Delo: promocije, degustacije, hostese, animatorke [ZT]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
blue eye
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 726
Na forumu od: 8. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a blue eye » 09. Jun. 2008 16:46

Ja res je pa tud odvisno kaj delaš, pa kolk delaš..jest sm hostesa na seminarjih ali pa zraven še na kakšnih prireditvah, samo še to pride ene parkrat na mesec, včasih tudi več :)
Za dežjem vedno posije sonce!!
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 11. Jun. 2008 21:13

tud jst delam kot hostesa in sicer na raznih priredivtah,seminarjih in sejmih! in morm rect,da sm kr zadovoljna :)
Uporabniški avatar
super_shine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 7. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a super_shine » 25. Jun. 2008 12:51

čaw, ne paše lih čist sm sam se mi zdi brezveze novo temo odpirat: a je že kera delala v recepciji v hotelu? kašne so ble izkušnje?
Uporabniški avatar
renatka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1591
Na forumu od: 30. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a renatka_ » 25. Jun. 2008 18:43

super_shine napisal/-a:čaw, ne paše lih čist sm sam se mi zdi brezveze novo temo odpirat: a je že kera delala v recepciji v hotelu? kašne so ble izkušnje?


Delam zdele mal več kot eno leto in ne bom več dolgo. Pa tudi nikoli več!

Če si res samo receptorka bi blo mogoče še vredu, če maš pa še pripravo semionarjev in podobnega... Meni se že meša od živcev, resno. Pa sobote, nedelje, prazniki,... Ni važno a je dan državnosti ali novo leto - ti si tam.

Jst bom v tem še slab mesec, pol pa zaključim za vedno.
Prikazala se mi je Marija-nije baš neka pićka.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 28. Jun. 2008 14:21

Punce,
mene zanima če se moram za promocijo v enem izmed teh Obi/Bauhaus centrov tud kej lepš obleč a so kul balerinke in kavbojke? Nisem še tega delala, firma, ki me je najela pa tudi ni nič rekla (moram še vprašat če kako majčko dobim).
Pa nekje sem prebrala, da moram met napotnico s sabo?? Al sem samo narobe razumela tist del odgovora.
Osebne stvari daš po pult ane, a ti dajo zadaj tud kak prostor v trgovinah ko prideš tja? Pa glede na to da bo tole odprto že preden bom jaz začela - vseeno grem na službeni vhod al spredaj vprašam na informacijah (sicer bo nekdo s firme z mano, da mi pomaga postavit, ampak nočem čist zgubljena izpast.
Hvala
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 28. Jun. 2008 14:29

Hlace in balerinke so cist ql. Na potnico je vcasih treba met s sabo, naroc jo prek neta, ce je pa ne bos do takrat dobila, pa povej, da ti je se niso poslal. Kr pejd na usluzbeni vhod, ker se mors podpisat in dobis "izkaznico", da ma trgovina evidenco kdo se dela notr.
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 28. Jun. 2008 14:41

No sej to je to js sm napotnico že naročila prek telefona in rekla nej jo kr na firmo pošljejo ker nisem tega vedla. Bom poklicala čez par dni pa vprašala če kej vejo a moram met napotnico s sabo (čeprav se jim ne bo sanjal ker šef tle še tega ni vedu če majo pogodbo sklenjeno s študentskim servisom - ne koristijo velik študentske delovne sile). Najboljš da jo imam za vsak slučaj s sabo, jo bom šla pa tja iskat na firmo (bom rekla da je bil nesporazum in so na firmo poslal namest men).
hvala ti :)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 29. Jun. 2008 9:43

Mah ne...lej...oni naj imajo to napotnico...ko sem jaz delala za eno firmo mi je poslala čez par promocij potrjeno napotnico (en list), da naj bi ga imela vedno ob sebi zaradi inšpekcije...misli, da ti ni treba iti po napotnico...ker neboš delala v kaki drogeriji ali pa kej ti ni treba biti full lepo oblečena je pa fajn da nimaš kakih spranih kavbojk al pa kej...sedaj ko je vroče imaš lahko kiklco primerne dolžine in obutev v kateri se ti nebodo matrale noge...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
***Ally***
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1030
Na forumu od: 8. 7. 2006
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a ***Ally*** » 29. Jun. 2008 22:34

napotnica če je na firmi je čisto ql, jaz svoje nikoli nisem vidla, sem jo dala kar na firmo poslat...itak potem oni obračunavajo in jo tam rabijo

drugače pa moraš načeloma iz čez službeni vhod, tudi če je trgovina že odprta, ker ponavadi majo tam kake evidence in se moraš prijavit, podpisat...
Houd de wereld tegen
Uporabniški avatar
Larćie°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 4. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Larćie° » 05. Jul. 2008 16:20

Jst pa sem zdej dobila službo za hosteso na P&C,delala bom prvič.. pa me zanima tiste ki imate izkušnje (hostese) kako pristopite do človeka.Kaj rečete da najprej prime itd:) vssaka inf. bi bila dobrodošla ;)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Jul. 2008 8:23

Povej kere izdelke boš mela...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Larćie°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 4. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Larćie° » 07. Jul. 2008 11:31

jeger maister :)
Uporabniški avatar
blondygirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 507
Na forumu od: 7. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a blondygirl » 07. Jul. 2008 15:58

to si dobr dobila ves :)
Uporabniški avatar
Larćie°
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 4. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Larćie° » 10. Jul. 2008 9:57

noben nasvet ? :( :D
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 10. Jul. 2008 10:51

Ja mal vec povej, kje bos delala (lokal, prireditev) itd.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]