Avdicija na Kanalu A

Od šolanja do uresničitve karierne poti.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ali si se že prijavil/a na kakšno avdicijo?

Ja, za Bar
1
1%
Ja, za Popstars
2
2%
Ja, za televizijske oddaje
8
10%
Drugo
14
17%
Ne
59
70%
Skupaj glasov : 84

Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 25. Jan. 2006 19:05

Tut mene ful zanima tako delo, ampak mogoče še mal bol na radiju kot na tv-ju ... :wink:

Ampak glede na to, da je bla zdej avdicija na A-kanalu se nism prjavla ... ne bi lih delala na tem kanalu :D

Držim pa pesti sa vse punce, k ste ble sprejete naprej :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Kunigunda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 9. 1. 2005
Kraj: SG

Neprebrana objavaNapisal/-a Kunigunda » 25. Jan. 2006 22:39

ne nisem se prjavla...nimam "jajc" za kaj takega, čeprav bi blo pa fajn!sam ne e+ :roll: ...

drgač pa je v tej oddaji nujno zamenjat voditelje, tk da res upam da bo katera zbrana pa nardila mal revolucije tam, ker tk kot je, je obup!
Obiščite me na: http://lena.rebootcomic.com
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 28. Jan. 2006 19:54

Moja mami dela na Pop-Tv-ju pa je rekla, da so ble cele trume ljudi. :D
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 28. Jan. 2006 21:23

Ful ns je blo. Js sm 3h čakala. Tut mene niso nč neki sprašval. Je pa res da je blo slabo zorganizeran in fuuul preveč folka... Pa niti se ne ve kok jih misljo honorarno uzet pa nč... Baje da ns je blo 200 dons tm oz. še jutr jih neki pride.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 29. Jan. 2006 14:25

Direkt pise:

Na današnji in nedeljski avdiciji za nove voditelje, novinarje in redaktorje oddaje E+ na Kanalu A se bo za delo na televiziji potegovalo tudi nekaj znanih imen.

Med njimi sta temnolaska Nina Osenar, lanska miss Hawaiian Tropic, in Boris Bukšek, tekmovalec resničnostnega šova Bar, ki je zaslovel predvsem s priznanjem, da je gej. Ne bo pa na vseh področjih ambiciozne Alme Brdžanovič, ki so jo izločili takoj na začetku, že na podlagi njene pisne prijave. Mimogrede, na avdicijo so se prijavili tudi nekateri drugi barovci, med njimi Ažbe, Klemen in Cupi, ne pa tudi Mišo Stevanović in zmagovalec Andrej Lavrič.
Zadnjič spremenil Lastovica, dne 29. Jan. 2006 16:29, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 29. Jan. 2006 17:42

Ja Nino Osenar sm vidla tm... Pride ob petih in ji povejo da bo treba 2h počakat in da nej gre v lokal ta čs. In začne: In zkaj me ni noben poklicu?! Js sm iz Kamnika in sm se mogla prpelat!!! WTF? A mi smo pa peš pršl! Baba je res usekana!
Za ostale pa nism vedla.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 02. Feb. 2006 12:01

Pošta pršla... Kera bla sprejeta? Js ne :?
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
_Le`Ona_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2004
Kraj: MS/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a _Le`Ona_ » 02. Feb. 2006 15:02

Ewchk napisal/-a:Pošta pršla... Kera bla sprejeta? Js ne :?


Jst tud ne...Sem dans mal brala v Stopu in baje so šli dalje zgolj tisti, ki imajo izkušnje s TV..al neki tazga.... :D
Kdor upa, vztraja, kdor vztraja, zmaguje...
Lencka83
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 8. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lencka83 » 02. Feb. 2006 15:02

Jst sm bla pa na avdiciji za ekstra že leta nazaj, blo je ful vznemirljivo na začetku in obupno razočaranje na koncu, ko so mi skos govoril nej novičko predelam da bo bolj "bombastična" in eno stvar preberem "bombastično" pred kamero :roll: pa še pride mi nej al kaj :roll: mislm, to je pa taka beseda k me vse mine...

Sicer sm bla tkrt par mesecev premlada da bi me vzeli tko da jim nism preveč zamerla, sm pa znorela ko sm vidla koga so izbral - se spomnete :?: - Anjo Tomažin in Alenko Vidic. Čist sm znorela :twisted: Pa nej takoj napišejo da rabjo blondo ki ne rab nč počet "bombastično" kr ma itak velike joške :evil: kere bojo vsi gledal in pozabil na vse "bombastične" novičke...

Am.. sm pa bla na parih avdicijah, ja... lih tok da me ne vleče več tja kr vem kako sranje je to. Drgač pa se pol ko se najbl braniš kamer tam znajdeš - kr kdo od šefov izvoha da maš manj treme k on :lol: Vse izkušnje enkrat prov pridejo! :D
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 02. Feb. 2006 22:53

Lencka83 napisal/-a:Jst sm bla pa na avdiciji za ekstra že leta nazaj, blo je ful vznemirljivo na začetku in obupno razočaranje na koncu, ko so mi skos govoril nej novičko predelam da bo bolj "bombastična" in eno stvar preberem "bombastično" pred kamero :roll: pa še pride mi nej al kaj :roll: mislm, to je pa taka beseda k me vse mine...

Sicer sm bla tkrt par mesecev premlada da bi me vzeli tko da jim nism preveč zamerla, sm pa znorela ko sm vidla koga so izbral - se spomnete :?: - Anjo Tomažin in Alenko Vidic. Čist sm znorela :twisted: Pa nej takoj napišejo da rabjo blondo ki ne rab nč počet "bombastično" kr ma itak velike joške :evil: kere bojo vsi gledal in pozabil na vse "bombastične" novičke...
Am.. sm pa bla na parih avdicijah, ja... lih tok da me ne vleče več tja kr vem kako sranje je to. Drgač pa se pol ko se najbl braniš kamer tam znajdeš - kr kdo od šefov izvoha da maš manj treme k on :lol: Vse izkušnje enkrat prov pridejo! :D


Anja pa res nima velikih josk :eek:
killy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 22. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a killy » 06. Feb. 2006 15:18

kako vam je šlo danes? ;)

debatni krožek pa to... koliko jih sprejmejo naprej? :P

LP
lifesee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 6. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a lifesee » 06. Feb. 2006 21:57

ja, danes je bilo res malce zahtevno ker smo imeli to nalogo glede debatorstva :roll:
ampak vseeno - kdor se želi s tem ukvarjati - novinarstvo ali voditeljstvo, se mora v takih stvareh znajti. Upam da sem vsaj malo zadovoljila njihovo zahtevo in opravila nalogo tako kot so pričakovali ... držite pesti ...
a je bil kdo na avdiciji še danes? ali ste tukaj le tisti ki se niste prijavili ali pa ste se in niste prišli v naslednji krog??? ... čao uživajte
killy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 22. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a killy » 07. Feb. 2006 8:09

jest sem bla na avdiciji. prvic sem se prjavla na eno avdicijo in mi je super izkusnja, sploh k sm prsla se naprej med 65. to je pa izmed 1600 ze kr dobr. sej po moje so dal to nalogo, da izlocjo tiste, k so se mogoc prsli sam kazat (iz kamnika :evil: ) al pa kej pa rabjo res novinarje dobre, ne pa znane osebe. ce pa te znajo dobr pisat je pa se bols.:)
Uporabniški avatar
Velouria
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 2. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Velouria » 08. Feb. 2006 18:39

Frendica je sicer dobla pošto za avdicijo v ponedeljek ob 11h, ampak mislm da pol ni šla ker je mela že druge načrte itd.

Djte kj več povedat kaj se je dogajal pol na tej avdiciji? :D
now I have you sleeping next to me ... and this is home
killy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 22. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a killy » 17. Feb. 2006 16:12

na drugem krogu avdicije smo vsi skupej dobili en lcanek iz STA, ki smo ga mogl predelat v prispevek in ga spremenit oz. dodat kaksno bombasticno novico. clanek je bil pa kr neki...o slovenskih studentih, ki sta zmagala na enem debatnem turnirju.

a je kera drgac ze dobila rezultate?:)

lp

Vrni se na Kariera

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov