Valentinovo

Od družabnih iger; izbiranja daril, verzov in glasbe;
pa vse do mega koncertov in zabav

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 02. Feb. 2006 22:23

am,jz letos za valentinovo ne bom mojm kupla ničesar.no razen če šteje rdeča vrtnica na njegovi postelji s sporočilcem? mislm, da je to bol dan za romantiko.včas sm dajala darila, sam se mi zdi da ljubezen lažje pokažem s čustvi in romantiko.tak da bom letos prpravla sama romantično večerjico, ga razvajala celi dan, v postelji bo dobil sporočilce z rožico,kaj bo pisalo ne povem,.... :twisted:
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 02. Feb. 2006 22:26

amyZ napisal/-a:am,jz letos za valentinovo ne bom mojm kupla ničesar.no razen če šteje rdeča vrtnica na njegovi postelji s sporočilcem? mislm, da je to bol dan za romantiko.včas sm dajala darila, sam se mi zdi da ljubezen lažje pokažem s čustvi in romantiko.tak da bom letos prpravla sama romantično večerjico, ga razvajala celi dan, v postelji bo dobil sporočilce z rožico,kaj bo pisalo ne povem,.... :twisted:



ja men se zdi to velik bolše kot pa da kupuješ ne vem kaj
Uporabniški avatar
nastasia
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 311
Na forumu od: 11. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a nastasia » 02. Feb. 2006 22:56

pomoje tudi jaz letos ne dajem darila (no...)
kai
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 28. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kai » 02. Feb. 2006 23:47

Ne praznujem sploh. Valentinovo je dan, ko sem s prijatelji na pivo. Vedno bil in vedno bo. Tudi, če sem imela partnerja, ga za Valentinovo nisem videla. Iz principa. Komerciala. Sorry sam dajt dnar za take in drugačne srčke?! Če imam človeka rada, mu to povem in pokažem vsak dan. Ne rabim praznika za to, ker je takrat vsak dan praznik.

Torej letos pivo s prijatelji. Tradicija.
bounce around kai like bunniez
Tamie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 2. 2. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamie » 03. Feb. 2006 0:03

bull shit..čist en običn dan :p
lubika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lubika » 03. Feb. 2006 12:07

100 ludi 100 čudi... :lol: meni pa se zdi prav da je en dan v letu prav namenjen ljubezni...Tudi meni niso všeč medvedki s srčki pa ne vem kaj ampak imam raje če se partner zjutraj zbudi pred mano, odhiti v mesto po vrtnico in me prebudi z lubiom in sporočilcem na postelji itd. :oops: Razmišljam da bi ga letos kam odpeljala npr. v kakšne terme na kopanje v mrzlem zimskem dnevu in savno ali nočno kopanje s šampanjcem in svečkami, morda v kakšen neznani kraj ali pa preprosto na sankanje in čaj in polno takih idej katerih namen je da bova dan preživela skupaj da se bova imela rada in da bova obstajala samo on in jaz...
Uporabniški avatar
LovelyM
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 250
Na forumu od: 10. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a LovelyM » 03. Feb. 2006 13:59

Joj, spet to valentinovo :roll: A veste zakaj jz ne maram takih praznikov? Zato ker moj fant vedno poskrbi, da je moje darilo popolnoma unikatno, da se skoraj zjokam od sreče ko ga odprem, moje se pa ne more kosat s tem :lol:
Uporabniški avatar
Catharine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 19. 9. 2005
Kraj: Planet Earth

Neprebrana objavaNapisal/-a Catharine » 03. Feb. 2006 19:44

za valentinovo bom kupila lepo darilo, ampak ne za mojega dragega, temveč za mojo teto k ma rojstni dan :D

drugač bom pa mojga lubija polubčkala do nezavesti... sej on itak ne ve da bo valentinovo :lol:
Uporabniški avatar
Bunny Muffin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 268
Na forumu od: 10. 3. 2005
Kraj: Disturbia

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny Muffin » 04. Feb. 2006 17:56

No, jaz sem že malo v "love mood" z mojim avatarčkom. LoL :lach:
Drugače sem itaq celi čas zaljubljena, ampak valentinovo se mi na trenutke zdi preveč "overrated" praznik, zato ne kupujem ravno nekih dragih daril, ampak raje kaj naredim sama ali pa res kupim kako malenkost - glavno da je iz srca. :hearts:
{Bitch please, you've got more issues than Vogue.}
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 04. Feb. 2006 19:08

Sovražim tole neko kvazi romantiko, pa ne samo za valentinovo... :roll: Rdeče vrtnice, ogromni srčki, plišaste živalce, svečke in bla bla bla...
Kaj smo lahko še bolj neizvirni... :wall:
Łencyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 28. 12. 2005
Kraj: Łjuߣjana

Neprebrana objavaNapisal/-a Łencyka » 05. Feb. 2006 0:06

bucka81 napisal/-a:jaz pa obožujem svečke v spalnici pa diskretno svetlobo pa šampanjček in seveda ljubljenje z mojim dragim :twisted:


oooo men tut to ful hudoo :)
Kaj pa da daš kkšn parfumčk..u mislih mam un ta zelen on lacoste.. :?:
mejte se Radii
Uporabniški avatar
lizzie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 76
Na forumu od: 3. 1. 2006
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a lizzie » 05. Feb. 2006 15:09

ohhhh jst tud ne vem se kaj kupt / prpravt mojmu dragemu tko da RAZPISAT SE!!! HITRO!!! Jst pa morm priznat da ne glede kako skomercializiran naj bi bil itd. je vseen VALENTINOVO! sj mas vsak dan valentinovo lahko, samo to vcasih tud ni mogoce an? to so samo iluzije. a je vsak dan vse ql, vsi so dobre vole, vsi so zaljubljeni? ja fakin shit kdo se je spomnu to. sigurn nis kr vsak dan ves tko.. valentinov :oops: no zato mi je ful lepo pa to k morda se kdaj zgodi da malce pozabis na to... :x ker se prevece obremenjujes z drugimi recmi. drugace mi je pa ful huda ta ideja z nepodpisanim sporocilcem. ceprov bo vedu od koga je :P bomo vidl... sam za tipe je mal tezko kupvt al ni no? :?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 05. Feb. 2006 15:14

Jst se od vseh valentinovih z bivšim najbolj spomnim enega, ko je bil on bolan in sm pršla jst k njemu iz Lj., s faksa in mu prnesla eno tortico v obliki srčka. Vem, da e bil ful vesel, sej pol sva jo itak skupi pojedla..
od njega sm pa jst vedno dobila vrtnico, včasih kako kozmetiko ali sladkarijo.
Pol na koncu, zadnja leta, sploh nisva več posvečala temu tolk pozornosti, aja, enkrat me je peljal na eno ful drago večerjo.
Uporabniški avatar
trnuljčica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 8. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a trnuljčica » 05. Feb. 2006 15:19

Men gre pa valentinovo na živce ... verjetn ker nimam srčka ob seb ... ne vem zakaj ampak vsak let se mi ravn okol valentinovga zgodi, da use razpade :cry: :cry: :cry:

Drugače je pa valentinovo praznik trgovcev, ker fajn zaslužjo na naivnosti useh drugih ... se mi zdi da je majhna malenkost velik bol dobordošla, kot pa da tip zaprav na tone denarja ...
Uporabniški avatar
Smejkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 559
Na forumu od: 28. 4. 2005
Kraj: MaLo Tu, MaLo Tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Smejkica » 05. Feb. 2006 15:23

Hm kaj pa jst vem. Pač ne pomen mi glih zej neki ful velik, sam še zmer bi pa rada ta dan preživela z mojmu ...
Lansklet mi ta dan ni bil nč posebnga, ker je bil lubi bolan ... tko da sva mela valentinovo kšn tedn kasnej. Glede daril ... če mu bom kej kupila, bo to kšna čokolada, pač ena malenkost. Mu bom raj kej druzga prpravla in ga razvajala. Ampak sej radi se mormo met vsak dan ... se vsak dan znova stiskat in met valentinovo skos :hearts:
Glede tega pa da je to dan trgovcev ... sej kater tak praznik pa ni, od božiča naprej. Tko, da valentinovo ni nobena izjema.
:)
Moja Sladka Si Razvada, Kot Pred Spanjem Čokolada.

Vrni se na Glasba in zabava

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov