Delo: stevardesa/šola za stevardese [Združeni temi]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Bibicaaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibicaaaa » 14. Dec. 2014 22:43

Se pridružujem prejšnji objavi, me pa izredno zanima, po kakšnem kriteriju bodo izbirali kandidate, glede na to, da sploh niso kaj specifičnega spraševali.

Drugače pa glede punc, saj so bile bolj in manj lušne, ampak nekega presežka lepote tudi nisem videla. Moti me mogocče to, da se glede na pogovore spuščajo v tovrstne službe osebe, ki sploh na faksu niso dobro začele študirat in tudi glede na faks ne zmorejo toliko prostega časa. In potem bodo taki sprejeti, mi pa ne, tisti, ki imamo čas. Drugi bodo pa preprosto drugi dan "predavanj" na Adrii ugotovili, da jim ne znese s faksom in se ne bodo več prikazali. Krneki res.

A lahko prosim napišete, ko dobite odgovor, ker nisem mogla zvedeti, ali bodo poslali odgovore vsem ali samo izbranim. Da pač ne čakam brezveze ;)
sm92
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 3. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a sm92 » 15. Dec. 2014 11:26

Ko sem bila jaz na vrsti se jim je že na pavzo mudilo tako da sploh niso vedeli kaj bi nas vprašali, poleg tega sploh niso imeli skopiranih cv-jev vseh punc... Tako da tudi mene zelo zanima na podlagi česa bodo izbirali,verjetno jezikov ker na takšen sistem kot so imeli razgovore pa pri toliko ljudeh dvomim da so lahko kaj pametnega ugotovili :) Bi pa tudi jaz rada vedela ali bodo obvestili vse ali samo izbrane :)
Ninyah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninyah » 22. Dec. 2014 13:33

Heeeej bejbe,

a je katera že dobila kakšen odgovor od Adrie? Ker mi res ni jasno, kaj tok časa zganjajo, glede na to, da nimajo ravno ful materiala na podlagi česa se sedaj odločajo. Edino, če se učijo naše CV-je na pamet :P
Ginka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 22. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ginka » 22. Dec. 2014 13:47

Ojla letošnje sotrpinke :)!
Js sem dobila že v petek odgovor glede izbora, tako da mi je mal čudno da nekatere še kar niste dobile.
Sem pa prišla v ožji krog, jeej :P Še katera??
Ninyah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 22. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninyah » 22. Dec. 2014 20:33

Uuu čestitke :)
Drugače so pa danes pošiljali mejle tistim, ki nismo bili sprejeti. Na žalost :)

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]