Delo: promocije, degustacije, hostese, animatorke [ZT]

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Linnea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 9. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Linnea » 09. Mar. 2010 10:10

Tukaj vedno iščejo in so dobrodošle študentke....
Hostese, promotorke, modeli, plesalke....

http://www.promo-agency.org/
Uporabniški avatar
Slatkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 10. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatkica » 12. Mar. 2010 12:48

Delo za dekle - danes od 14.30 do 19.h in jutri od 10.h do 14.30 deljenje letakov v BTC-ju (hala A) za 4 €/h (potrebujem zamenjavo, ker sem zbolela). Kontakt: sla_kica@yahoo.com.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 18. Mar. 2010 10:42

Promotorka se najbolj splača bit na kakih sejmih al pa seminarjih, dobro plačano, pa res res malo delaš. Več al manj se zajebavaš z ostalimi promotorkami.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Jun. 2010 13:00

Jaz pa že nekaj časa iščem delo kot hostesa al pa promocije, dobila sem že dva kontakta od kolegic za dve agenciji, kjer večinoma preko vez iščejo (oz. po priporočilu), pa tud nasploh sem se včlanla v par agencij, ki iščejo hostese, pa do zdaj nisem dobila še nobenega odziva :? Najprej rečejo al napišejo, da jih iščejo, pa da naj pošljem slikco in reference, jim to tud pošljem, pa se ne zgodi nič. Lahko bi vsaj napisali, da jih trenutno ne rabijo. Sem pa simpatična in komunikativna kot se zahteva od hostes, tud postavo mam vredu, ker vidim, da ful gledajo na to in včasih vbistvu vidim še kakšne ne tako suhe hostese, a jih vseeno sprejmejo. Kje je torej problem? A je treba poslat profesionalno sliko, ker jih jaz nimam, imam pa spodobno oz. temu primerno sliko (celotne postave) in eno od blizu. A so izkušnje res tako potrebne? Jaz jih namreč na tem področju nimam, mam pa jih na drugih področjih (predvsem v turizmu, kjer pa tud rabiš bit komunikativen, ker delaš z ljudmi). Znam tri tuje jezike, od tega enega aktivno, torej mislim, da izpolnjujem vse pogoje. :wink: In pa tud lasten prevoz mam, tako da to res ni problem. Kako ste druge dobile delo kot so hostesa in promotorka?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 09. Jun. 2010 13:21

^^študentski servis? Se mi zdi, da je res kar dost ponudbe tam.
Še jz, s podpovprečnim videzom, sem dobila tako delo.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Jun. 2010 13:58

Ma sej jaz mam tud povprečen videz :D , ampak se mi pa zdi, da ful gledajo na postavo.. Prek šs že ful časa nisem čekirala, čeprav dobivam dnevno oz. tedensko mejle, ampak mam tam še manj sreče (lani sem 3 mesece iskala izključno taka dela in redno pošiljala mejle, pa se spomnim, da sem sam od dveh dobila povraten mejl, da tisti čas niso rabili in da mi bojo sporočili, pol pa itak niso nikoli). :? Bom spet začela mal čekirat in upam, da najdem kaj, ker glede plačila sploh nisem izbirčna, mi je skoraj bolj važna neka nova izkušnja in da poleti ne bom v brezdelju. :)
Uporabniški avatar
miss-sixty
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 4. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a miss-sixty » 09. Jun. 2010 14:22

Ne gledajo tok na postavo, se mi zdi da jim je komunikativnost bolj pomembna ;) pa urejenost vsesplošna; lep nasmeh, urejeni zobje, čista koža, čisti svetleči lasje...

Js ko sem delala (zrihtal en kolega) kot hostesa na enem sejmu, sem mela 6€ na uro, pa zraven sem dobila nek dodatek. Na uro sem mela zato tok, ker je kao vključeval še prevoz... Ne bi pa več delala kot hostesa, nič se ne dogaja, dolgčas je, nobenega izziva... Al ga pa samo js ne vidim, ne vem :D
"To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all." Oscar Wilde
Uporabniški avatar
dolce_chicco
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 302
Na forumu od: 11. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a dolce_chicco » 09. Jun. 2010 15:21

Mah zanimivo je samo v primeru, če delaš s fajn puncami oz. vsaj da nisi sam, nekatere delajo celo s kakšno kolegico in pol ni dolgčas... :wink: Drugače pa je tudi ful odvisno kje si hostesa ali promotorka (za kakšne pijače ali nekaj čisto drugega).
Lilah
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 14. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lilah » 09. Jun. 2010 15:39

Jaz pa bom verjetno delala promocije pijač v eni diskoteki in ne vem kako to poteka. Komunikativna sem, to mi je še najmanjši problem, sploh zvečer ko so itak vsi v rožcah :D, ampak ne vem a moram s pijačami hodit naokoli in spraševat oz. ponujat če bo kdo spil ali kako to izgleda? Nimam predstave, ker še nikoli nisem delala kaj takega. :wink:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 09. Jun. 2010 15:45

Jp, ponavadi hodijo promotorke okoli in ponujajo pijačo. Ponavadi sta 2 skup. Ena nosi pijačo, ena pa kešira :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 17. Jun. 2010 12:14

zdej maš na študentu ogromno ponudbo promocij . Pr promocijah je logično pomembno kako zgledaš, ampak noben ne gleda da maš 90-60-90, važn pač da nisi lih full overweight al pa ful koščena. Dost je da si luštna, simpatična, nasmejana, energična. dolgočasnežev, pa tihih mišk za prompocije ne rabjo, ker jim ne boš nič koristla. Loh si še ne vem kolk luštna pa pametna, če boš na razgovoru preveč zadržana, pa dajala neke kratke odgovore, te ne bojo vzel. Ni ti treba pošiljat profesionalne slike, pač pošlješ kako, na kateri si si všeč in na kateri si si najbolj podobno (ne pošiljat eno, na kateri maš 3kile make-upa, al pa kake k je stara 3 leta). Men je ful fajn tko občasno kake promocije delat, ker ogromno ljudi spoznaš, ful pridobiš na samozavesti (ne mislim v smislu notranjega zadovoljstva, ampak v smislu kako pristopit oz. komunicirat z različnimi profili ljudi, da nimaš treme pred nikomer). Pa še dost v redu je plačano. Je pa res, da nikol nisem želela delat promocije pijač po nekih klubih, lokalih, tko da ne vem kako je tam. Sem pa slišala neprijetne izkušnje kolegic, da te vsak drug za tazadnjo prime, pa vsi pijani se obešajo po teb... ne vem no, men to lih ni. Js raj delam na kakih sejmih, poslovnih seminarjih, turističnih dogodkih... Parkrat sem delala na športnih dogodkih, pa so bli tud sami pijani navijači, tko da to mi tud lih ni kej preveč sedl :roll:
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 25. Jun. 2010 19:40

Meni se tudi zdi, da so veze ali pa izkušnje še kako pomembne, drugače te ne vzamejo. :? Kakšen mail pa sicer pošljete, ko pišete za delo hostese ali promocije? In koliko svojih slik približno pošljete (a so to profi slike al navadne)? Kaj pa dopišete zraven (naslov, izkušnje...)?
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 25. Jun. 2010 23:20

pač CV tko k za vsako drugo službo (šola, izkušnje, dodatna znanja, hobiji, 1 slika neprofesionalna). do zdej so me še povsod vzel. js ne vem, pa sej ne pošiljate prošnje za delovno mesto direktorja :roll: .
Uporabniški avatar
Legally_blond
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 242
Na forumu od: 28. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Legally_blond » 26. Jun. 2010 7:52

Ja saj ravno zato, ker to ni neko zahtevno delo, mi ni jasno, čemu taka selekcija. To mi je jasno, da ne bodo vzeli neke zadržane in tihe punce, po možnosti malce bolj zajetne, ker tukaj pač moraš biti komunikativen, delaven in simpatičen. Ampak vse te zahteve sama izpolnjujem, zato ne vem zakaj po nekaj tednih iskanja tega dela še vedno nisem dobila enega pozitivnega odgovora (v bistvu sploh nobenega odgovora). :roll:

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov