 7 minutah-nikoli in nikdar


ja sam sej majo zihr več cajta k 7 min! a ti si zdej stevardesa? ej na kakim nivoju moreš znat english pa na kakem nivoju druge? a švedski jezik je dobrodošu? :D


na easy jetu tega ne delajo - ne brišejo mizic, nimajo revij u žepkih,...
jaz govorim za Adrio, tam pa en avion pucajo 4 čistilci! Jim pa traja tud pol ure za en avion!


ja na easyjat ti predn pristane revije pospravijo lahk jo pa tut obdržiš :P
Uporabniški avatar
barbie_girl
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 166
Na forumu od: 7. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a barbie_girl » 26. Jul. 2005 11:08

sam to ni tok dobr poklic ker itak se sam pelš nč druzga
Uporabniški avatar
Pepuzlin
Kršitelj/ica 2. stopnje
Prispevkov: 226
Na forumu od: 9. 4. 2005
Kraj: Malmö-Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Pepuzlin » 26. Jul. 2005 11:13

barbie_girl napisal/-a:sam to ni tok dobr poklic ker itak se sam pelš nč druzga


ma je pa gnar fajni :D:D:D sej to itak ne moreš delat ceu lajf!
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 26. Jul. 2005 12:09

Jest sem pa slišala, da ni tko fajn denar. Da komi čez mesec pridejo, ker v glavnem imajo najete sobice po Londonu, ker je baza tam, pa ni tko lahko.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 26. Jul. 2005 12:12

Pepuzlin napisal/-a:
barbie_girl napisal/-a:sam to ni tok dobr poklic ker itak se sam pelš nč druzga


ma je pa gnar fajni :D:D:D sej to itak ne moreš delat ceu lajf!


Če hočte denar, kej vidit, pa da ste pripravljeni velik delat, potlej je rešitev emirates airlines v Dubaju ali Qatarairways v Dohi. :D
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 26. Jul. 2005 12:20

barbie_girl napisal/-a:sam to ni tok dobr poklic ker itak se sam pelš nč druzga

je denar je mamljiv :!: tako kot v vojski :D
Uporabniški avatar
MiSs AnGeL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 31. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiSs AnGeL » 31. Jul. 2005 23:57

jz sm več k en let že čist navdušena nad tem da bi šla na ta tečaj pa bi neki časa delala kot stevardesa sam dobr da sm opazla to temo da zdej vem da ni nobenih možnosti k mam preveliko dioptrijo :? drugač pa čestitam usm k vm je ratal :)
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 01. Avg. 2005 19:56

cosmy napisal/-a:
Pepuzlin napisal/-a:ja stevard bi biu! in pr easyjat full nimajo strogih pravil! edini pogoj je english če znaš pa kak jezik več je pa sam + in nč drugega!

sam pa tečaj za aircraft stane kr velik :D 1420 eur :D:D to je pa mal too much sploh če ga ne nardiš! :P


Hm, a si se že kdaj pelal z easyjetam? Ker teli stevardi z easyja morjo u 7 minutah spucat cel avion, preden dobijo gor novo posadko!



stojijo natank pov ure-prazni.seprav tolk časa majo te stevke da pospravjo,ker ni hrane,ne pjače najbrž dovol časa ane.
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 01. Avg. 2005 22:06

Slatka Mala napisal/-a:
cosmy napisal/-a:
Pepuzlin napisal/-a:ja stevard bi biu! in pr easyjat full nimajo strogih pravil! edini pogoj je english če znaš pa kak jezik več je pa sam + in nč drugega!

sam pa tečaj za aircraft stane kr velik :D 1420 eur :D:D to je pa mal too much sploh če ga ne nardiš! :P


Hm, a si se že kdaj pelal z easyjetam? Ker teli stevardi z easyja morjo u 7 minutah spucat cel avion, preden dobijo gor novo posadko!



stojijo natank pov ure-prazni.seprav tolk časa majo te stevke da pospravjo,ker ni hrane,ne pjače najbrž dovol časa ane.


ja,stojijo že pol ure! Ampak v te pol ure je všteto izkrcaje starih potnikov in vkrcanje novih, kaer se zavleče!
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 02. Avg. 2005 6:44

No če smo natančni, 20 minut stojijo, v tem času izkrcajo in vkcajo nove potnike.
Uporabniški avatar
bela
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a bela » 06. Avg. 2005 10:33

joj mene ste čist zrajcal s tem poklicem :)

sem že gledala na emiratih kaj morš vse poslat v prošnji
sicer je pomoje nikakršna možnost, da te izberejo, sam če ne probaš, ne veš. Za foro bom res kr poslala, potem bom pa vidla.
A kaj vi mislite? :gruebel:

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov