Delo na video liniji

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Bi delala na Video chatu

Glasovanje se je zaključilo dne 06. Feb. 2009 23:59

Zakaj pa ne
2
12%
Nikoli
10
59%
Bi premislila
2
12%
Me ne zanima
3
18%
Skupaj glasov : 17

marija19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 1. 2009
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marija19 » 07. Jan. 2009 23:59

Pozdravljene,

na spletnem mestu http://www.oglas.com/68918 sem zasledila oglas za delo na vroči video liniji. Kaj ve menite o tem. Ker sem študentka, mi denar pride vedno prav. Ima katera že izkušnjo s podobnim. Mogoče bi me malo dajali predsodki, ali pa tudi ne, na take stvari se ne oziram dosti.

Marija
Zadnjič spremenil marija19, dne 08. Jan. 2009 14:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kamis
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1085
Na forumu od: 12. 12. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kamis » 08. Jan. 2009 10:40

^^ja pr tem men se zdi da se slačš pred kamero tko kukr želi tist k te kliče.
Nass
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 24. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nass » 08. Jan. 2009 10:52

Mogoče je samo moj predsodek, ampak podjetje, ki uporablja hotmail naslov, zame ni resno podjetje. Torej ne veš, kaj se bo s posnetki počelo...
Ampak načeloma ja, zakaj pa ne, precej lahek zaslužek (boljše kot npr. striptiz 'v živo).
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Jan. 2009 11:00

Nass napisal/-a:Ampak načeloma ja, zakaj pa ne, precej lahek zaslužek


in če ti je foter na drugi strani??? :eek: :eek: :eek:
Enik
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 8. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Enik » 08. Jan. 2009 11:04

če je fotr na drugi strani, mu daš neki dnarja nazaj (družinski popust)..pa ne pozabi ga vprašat, če mu je pršlo..:)
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 08. Jan. 2009 11:41

Nass napisal/-a:Mogoče je samo moj predsodek, ampak podjetje, ki uporablja hotmail naslov, zame ni resno podjetje. Torej ne veš, kaj se bo s posnetki počelo...
Ampak načeloma ja, zakaj pa ne, precej lahek zaslužek (boljše kot npr. striptiz 'v živo).

Se strinjam glede maila.

A bi blo za pošteno preverit zadeve. V kolikor se slačiš tako, da se ne vidi obraz, pa recimo, če podjetje sodeluje samo s tujino.
Seveda je take posle težko preverit...

Ne nazadnje bi blo za upoštevat tudi faktor "kaj bo čez par let". Osebno tega ne bi počela, se mi zdi ponižujoče. Mogoče se bi kaj takega tudi tebi čez kako leto zdelo in bi se sramovala svoje lakomnosti. Pa tudi kako boš tipu in otrokom nekoč razložila, da si se slačla za potrebne dedce? OK, če nimaš denarja, če se ti gre za preživetje....
ma če se ti gre zgolj za kak € več, anketiraj, promoviraj, streži. Sej se da.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 08. Jan. 2009 12:04

Jaz imam pa bolj občutek, da je tole neki spam preko "nedolžnega" vprašanja.
Odpreš profil in gor objaviš joj zasledila sem oglas...dodaš link za oglas in zdraven napišeš mah nimam predsodkov verjetno bom to naredila.
Verjetno je poleg tudi mail potem in se pač plasira na forum kjer je 95% ženskega občinstva in mlade punce, ki naj bi lepo zgledale in bile naivne. :) (seveda ima ta uporabnica samo en post...naklučje? :lach: )

Napredni način novačenja novih punc...če se temu lahko reče napredni. :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 08. Jan. 2009 12:18

^^ Tega pa niti pogledala nisem. Se mi je pa zdelo sumljivo, da Marija sprašuje o virtualnem striptizu. :lol:
Imaš, da me vikaš!
marija19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 1. 2009
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marija19 » 08. Jan. 2009 13:01

Ja res imam samo en post, enkrat moraš začeti. Verjetno tudi ve niste pričele z 100 posti. Vse drugo sem zasledila na forumu, samo o tem pa še nikjer. Ne vem pa, na kakšen način naj bi novačila mlade punce in kam. Mene osebno to zanima, glede predsodkov smo si pa različne. Ene jih nimajo, ene jih imajo. Mene predsodki ne zanimajo ravno preveč, saj sem lahko tudi na morju gola, me kdo slika in objavi.

marija
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 08. Jan. 2009 13:33

marija19 napisal/-a:Mene osebno to zanima, glede predsodkov smo si pa različne. Ene jih nimajo, ene jih imajo. Mene predsodki ne zanimajo ravno preveč, saj sem lahko tudi na morju gola, me kdo slika in objavi.

Tale izjava bi znala biti plod "fake" uporabnika, nekoga, ki ni dovolj dobro premislil kaj bo odgovoril.

Ne moreš enačit naključne golote in golote za denar.

Seveda te lahko nekdo slika golo in potem to objavi na spletu. A to ni bil namen tvoje golote. Ti nisi želela nikogar rajcat in si bila gola, ker si pač nudist.
Na netu bi se pa slačla in rajcala za denar. Bi to počela namenoma in dobro bi vedla zakaj to počneš. Ne bi bilo nič naključno, po pomoti, ukradeno ali nenamerno.
Imaš, da me vikaš!
marija19
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 7. 1. 2009
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a marija19 » 08. Jan. 2009 14:46

trapa napisal/-a:
marija19 napisal/-a:Mene osebno to zanima, glede predsodkov smo si pa različne. Ene jih nimajo, ene jih imajo. Mene predsodki ne zanimajo ravno preveč, saj sem lahko tudi na morju gola, me kdo slika in objavi.

Tale izjava bi znala biti plod "fake" uporabnika, nekoga, ki ni dovolj dobro premislil kaj bo odgovoril.

Ne moreš enačit naključne golote in golote za denar.

Seveda te lahko nekdo slika golo in potem to objavi na spletu. A to ni bil namen tvoje golote. Ti nisi želela nikogar rajcat in si bila gola, ker si pač nudist.
Na netu bi se pa slačla in rajcala za denar. Bi to počela namenoma in dobro bi vedla zakaj to počneš. Ne bi bilo nič naključno, po pomoti, ukradeno ali nenamerno.


Saj se ni treba spravljat name, pač sem vprašala za mnenje.

Marija

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot], Google Adsense [Bot]