Delo: promocije, degustacije, hostese, animatorke [ZT]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
white swan
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 21. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a white swan » 22. Mar. 2011 18:40

Jaz mam s promocijami v lokalih slabe izkušnje. Delo še niti ni tako slabo, če izvzamem nalite kretene, ki namesto da bi kupili promocijsko pijačo gnjavijo za št., sem pa imela ful neresno šefico. Totalna živčna razvalina, pa še plačati mi niso hoteli do datuma, pač pa so samo zavlačevali in si izmišljevali, da še niso prejeli napotnic. Da ne govorim o stroških, ki sem jih imela s prevozom, ker jih niso plačali. Bolj se splača delati promocije v nakupovalnih centrih, pa tudi bolje je plačano, ker delaš več ur. Večina podjetij plača tudi potne stroške. :)
Itak pa je to občasno delo in pride v poštev bolj za redne študente, ki nimajo časa delati vsak dan.
„Trije bi lahko obdržali skrivnost, če bi bila dva mrtva.“
Benjamin Franklin
neznanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a neznanka » 25. Mar. 2011 7:36

Živjo!
Iščem delo za med vikendom,ne strežbe.S promocijai nimam izkušnj.
Nica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 15. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Nica » 20. Apr. 2011 16:44

Po dolgem času se ponovno obračam na vas. Mene zanima če je katere kdaj delala na modni reviji? Na študencu imam ogledan en oglas, samo nimam izkušenj. A bi lahko kakšna povedala kaj več o tem kako to zgleda?

Hvala :)
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 08. Jun. 2011 15:02

Mogoče katera ve, na koga se naj obrnem za delo na Pomurskem sejmu v G. Radgoni (delo hostese)? Kar sem iskala in kontaktirala podjetja, ki se ukvarjajo s promocijami in iščejo hostese za prireditve, je drugod po Sloveniji.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 08. Jun. 2011 16:30

^^poišči podjetja, ki se bodo na tistem sejmu predstavila? :gruebel:
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 08. Jun. 2011 16:49

Preko študentskega servisa mogoče, kakšen teden, dva, tri pred začetkom sejma ponavadi ful iščejo hostese za ta sejem. Se spomnim, da ko sem si iskala študentsko delo oz. sem pač na mail dobivala ponudbe za delo od servisa in sem vsako leto videla da so iskali punce. Ampak probaj spremljat bolj mariborske šs ali pa kakega pomurskega tam je večja verjetnost, da boš najdla.
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 08. Jun. 2011 19:04

Agencija STAR Alan Rutar s.p ODSVETUJEM! Ne plačuje !!!!!
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 09. Jun. 2011 11:41

A se to lahko takole javno napiše, kdo spada na t.i. črno listo podjetij? Tudi jaz sem letos imela eno slabo izkušnjo, ker mi enega dela sploh niso plačali, pa še francoza se je delala delodajalka, ko sem jo kontaktirala, da naj mi izplača kar mi mora! :mad:
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 09. Jun. 2011 14:45

sj mislim, da ti na študencu "krijejo" njihova plačila če oni ne plačajo.
Drugače pa sem jaz delala pri promotorkah pa niso preveč vredu. :?
Don't worry, be happy!!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jun. 2011 15:34

Leonessa napisal/-a:A se to lahko takole javno napiše, kdo spada na t.i. črno listo podjetij?
očitno, da ja :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 11. Jun. 2011 12:19

purple_rain, good to know :)

Summer055 napisal/-a:sj mislim, da ti na študencu "krijejo" njihova plačila če oni ne plačajo.

Res? Od kdaj pa to? A to kar pokličem na ŠS Maribor? Pri meni sicer ne gre za visok znesek (ni to celomesečna plača), a vseeno zahtevam plačilo, pa se mi delodajalka sploh več ne oglasi! Nisem se še srečala s podobnim problemom, zato ne vem, kako naj postopam v tej situaciji. Najbolje, da v ponedeljek pokličem in ŠS ureja stvari dalje (opozorilo podjetju), ali kako? Čeprav mi je že nekaj ljudi reklo, da tudi ŠS vedno ne morejo rešit dosti...
"20 years from now you will be more disappointed by the things that you didn`t do than by the ones that you did do."
Mark Twain
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 11. Jun. 2011 12:58

SŠ krije, če ima pogodbo s podjetjem, te pogodbe pač nimajo vsi. Pojdi na študenca, povej situacijo potem pa oni sprožijo naprej postopek oz. izterjavo, zadeva gre na sodišče (ti nimaš nič stroškov ali obveznosti). zna baje precej trajat, tko da dostkrat odsvetujejo če gre za manjšo vsoto, ampak če bi se meni to zgodila bi vsen vložila pritožbo, že iz principa, če ne zaradi denarja. ali jim pa vsaj malo zagrozi s tem.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Summer055
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1297
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer055 » 17. Jun. 2011 8:23

meni so iz promotorke.si nakazovali več kot pol leta. In enkrat sem dobila obvestilo, da mi je denar založil študentski servis. po pravici povedano je men povsem vseeno kdo mi plača, le jaz hočem svoj denar.

Drugače pa me zanima če katera ve kje bi se dalo dobit delo promotorke, hostese v kakih nočnih lokalih, da promoviraš kakšne alkoholne pijače?
Don't worry, be happy!!
pines
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 26. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a pines » 23. Jun. 2011 20:47

Punce, iščem delo promotorke/hostese,
ali pozna katera na koga bi se lahko obrnila? Kakšen mail na katerega bi lahko poslala povpraševanje za delo,ali pa če katera priporoča svojega delodajalca oziroma,je seznanjena,da le ta išče nove promotorke/hostese. Na študentskem servisu je kaj pametnih promocij bolj malo,če pa že so kratkotrajne, zahvaljujem se vam za odgovor, in lep cosmo večer vam želim še naprej.. :D
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 20. Jul. 2011 18:48

Meni se zdi delo promotorke pijač ali hostese super in razgibano delo, vendar sem bila nad plačilom razočarana. Delala sem samo 2x, za obe noči pa sem dobila plačano skupno samo 30 eur! Glede na to, da je delo bilo nočno, in sicer prvič 4 ure dela, drugič 6 ur, se mi to zdi zelo slabo plačano, ker je promet bil velik. Poleg tega niti potnih stroškov niso plačali, pa sem drugo delo opravljala kar precej vstran od mojega doma (cca pol ure vožnje z avtom).
Skratka, delo mi je zelo ustrezalo, ker smo vedno sami rekli, kdaj bi delali, če smo imeli še druge obveznosti, le zaslužek je bil slab, na ŠS pa je pisalo dokaj nejasno (od 5 - 7 €/h), in ko sem šefici omenila, da ne more biti samo 30 eur vse skupaj, je ratala zadirčna. Kmečka logika vsakemu pove, da za toliko ur dela z najnižjo urno postavko (5 eur) ne more biti plačilo samo 30 eur. No, meni se takrat več ni dalo prepirati in sem nehala delat za njih. Tako delo bi še naprej opravljala, tudi med faksom, a za kakšno drugo podjetje, ki je fer.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov