cene bonov

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Okrogla:)
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 25. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Okrogla:) » 05. Jan. 2009 22:54

Ne vem, kaj se tko čudite. Že prej je blo sumljvo, ko si jedu za tok pocen. Se je predvidevalo, do enkrat konc tega. Sicer pa, 3,5 evrov za juho, glavno jed in sladico NI veliko. Mogoče veliko glede na ceno prej, glede na to, kar dobiš, ni. Če sešteješ kaj vse moreš kupit za enak obrok in kok časa in energije porabiš....no ja, lahko pa jemo skos makarone :) sam verjemte, da se bolj splača na bon.

Lepi časi so mimo :) so nas kr malo razvadli ja :lol:
Uporabniški avatar
no angel
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1614
Na forumu od: 2. 11. 2004
Kraj: vzhodno od LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a no angel » 05. Jan. 2009 23:41

Js večinoma jem v Emonski (drugač neki ful tk ne jem na bone) in so podražili za prib. 1€ - zdej je par centov manj kot 3,50€. Bedno. :? Se mi zdi čist preveč to ... tam itak vedno jem vegeterijanski meni (ktere mi majo res dobre, zato pa jem tam), tak da juhe sploh ne dobim zravn, solate si nikol ne vzamem, sladica je pa itak zmeri kr neki ... Ah ja.
little dandelion
let your heart keep time
now the clouds are gone
all of your tomorrows shine
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 05. Jan. 2009 23:46

jaz tudi ne jem veliko na bone, samo vseeno sem šokirana nad tako podražitvijo. kupila si bom kaj cenejših bonov, drugače pa si bom sama kuhala. pa od doma dosti prinesem, zamrznjene hrane pa potem samo odmrznem pa je.

samo vseeno, sm jezna ja :evil:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 06. Jan. 2009 0:31

Jaz sem hepi da je moj Šanghaj (zaenkrat?) ostal enak. :D Me je pa razjezilo predvsem glede Emonske, ker sem tam tudi pogosto. Zdaj me več ne bo, itak mi njihov odnos do študentov smrdi.
In da se tega pred danes ni vedelo; bi si vsaj bone kupila vnaprej že decembra. :roll: Brezveze. Bomo videli kako bo zdaj, če bom kaj več kuhala ali pa še vedno vsak dan zunaj jedla.
electra87
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 75
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a electra87 » 06. Jan. 2009 11:27

Sam a ni tako, da so boni neki še plačani s strani države? ker če so res, potem so te cene zdaj čisto pretirane!
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 06. Jan. 2009 11:35

Ja država da subvencijo okol 2,5€. In če oni javjo, da tak obrok pr njih stane 7€, pol pride 4,5€.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2009 11:40

katastrofalno drago.
nateg s strani ŠOU, države in gostincev.

sploh ne bom več na bone jedla, ven na kosilo bom hodla samo se v menzo na ministrstvu in v parlament, kjer dobiš za 3,3€ komplet obrok...
Nass
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 24. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Nass » 07. Jan. 2009 12:10

MsN napisal/-a:Tole o gledanju zviška, ko poveš, da boš jedel na bone, pa je res že prav neumno. Zadnje leto sploh ni lokala/natakarja, ki ne bi z že čim nakazal, da ne mara študentskih ust.

V Frescotu na Slovenski so vedno prijazni in ustrežljivi. Prej, da ti kaj dodajo, kot vzamejo. Bon se je pa za 1 evro podražal...
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2009 13:44

res je, v frescotu so ful ful v redu natakarji.
ampak kaj ko bon ze prej ni bil poceni, zdej je pa ze prav nemarno drag. poleg tega so ze lani oklestili ponudbo, prej si lahko na bon dobil vse pice, zdej pa ni vec tako.

v bistvu so zdej edino restvaracije s hitro prehrano pa se ene par drugih ohranile normalne cene. ampak kaj ko fast food ni glih najboljsa izbira za kosilo.
Pikic@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikic@ » 07. Jan. 2009 13:57

meni je fajn Polna skleda (hotel mons). sicer je mal odročno, pa tut bon ni lih zlo poceni, ampak dobiš sladico, juho, glavno jed + prilogo (si naložiš sam tko, da stoposto nisi lačen), solato (ni na vago) + 2dl soka. mi je všeč, ker majo zmeri fuuuul različnih solat in prilog, tudi zelenjavnih. pa še ful so prijazni.

pa alcapone ma tut isto ceno če se ne motim?

v frescotu so pa res fajn natakarji.

a pozna še kdo kej fajnega na viču? prej smo hodili v laterno, ampak so zdej ful podražali bon, v mirje se mi ne da hodit gužvat...še kak neodkrit kotiček mogoče? :lol:
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 07. Jan. 2009 14:44

Jst nism skor nikol jedla na bone, če sem 3x je blo velik. Sej tut prej niso bli tko zlo pocen. K sem vidla tisto gužvo pr bonih me je pa tko vse mnil. Sej če pogledaš niti ne pršparaš tok na bonih (zdej pa sploh ne) ... tko, da dam raj tiste 4€ več pa ni gužve, pa še bol dober je :wink:
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2009 15:11

prišparaš, prišparaš. na kraj pameti mi ne pride, da bi dala tiste 4€ več. ker jih nimam. ob tem, da si plačam stanarino, mesečno, fotokopije (kar na nešem faksu znese ogromno enga dnarja), telefon in nevem kaj še vse mi ziher ne ostane tolko dnarja, da bi lahko brez bonov jedla. že raje malo počakam v vrsti. poleg tega nimajo vsi študentje možnosti kuhanja doma oz. v študencu. pa tudi časa ni vedno.

glede na to, da zdej ne moreš več študirat v nedogled, saj po hitrem postopku zgubiš status se mi zdi nujno, da maš uni klinčev en obrok na dan subvencioniran. v končni fazi je fino pojest več kot en obrok, vse ostale moreš pa tako al tako kupit.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 07. Jan. 2009 17:30

jao mi jamramo da nam je drago 2.5€ za bon ... nekateri mate pa dnarja da vam ni težko dat za vsako kosilo še 4€ več... predvidevam, da ne ješ usak v restavraciji ... js sem tudi fina enkrat na leto pa grem na pošteno večerjo. ampak usak dan pa nebi tolko dajala. in s hrano na bone ni nč slabga, samo če veš kje je dobr jest in poznaš. in tudi če veš kdja ni gužve pr bonih, greš takrat in ne ob 12h na 1. oktober.
nekej sem slišala da naj bi šle zaradi tega subvencije gor. no, pa tut če ne, če vedno prišparaš z boni.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 07. Jan. 2009 18:00

bodo šle ja. ampak simbolično. kar pomeni da bodo boni še vedno dragi.
Uporabniški avatar
rammsteingirl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1409
Na forumu od: 28. 5. 2005
Kraj: Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a rammsteingirl » 07. Jan. 2009 22:20

a niso danes že po faksih zbirali podpise pač kot protest? cimra mi je rekla, je pa na upravni.

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov