Velika noč

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 06. Apr. 2007 23:11

.Kako bi tudi zgledalo, če bi šla tudi do moje in njegovih ker imam malenkosti zanje? Embarassed

lepo! :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 06. Apr. 2007 23:51

mi tud kao praznujemo veliko noč...sam zadnja leta opažam, da je daleč od tega kar je bla prej...vsem se nekam mudi, vsi so sitni ko je treba jajca barvat, na post vsi pozabijo in vse ostalo je tud bolj klaverno....
nevem men so taki prazniki ful všeč, ful uživam v njih, sploh ob barvanju pirhov, druzgim je pa kr vse težko...
skaratka kr neki...jst nebom pustila da bi se tko dogajal pri moji familiji...
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 07. Apr. 2007 0:54

ijaaa..pirhiiiiiii... :cool: :cool: :cool: :cool:
... ι αм ωнαт ι αм ...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 07. Apr. 2007 1:08

Ne praznujemo, ker nismo katoliki. Stara mama je verna in da zegen vsako leto. Pa, ko sem bila majhna, sva nesli butaro na Partizanski vrh (a.k.a. Sv. Planina). Sicer mi pa noben krscanski praznik, kot sem ze velikokrat povedala (pa bom gotovo se), ne pomeni popolnoma nic vec kot frej dan.

Je pa stara mama tako nadlezno verna, da nam je eno leto celo prinesla na danasnji oz. vcerajsnji dan svaljke, da ja ne bi jedli mesa. :roll: Itak, da smo ga. Pac zraven svaljkov, namesto krompirja. :D
Uporabniški avatar
punchka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a punchka » 07. Apr. 2007 5:43

mi praznujemo veliko noč, samo meni ni več isto kot je bilo ko sem bila majhna. takrat sem komaj čakala pa ves čas sem hotela pirhe barvat, zdaj je pa nekako izgubil praznik svoj čar. najbrž zato ker sem postala velika in dolgočasna :P pirhov se mi itak ne ljubi barvat. grem pa jutri k maši po dolgem času, pa imeli bomo velikonočni zajtrk...to mi je še vedno mljask - potica pa šunka mmm se mi že sline cedijo :)
to infinity and beyond!
Uporabniški avatar
gemini
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1680
Na forumu od: 8. 9. 2004
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a gemini » 07. Apr. 2007 6:14

Moja družina jo praznuje, jaz ne. Mi je vseeno, pač mamo doma mal več za pojest. Jajc že tako ali tako ne maram ... :)
Ko odvržeš vso strast
in me prideš nežno krast
tvoji poljubi z dlanmi kot bi mi
ustavil čas in že se dani (Neisha)
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 07. Apr. 2007 8:01

Se držite kaj posta na veliki petek?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
ushergirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 4. 10. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ushergirl » 07. Apr. 2007 8:40

*purple* napisal/-a:mi tud kao praznujemo veliko noč...sam zadnja leta opažam, da je daleč od tega kar je bla prej...vsem se nekam mudi, vsi so sitni ko je treba jajca barvat, na post vsi pozabijo in vse ostalo je tud bolj klaverno....
nevem men so taki prazniki ful všeč, ful uživam v njih, sploh ob barvanju pirhov, druzgim je pa kr vse težko...
skaratka kr neki...jst nebom pustila da bi se tko dogajal pri moji familiji...

Pri meni je isto. Za barvanje pirhov se samo jaz spomnim, blagosovit se tut nobenmu ne da. Posta se pa tut ne držijo, tko kukr bi se mogl. Mamo pa seveda v nedeljo zjutrej tisti velikonočni zajtrk.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 07. Apr. 2007 8:57

Me ne gane, sicer imava s sestro oz. vsi 4 doma vse zakramente, vendar sva midve s tamalo do tega prišle le zaradi tega, ker so pač stari starši pričakovali, da bo tako :roll:
Meni sicer za vse cerkvene praznike dol visi, v cerkev ne hodim že 14 let, tud ostali ne, jajc ne farbamo, ker se nobenmu ne da,
ampak raje gremo kam za te frej dni, vsak po svoje sicer - fotr pa mat posebi, tamala ponavad itak skoz dela, midva greva pa jutri verjetno malo na morje.
Mogoče bo fotr speku potico pa kaj skuhal, to je pa tud vse.
Mi je tako čist všeč oz. jst še potice ne jem, ker je ne maram. :D
Uporabniški avatar
marjanss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 28. 3. 2007
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a marjanss » 07. Apr. 2007 11:07

Sem vesela, da v velikem številu rade praznujete ta velikonočni praznik in da vam je v veselje, zato vsem sodelujočim tukaj želim Vesele Velikonočne praznike in dobre pisanke !
Lep pozdrav !
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 07. Apr. 2007 12:47

Tigi napisal/-a:Se držite kaj posta na veliki petek?


ja, to pa vedno, cperav na ta praznik ne dam kaj veiko. Pirhe pobarvam iz vljudnosti do ostalih - ta praznik mi je vec pomenil, ko sem bila mlajsa in je bila druzina skupaj. Zdaj nimam nikogar od svojih vec, razen mame in tako nekak ne praznujem tega. Vec mi pomeni rojstni dan in bozic :)

Lepe praznike zelim vsem (ki pac praznujete) :D
I love SISLEY& RW
*cukrček*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 70
Na forumu od: 4. 11. 2006
Kraj: celje

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrček* » 07. Apr. 2007 21:22

ma mi praznujemo veliko noč oz. jo bolj stara mama pa mami ostali pa pač kr je treba. barvamo jajčke, nesemo k žegnu, gremo k maši zjutri pol pa se dolgočasmo (vsaj js) v krogu družine in sorodnikov k so vsi vzhičeni k so prazniki. men je kr neki no.
Would you die for love?
...it is not hard to die for love as it is hard to live for love!
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 07. Apr. 2007 22:25

lepe praznike :)

ma men je to tut kr neki.vsak let sm jst nosila žegnat, letos pa nism šla, kr se mi ne da več to.zdj nej pa kr mami hodi :D ponavad sm komi čakala da bom jajčka barvala, pa jih okrasila,..zdj me je pa čist minil. :P
Karja
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 263
Na forumu od: 3. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Karja » 07. Apr. 2007 23:04

pr ns pa zmer praznujemo, ker smo verni, v soboto mamo zmer kuj po
žegnu kokr eno večerjo(prato je treba probat če je še zmer tko dobra :D ) pol u nedelo zjutri mamo zajtrk, pol gremo k maš pol popoldne pa še kosiu k pride stric, pa se mamo prov fletn, k sm bla mejhna smo mel pa zmeri še iskanje pirhov :wink: drgač se pa tud v petk držim posta... :D
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 08. Apr. 2007 6:44

Tigi napisal/-a:Se držite kaj posta na veliki petek?


ja. pojedel sem le eno veliko porcijo čevapov v lepinji... :)

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]

cron