Bodoče študentke

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
PennyBell
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 8. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a PennyBell » 30. Jan. 2009 17:21

Hello!

No, verjetno je čas, da se začnemo pripravljat na nekaj, kar še pride. Zato me zanima, če se katera misli vpisati na Etnologijo in kulturno antropologijo (filozofska fakulteta LJ)? Študijsko leto 2oo9/1o ?

No, mogoče pa se spoznamo kot bodoše sošolke :)

goodbay :wink:
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 30. Jan. 2009 17:53

Uporabniški avatar
flesherka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 675
Na forumu od: 24. 3. 2008
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a flesherka_ » 30. Jan. 2009 18:08

jas sem obiskovala prvi letnik etnologije in kulturne antropologije in sem se prepisala, ker mi je blo ful katastrofa. če želiš kake dodatne informacije o študiji piši na zs
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 31. Jan. 2009 13:35

kaj pa medicina? :D
Uporabniški avatar
tanchii
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 421
Na forumu od: 16. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a tanchii » 31. Jan. 2009 14:30

Kaj pa biotehnologija? :P
Uporabniški avatar
.spela.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 28. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a .spela. » 31. Jan. 2009 16:44

kaj pa socialno delo?:)
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 31. Jan. 2009 16:57

PennyBell napisal/-a:Hello!

No, verjetno je čas, da se začnemo pripravljat na nekaj, kar še pride. Zato me zanima, če se katera misli vpisati na Etnologijo in kulturno antropologijo (filozofska fakulteta LJ)? Študijsko leto 2oo9/1o ?

No, mogoče pa se spoznamo kot bodoše sošolke :)

goodbay :wink:


Tema o etnologiji in kulturni antropologiji.
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 31. Jan. 2009 23:53

gre kera na oddelek za prevajalstvo? :) (filo. fax Lj.)
Uporabniški avatar
grejpfrut
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a grejpfrut » 01. Feb. 2009 0:02

fvv?

@PennyBell: Js sm se lani na etno vpisala, pa nisem nrdila 5. predmeta tko da nisem bla sprejeta...so pa trije sošolci prišli gor, in vsi po enem mesecu odnehal, ker ni bilo to tisto, kar so pričakoval. tko da je tud mene minil. Upam, da ti bo všeč, pa da dobiš še kaj informacij :) drugače pa na informativcih, če boš šla, ti bo vse fuul všeč, vsaj mi smo bili čist fascinirani. Nimam občutka da so nakladal, ampak da so stvari, ki ti jih tam ne morjo povedat.:) srečno;)
Uporabniški avatar
Bexa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 31. 1. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bexa » 01. Feb. 2009 10:58

filozofija in slovaščina??? na ff lj :D :D :D al pa na eno od teh dveh :)
"Tears Fall Forever"
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 01. Feb. 2009 11:00

Mogoče kdo na vizualne komunikacije al pa ff umetnostna zgo.??
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 02. Feb. 2009 11:46

grejpfrut napisal/-a:fvv?

@PennyBell: Js sm se lani na etno vpisala, pa nisem nrdila 5. predmeta tko da nisem bla sprejeta...so pa trije sošolci prišli gor, in vsi po enem mesecu odnehal, ker ni bilo to tisto, kar so pričakoval. tko da je tud mene minil. Upam, da ti bo všeč, pa da dobiš še kaj informacij :) drugače pa na informativcih, če boš šla, ti bo vse fuul všeč, vsaj mi smo bili čist fascinirani. Nimam občutka da so nakladal, ampak da so stvari, ki ti jih tam ne morjo povedat.:) srečno;)


Hmm...zanimivo...meni se zdi pa popolnoma drugače. Informativci so bli fuuuul nezanimivi, pol sem si pa pogledala predmetnik in me je pritegnilo. Je pa pri veliko ljudeh problem, ker mislijo, da se bo celo leto samo jamralo o Darfurju in Nubah. ;) Je pa seveda tudi par predmetov, ki so dolgočasni, ampak mislim da je to popolnoma normalno, ker dvomim, da obstaja kak faks, ki ima čisto vse predmete nadmočno zanimive... ;) Pa od drugega letnika naprej imaš vsako leto več izbirnih predmetov, tko da si lahko predmetnik precej prilagodiš svojemu zanimanju.
Uporabniški avatar
kinana
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 1. 2. 2009
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a kinana » 02. Feb. 2009 15:21

okej vem da je ta tema ze,ampak ker drugi pisejo bom se jz.poleg zivilstva in prehrane pa pedagoske razmisljam tudi o tem.neki me zanima...
vsi druzboslovni faxi so vec ali manj neperspektivni,zakaj vsi tok kritizirajo tole etno.men se pa zdi kr sirok spekter kje se lahko zaposlis..
kaj menite? :D
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 02. Feb. 2009 15:53

kinana napisal/-a:vsi druzboslovni faxi so vec ali manj neperspektivni,zakaj vsi tok kritizirajo tole etno.men se pa zdi kr sirok spekter kje se lahko zaposlis..
kaj menite? :D


V teoriji mogoce, v praksi pa (vsaj v Sloveniji) niti ne. Koliko je studij komu zanimiv, je pa odvisno od pricakovanj. Pri meni je tako: nekaj predmetov je grozno zanimivih, vsako leto pa je tudi kaksen tako dolgocasen, da se mi vcasih zdi lazje harakiri naredila kot zdrzala do konca.

Lani se spomnim pa samo enega fanta, ki je obupal na zacetku, in drugega, ki je na koncu leta. Ostalih dveh grejpfrutinih sosolcev, ki sta obupala po enem mesecu, pa verjetno nikoli nisem videla.

Informativc je bil tudi meni tko tko. Ni me posebno navdusil, niti odvrnil. Sem bila pa ze pred njim odlocena, da se vpisem na eika.

Mogoce bi bilo debato primerno nadaljevati v pravi temi?
Uporabniški avatar
grejpfrut
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a grejpfrut » 02. Feb. 2009 17:55

Tiavanna napisal/-a:
grejpfrut napisal/-a:fvv?

@PennyBell: Js sm se lani na etno vpisala, pa nisem nrdila 5. predmeta tko da nisem bla sprejeta...so pa trije sošolci prišli gor, in vsi po enem mesecu odnehal, ker ni bilo to tisto, kar so pričakoval. tko da je tud mene minil. Upam, da ti bo všeč, pa da dobiš še kaj informacij :) drugače pa na informativcih, če boš šla, ti bo vse fuul všeč, vsaj mi smo bili čist fascinirani. Nimam občutka da so nakladal, ampak da so stvari, ki ti jih tam ne morjo povedat.:) srečno;)


Hmm...zanimivo...meni se zdi pa popolnoma drugače. Informativci so bli fuuuul nezanimivi, pol sem si pa pogledala predmetnik in me je pritegnilo. Je pa pri veliko ljudeh problem, ker mislijo, da se bo celo leto samo jamralo o Darfurju in Nubah. ;) Je pa seveda tudi par predmetov, ki so dolgočasni, ampak mislim da je to popolnoma normalno, ker dvomim, da obstaja kak faks, ki ima čisto vse predmete nadmočno zanimive... ;) Pa od drugega letnika naprej imaš vsako leto več izbirnih predmetov, tko da si lahko predmetnik precej prilagodiš svojemu zanimanju.


Ja, vsak ima svoj pogled na to. Men je blo na informativcih zakon, zato je bla pa to moja ful velika želja, na 1. mestu. In tud predmetnik je noro hud, to se popolnoma strinjam. Ampak se mi zdi, da smo si, oz. vsaj js, predstavljal ta faks na mal drugačn način .. Ne govorim, naj ne gre na ta faks, ker faks je še vedno zanimiv in zelo razgledan študij ;) Seveda pa bo na vsakem faksu nekaj kar nam bo všeč in kar nam ne bo... tko kot je to skos v lajfu..+ in - :)
"Always forgive your enemies. Nothing annoys them so much."
Oscar Wilde

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov