Valentinovo

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 12. Feb. 2009 15:07

^ Itak, da si tudi med letom oz. mesci podarjamo malenkosti, ampak tudi za Valentinovo si jih ane :D
I can resist anything but temptation. Oscar Wilde
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 12. Feb. 2009 15:08

red_rose napisal/-a:js sm mojmu (oziroma je bolj darilo za oba) lih dans narocila neki cez 300 slik, skrbno izbranih (skor cel dan sm brskala in zbirala kere bi dala in kere ne, kere se ponavljajo itd. hjoo :D ) najinih skupnih, iz izletov, pocitnic, alpa kar tako....narocila sem jih razvijat, pol bom pa kupla en kjut album in jih dala notr in bo dobu to. :D sva ze enkrat prej razmisljala o tem da bi si dala slikce delat pa ni nikol zares prslo do tega, no zdej bo pa presenecen :P



no, darilo je pripravljeno...kupila sem album za 300 slik, uredila platnice albuma po svoje! se pravi oblepla sem platnice z najinimi slikcami, in je izpadlo ful lepo! :wink: potem sem dala notri vseh 300 slik, jih opremla s komentarji :wink: na prvo stran albuma napisala posvetilo....mislim da bo izredno vesel :P rada bi pa da ga bo pogledal enkrat ko bo sam, in ker greva ravno v soboto vsak k sebi domov, mu bom najbrz darilo nastavla v avto, in ga bom potem zvecer poklicala da je nekaj za njega v avtu :P da bo sel iskat in potem v miru pogledal...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Feb. 2009 15:29

red_rose napisal/-a:
red_rose napisal/-a:js sm mojmu (oziroma je bolj darilo za oba) lih dans narocila neki cez 300 slik, skrbno izbranih (skor cel dan sm brskala in zbirala kere bi dala in kere ne, kere se ponavljajo itd. hjoo :D ) najinih skupnih, iz izletov, pocitnic, alpa kar tako....narocila sem jih razvijat, pol bom pa kupla en kjut album in jih dala notr in bo dobu to. :D sva ze enkrat prej razmisljala o tem da bi si dala slikce delat pa ni nikol zares prslo do tega, no zdej bo pa presenecen :P



no, darilo je pripravljeno...kupila sem album za 300 slik, uredila platnice albuma po svoje! se pravi oblepla sem platnice z najinimi slikcami, in je izpadlo ful lepo! :wink: potem sem dala notri vseh 300 slik, jih opremla s komentarji :wink: na prvo stran albuma napisala posvetilo....mislim da bo izredno vesel :P rada bi pa da ga bo pogledal enkrat ko bo sam, in ker greva ravno v soboto vsak k sebi domov, mu bom najbrz darilo nastavla v avto, in ga bom potem zvecer poklicala da je nekaj za njega v avtu :P da bo sel iskat in potem v miru pogledal...


ta ideja pa mi je zelo lepa :razz: s tem da midva slikic ne bova urejala za valentinovo niti mu jih ne bom dala.na žalost :?
bova pa to uredila čez kak mesec, maybe prej:)
Uporabniški avatar
lolika11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 287
Na forumu od: 16. 7. 2008
Kraj: In his room

Neprebrana objavaNapisal/-a lolika11 » 12. Feb. 2009 16:09

Iščem moške boxarce s srčki? V kiri trgovini jih lohk dobim? Ker se mi ne lubi po celem BTC-ju iskat :D
♥ Ljubezen je kot šah; vedno te zbije kak konj, medtem ko osvajaš kralja
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 12. Feb. 2009 17:25

^^ V hali A sem jih vidla, ne vem pa točno v keri trgovini.
Uporabniški avatar
Lučkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lučkica » 13. Feb. 2009 19:31

js mojemu nebom kupla nič. sem mu en tedn nazaj kupla vinjeto. tko da... do rojstnga dneva, je dost daril :) tako al drugače mu pa vsakič ko pridem iz trgovine prnesem kašno malenkost :)
Uporabniški avatar
Lučkica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 122
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Lučkica » 13. Feb. 2009 19:34

red_rose napisal/-a:
red_rose napisal/-a:js sm mojmu (oziroma je bolj darilo za oba) lih dans narocila neki cez 300 slik, skrbno izbranih (skor cel dan sm brskala in zbirala kere bi dala in kere ne, kere se ponavljajo itd. hjoo :D ) najinih skupnih, iz izletov, pocitnic, alpa kar tako....narocila sem jih razvijat, pol bom pa kupla en kjut album in jih dala notr in bo dobu to. :D sva ze enkrat prej razmisljala o tem da bi si dala slikce delat pa ni nikol zares prslo do tega, no zdej bo pa presenecen :P



no, darilo je pripravljeno...kupila sem album za 300 slik, uredila platnice albuma po svoje! se pravi oblepla sem platnice z najinimi slikcami, in je izpadlo ful lepo! :wink: potem sem dala notri vseh 300 slik, jih opremla s komentarji :wink: na prvo stran albuma napisala posvetilo....mislim da bo izredno vesel :P rada bi pa da ga bo pogledal enkrat ko bo sam, in ker greva ravno v soboto vsak k sebi domov, mu bom najbrz darilo nastavla v avto, in ga bom potem zvecer poklicala da je nekaj za njega v avtu :P da bo sel iskat in potem v miru pogledal...

od kje pa imata 300 slikc???? Js sm nama ga nardila poleti enkrat, takrat sm mela ene 25 slik, pa še ene 6 sm jih dodala. res pa, da notr dajem samo lepe slikce iz morja, izletov,...
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 13. Feb. 2009 19:48

^^ 300 slik ni pa res noben problem. Mi2 sva jih v enem tednu na morju poslikala okrog 500. :D
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 13. Feb. 2009 22:25

Lučkica napisal/-a:od kje pa imata 300 slikc???? Js sm nama ga nardila poleti enkrat, takrat sm mela ene 25 slik, pa še ene 6 sm jih dodala. res pa, da notr dajem samo lepe slikce iz morja, izletov,...


lol nimama 300 slik, to je izbor najboljsih, na vseh teh skor sva midva gor alpa en od naju..vseh slik skupnih mava zihr cez 1000 :D ja nevem eno leto sva skup, bla na parih pocitnicah, izletih, raznih praznovanjih, alpa kar tako doma...se nabere :wink: oba se rada slikama ker se nama zdi to ful lep nacin za ujet trenutek in ohranit spomine, pac, tako kot vsem =)

recimo 14 dni sva bla na Kreti, sam od tam jih mava cez 400...prepotovala sma celo kreto po dolgem in pocez, itak da sma vse poslikala :wink:
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 13. Feb. 2009 22:38

Jaz sem pa zdej dokončala z vsemi darili za mojega za valentinovo... Končno sem mu spekla rolado (morala sem ga zapret v mojo sobo, da slučajno ne bi kaj kukal u kuhinjo :wink: ), zdaj se zavita rolada skriva v pečici, porisan lesen okvir za slike je že zavit v home-made papir, na njem so priflikane figurice iz Moosgumija (al kako se že napiše? :gruebel: ), tako da je izpadlo res lepo :jump: !

Res sm ponosna na svoje dosežke :D
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 13. Feb. 2009 23:08

Jaz pa dejansko za valentinovo od njega ne pričakujem nobenega darila, želim si le da si bo vzel čas in jutrišnji dan preživel z mano... čeprav mi je Valentino le skomercializiran praznik, mi pa še vseeno veliko pomeni, da ta dan preživi z mano.
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 13. Feb. 2009 23:43

Js pa peljem mojega na jufko :D
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 14. Feb. 2009 0:17

^^ :D
Ja, kaj, če mu je všeč, zakaj ne? :D Izvirno! :D
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 14. Feb. 2009 0:22

Ja, mu je ZELO všeč, sej zato pa greva :lach: Pol zvečer pa itak dela, tko da...sva oba prav zadovoljna tako. ;)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 14. Feb. 2009 0:28

midva greva pa na izletek po primorski in če bo čas,upaaaaam, skočiva še do obale :) :clowm:

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov