Delo: stevardesa/šola za stevardese [Združeni temi]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmmayamm
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 29. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mmmayamm » 14. Jan. 2010 20:11

a si prepričana da imaš to na Kuzmičevi. jaz imam na vabilu naslov na brniku! daj preveri da ne boš imela nepotrebnih presenečenj! ;)
NaNcY*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 9. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a NaNcY* » 14. Jan. 2010 21:59

js sm lanskoletna pa nismo mel na ustnem iz nemščine nbenga teksta za prevajat tko da ne vem kje ta info...

jezik seveda da je pomemben, ker če boste teste slabo pisale pred komisijo sploh pršle ne boste... najprej so usi testi čez kšn tedn pa komisija, za tiste, ki so dobro opravili teste...

testi so lahki tako ustni kot pisni tko da če kokrtok jezik znate bo šlo... ne skrbet

srečno

aia služba je pa sanjska, vsaj meni, vsakič grem z veseljem u službo :))
zerčibanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zerčibanka » 14. Jan. 2010 22:12

Ja, kukr so u mailu napisal sm jst razbrala de bomo vse u enem dnevu nrdile: pisne ang., ustne ang., ustne tuj jezik, pa še razgovor pred komisijo.

Ja pa men tud piše d je na Brniku in ne na Kuzmičevi, tko de če ne veš naslova je tole: Zgornji Brnik 130 H, Brnik (nova steklena stavba)

Tist de so pa mogl nemške teste prevajat sm pa od ene prjatlce slišala, tko de ne vem če je res.
A lahk še kira kej več pove kaj se vse sprašuje pr ang. pa tujem jeziku, prooosim=)
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 14. Jan. 2010 22:12

hehe evo sm zdj mal bolj pogledala na vabil je res Zgornji Brnik 130 H, Brnik (nova steklena stavba, hehe =)

hvala :o

drugače pa nancy lej tkole je zgledal kar smo dubile, zgleda kot vse na isti dan

1. Na pisni preizkus znanja angleškega jezika (v kletnih prostorih v dveh učilnicah)
2. Na ustno preverjanje angleškega jezika
3. Na ustno preverjanje še vsaj enega tujega jezika oz. jezikov, ki ste jih prijavili
(nemščina, italijanščina, francoščina, španščina)
4. Na razgovor pred sprejemno komisijo.


in pise da po tem bo že 20.1. nas bodo obvestili o rezultatih ...

nwm no, a jst spet povrsno gledam :o sam men deluje kot to vse v istem dnevu ...
kaj vi mislte punce, kako bo tole ?
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 14. Jan. 2010 22:15

jaaa ane zerčibanka, zgleda da bo vse na isti dan, sam nwm kako bomo pisal v dveh učilnicah test , če ma pa usaka drugo uro...
ob kerih si ti ? jst sm ob 11.30
zerčibanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zerčibanka » 14. Jan. 2010 22:44

jst sm ob 9 zjutri.

Sam itak bomo na konc vse do večera tam, kr bo vse to pomojem kr dolg trajal....

joj mene je že kr mal strah=)
Perchy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 12. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Perchy » 14. Jan. 2010 22:44

no ko sm šla jst....smo najprej pisal angleščino, pol smo mel pa šele čez nekaj ur ustni zagovor al pogovor v angleščini in jst še v nemščini...pri nemščini sem mogla prebrat en članek in ga prevest, potem pa še v nemščini povedat o čem gre...drugač pa sm povedala mal o sebi, kdo sem, od kje in tko...drugač sm mela pa pisni del enkrat okrog 11ih na ustni del sm pa prišla na vrsto šele okrog 6ih zvečer, tko da je blo kar za čakat :-)

zagovor pred komisijo boste mel pa šele takrat, ko bodo vse to prebral pa se pogovoril o tem kaj ste kaj napisal, rešil in povedal...ker, ko smo mel pa razgovor, je bil šele čez kakšne 3 tedne in tm je blo ene 8ljudi, ki so nas mal zasliševal...od pilotov, stevardes in tko
zerčibanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a zerčibanka » 14. Jan. 2010 22:49

aha, to pol pomen de jutr še ne bomo mele tapravga razgovora?
Ampak tole z nemščino je še kr dost grozn....
Kaj pa če tujga jezika ne znaš dost...a to pomen de avtomatsko ne morš pridt čez prvi krog??
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 14. Jan. 2010 23:34

no evo o tem sm govorila da je blo učas treba prevajat pa too... oooh groza,, tega jst nikol pol nenardim, hehe beedd...
drgač pa ja pol očitno od 9h zjutri se začnejo razgovori po abecedi, ob 11.30 vse skp pisemo test anglescino in potem naprej po abecedi grejo zagovori.. to bomo pa res do zvečer tm,,, ojej ...
mene je drač isto ful strah kaj bo sele zadnji dan, sploh nam mogla spat pomojem, hehe...

Perchy kasn pa je biu kej test od anglescine ? kaj je kej notr kasna je tema ?
pa potem anglescina ustno, kaj te kej uprasajo ?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 15. Jan. 2010 14:05

Samo v vednost: celotna uprava Adrie se je preselila (če ne že v celoti, je pa še v postopku) na Brnik.
Sanchy*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 9. 6. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Sanchy* » 15. Jan. 2010 16:04

Jst sem se tudi prijavla in mam uro ob 11h, pa tudi sama ne zaupam najbolj v svoje znanje tujih jezikov, tko da...gremo probat, pa bo, kar bo, ne? :)
KatarinaKet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a KatarinaKet » 15. Jan. 2010 16:36

No, tudi mene jutri čakajo prvi preizkusi in sem že kar malo na trnih :) malo sem se pozanimala kako in kaj, tako da upam, da bo stvar 'zlaufala'. Edino nemščina me je začela skrbet, ker sem zgoraj prebrala, da moras članek prevajat, če je seveda še vedno tako. Kakorkoli že, I'll do my best, pa bom potem kaj napisala, drugim v pomoč :)
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 15. Jan. 2010 16:46

hehe, sej mamo vse jutri :? tko da če bos jutri napisala bo za letos prepozno :? , mogoče za naslednje leto :o

kdaj pa si na vrsti jutri ?
KatarinaKet
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a KatarinaKet » 15. Jan. 2010 16:53

Ja, ja, za drugo leto sem misla, sicer do takrat je kar dolga, ampak tko, da bodo informacije up-to-date :)

Jutri imam ob 12ih, predvidevam, da so po abecedi to razporejali in jaz sem bolj pri koncu oz. cisto na koncu.. vidim, da imajo nekateri že ob 9ih.. Pa ti?
me =)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 13. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a me =) » 15. Jan. 2010 16:55

jst sem pa ob pol 12.. jst tud na koncu, na črko T se pisem , hehe, to bomo čakale ... ej sam ves kaj mije čudno, kako pol kdaj pisemo vse skupaj pisni del? pa ja nas ni tolk veliko da bojo zjutraj pisale , pa se ene popoldan...

prvo sm misnla da vse skupaj pisemo ob pol 12, sam zdj pa vidm , da si ti se za mano... hmmm čudno...

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]

cron